• Informacje na temat:

  anita m jak miłość

Artykuły na temat: anita m jak miłość
 • Anita Werner: Ważne są zdrowie i miłość

  Jej nazwisko to marka. Widzowie "Faktów" wiedzą, że mogą jej ufać, bo zawsze jest doskonale przygotowana. Laureatka Złotej Telekamery, świetna dziennikarka, opowiada o tym, jak epidemia wpływa na jej pracę.

 • Anita Lipnicka i Tomek Makowiecki "Jak Bonnie i Clyde"

  ...​Do sieci trafił nowy teledysk Anity Lipnickiej, do piosenki "Jak Bonnie i Clyde" z gościnnym udziałem Tomka Makowieckiego.

 • Anita Lipnicka rozstaje się z Johnem Porterem

  John Porter oznajmił, że to koniec jego związku z wokalistką Anita Lipnicką. Para ma 9-letnią córkę Polę.

 • Anita Sokołowska: Takie sytuacje nadają sens mojej pracy

  Twierdzi, że jest czupurną osobą, która lubi zaskakiwać siebie i innych. Anita Sokołowska od ośmiu sezonów gra Zuzę w serialu "Przyjaciółki", a od września występuje też w programie "Top Chef. Gwiazdy od kuchni".

 • Anita Sokołowska: Intensywny czas zawodowy

  Mam w domu wspaniałego kumpla - mówi Anita Sokołowska o swoim dwuletnim synku. Chłopiec nigdy nie marudzi, gdy mama wychodzi do pracy, mimo że jej życie zawodowe jest bardzo intensywne. Aktorka pracuje obecnie na planie serialu "Przyjaciółki" oraz gra w teatrze, m.in. w spektaklu "Lalka" w Teatrze Powszechnym.

 • Dziennikarka w "M jak miłość"

  Popularna dziennikarka dołączyła do obsady "M jak miłość". Jej bohaterka to bezwzględna egoistka. - Ale nie jest do końca negatywna - broni jej Anna Popek.

 • Namiesza w "M jak miłość"

  Jego bohater Artur już niedługo nieźle namiesza w "M jak miłość". Najpierw zaproponuje Małgosi pracę, a potem bardzo się do niej zbliży...

 • Serialowa miłość na wyjeździe

  Jak ożywić uczucie? Może spędzić kilka dni tylko we dwoje w pięknym miejscu? Bohaterowie seriali "Na dobre i na złe" oraz " "Usta usta" ruszają w podróż.

 • Małgorzata Socha i Małgorzata Foremniak radzą "Jak poślubić milionera"

  Już 29 listopada na ekrany kin wejdzie nowa komedia romantyczna "Jak poślubić milionera". Małgorzata Socha wcieli się w niej w rolę Alicji, Kopciuszka po przejściach, który przestał wierzyć w miłość i zatracił się w szarej codzienności.

 • "Jak poślubić milionera": Justyna Steczkowska w filmie

  ..."Jak poślubić milionera" to komediowy przewodnik dla wszystkich, którzy marzą o szczęśliwych związkach. W filmie u boku gwiazd polskiego kina zobaczymy również Justynę Steczkowską.

Zdjęcia na temat: anita m jak miłość
Wideo na temat: anita m jak miłość
 • "M jak miłość": Odcinek 1504.

  Igor naciska Katię, chcąc jak najszybciej wyjechać z nią i dzieckiem do Gruzji. Piotrek zaczyna współpracę z Kamilą Jabłońską, atrakcyjną prawniczką z zaprzyjaźnionej kancelarii. Współpracują przy sprawie prowadzonej razem z Wernerem. Ku radości Kingi Paweł kolejny raz spotyka się z Anitą. Asia traci pracę. Nadal jest prześladowana przez Ninę, która postanawia włamać się do jej domu.

 • "Przyjaciółki": Dramat Patrycji

  Kasprzykowski) jest zły, że z nim nie wyjechała. Zuza (Anita Sokołowska) wyznaje miłość Jaśkowi (Marek Bukowski). Dorota (Agnieszka Sienkiewicz) zaczyna się zastanawiać, czy rozwód jest najlepszym(...)Patrycja (Joanna Liszowska) nie jest w stanie spojrzeć Wiktorowi (Paweł Deląg) w oczy po tym, jak ją uderzył. Inga (Małgorzata Socha)wraca do banku, a Robert (Krzysztof Wieszczek) z entuzjazmem

 • "Przyjaciółki": Nowy sezon od 3 marca

  Pierwszy odcinek najnowszej, siódmej serii „Przyjaciółek” otwiera scena, w której przerażona Zuza (Anita Sokołowska) zjawia się w szpitalu. Okazuje się, że Jerzy (Mariusz Bonaszewski) nie odniósł poważnych obrażeń w wyniku wypadku. Czy ta para ma jeszcze szansę na związek?W życiu uczuciowym , jak zwykle będzie sporo zamieszania! Kto stanie u jej boku? Może będzie to Jasiek (Marek Bukowski

Dyskusje na temat: anita m jak miłość