• Informacje na temat:

  anita sokołowska dzieci

Artykuły na temat: anita sokołowska dzieci
 • Anita Sokołowska ma dość. Chce wyjechać

  Anita Sokołowska (40 l.) od lat gra chirurg Lenę Starską w serialu "Na dobre i na złe" i szaloną Zuzę w "Przyjaciółkach". Prywatnie jest szczęśliwą mamą trzyletniego Antosia i partnerką reżysera Bartosza Frąckowiaka (35 l.). Coraz częściej jednak doskwiera jej polska pogoda.

 • Jesienią szósty sezon "Przyjaciółek"

  To już oficjalne. Jesienią na antenę Polsatu wrócą "Przyjaciółki".

 • Anita Sokołowska pogodziła się z byłym mężem! Co za zwrot akcji!

  Anita Sokołowska (42 l.) miała za sobą niezałatwione sprawy z przeszłości. Dopiero teraz je porządkuje!

 • Magdalena Stużyńska: Rozumiemy się bez słów

  Przez cztery serie bardzo się zżyły i zgrały ze sobą. Serial odniósł sukces, nie tylko wśród damskiej części widowni, więc wszystko na to wskazuje, że "Przyjaciółki" pojawią się na małym ekranie także w następnym sezonie.

 • Anita Sokołowska o dojrzałym macierzyństwie

  Anita Sokołowska (38 l.) wyznała, że jest spełniona zarówno w miłości, jak i macierzyństwie.

 • Rozumie kobiety, które nie chcą dzieci

  Anita Sokołowska ("Na dobre i na złe", "Przyjaciółki") która za kilka miesięcy zostanie mamą, doskonale rozumie kobiety, które świadomie rezygnują z macierzyństwa, by poświęcić się karierze.

 • Anita Sokołowska urodziła

  Po serii informacji o tym, że kolejna celebrytka zaszła w ciążę, teraz czekają nas sensacyjne doniesienia o ich porodach. Trzeba przyznać, że te wakacje to prawdziwy wysyp gwiazdorskich dzieci. Niedawno świeżo upieczoną mamą została m.in. Małgorzata Socha, a także żona Janiaka, Karolina Malinowska, która powiła trzeciego chłopca. Do tego szczęśliwego grona dołączyła właśnie Anita Sokołowska...

 • Aktorki rodziły dzieci w 2013 roku

  Zosia, Antoni, Stella, Bruno, Pola - takie imiona zdecydowały się nadać swoim dzieciom znane z seriali aktorki, które w 2013 roku zostały mamami.

 • Anita Sokołowska zrezygnowała z pracy! Znamy powód

  Anita Sokołowska (41 l.), aktorka i gwiazda serialu Polsatu "Przyjaciółki", dla ukochanego zrezygnowała z pracy. Jednak zyskała coś o wiele ważniejszego!

 • Anita Sokołowska nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"

  Anita Sokołowska, znana z roli Zuzy w serialu "Przyjaciółki", była wymieniana jako jedna z kandydatek do programu "Taniec z gwiazdami". Aktorka wprawdzie nie wystąpi w tanecznym show, ale - jak twierdzi - tańcem pasjonuje się od dawna.

Zdjęcia na temat: anita sokołowska dzieci
Wideo na temat: anita sokołowska dzieci
 • "Przyjaciółki": Anita Sokołowska o swoi synu

  - Mój syn wkracza w fajny wiek – mówi Anita Sokołowska. Dwuletni Antoni zaczyna być świadomym otaczającego go świata dzieckiem o ukształtowanej osobowości i jasnych potrzebach. Aktorka twierdzi, że może z nim rozmawiać na różne tematy, nawet bardziej poważne niż dziecięce zabawy.

 • Duże dzieci

  Komedia "Duże dzieci" to opowieść o pięciu przyjaciołach z dzieciństwa, którzy spotykają się po raz pierwszy od 30 lat i odkrywają, że dorastanie wcale nie jest jednoznaczne z dojrzewaniem. W weekend przypadający na święto 4 lipca, pięciu przyjaciół z dzieciństwa /Adam Sandler, Kevin James, Chris Rock, David Spade i Rob Schneider/ spotyka się po 30 latach, aby wziąć udział w pogrzebie ukochanego trenera koszykówki. Wraz z rodzinami zatrzymują się w domku nad jeziorem należącym do zmarłego...

 • Anita Sokołowska ciąga półrocznego synka na plan serialu!

  Anita Sokołowska kilka miesięcy temu została mamą Antka. Aktorka nie mogła sobie pozwolić na zbyt długi urlop macierzyński, bo mogłaby ucierpieć na tym jej kariera. Celebrytka przyznaje, że nie rozstaje się z malce prawie wcale. Jak to robi? "Zabieram go wszędzie ze sobą" - oznajmia. Ciąganie tak małego dziecka ze sobą do pracy to na pewno dobry pomysł? (TVP/x-news)

 • Wilcze dzieci

  Niezwykła opowieść o matce chłopca i dziewczynki, okazjonalnie przemieniających się w wilki. Z kontynentalnego rozumienia mitu o człowieku-wilku Mamoru Hosoda bierze tylko metaforę dojrzewania. Ame i Yuki muszą określić własną tożsamość w plenerze japońskiej wsi namalowanej monetowską kreską. Mit o Likaonie jest im obcy, nikt nie testuje tu wszechwiedzy bogów, mordując przypadkowych gości. Za to Hosoda posiłkuje się nieznaną Europejczykom tradycją, w której chłopi składają ofiary wilkom...

Dyskusje na temat: anita sokołowska dzieci
 • Re: Finał "Przyjaciółek": "Ona nie da rady"

  Biedna ta Anita Sokołowska , to już drugi serial w którym cierpi na raka piersi. Lena Starska, z serialu Na dobre i na złe ,wyszła obronną ręką z choroby, nawet później urodziła dziecko.Przypuszczam ,że tu też tak będzie.Zastanawiam się tylko skąd się wzięło to drugie dzieckoZuzy skoro Jasiek nie mógł mieć dzieci.

 • Re: Anita Sokołowska: Mam bardzo intensywny czas zawodowy. Ale mój synek jest wyrozumiały

  Tak zgadza sie maja dobrych kochajacych mezow i kochajace dzieci ,a pozniej sie okazuje ze maja rozwody ,a dzieci pozniej sa natkomanami ,albo nie chce im sie szkol robic ,bo wiedza ze rodzice wsadza ich na aktorow albo na piosenkarzy choc najczesciej nie potrafia spiewac..I tak jest przewazni z nimi.

 • Re: Anita Sokołowska: Mam bardzo intensywny czas zawodowy. Ale mój synek jest wyrozumiały

  zauważyliście, że te gwiazdy zawsze mają takie mądre i dobrze ułożone dzieci, idealną rodzinę, gdzie wszyscy wspólnie rozmawiają, rozwiązują problemy, no ogólnie cud, miód i orzeszki. A potem ni z gruszki ni z pietruszki rozwód...

 • Re: Rodzinny sekret Przemka

  i znowu zagra aktorka, która kiedys grała ale kogos innego!!! w powtórkach niedawno była kamila baar jako zagubiona , młoda ciężarna dziewczyna, która chciała oddac swoje dziecko!!! tak samo anita sokołowska- dr lena- grała żonę starszego pana, który był pacjentem szpitala, podobnie ten aktor co gra lekarza, ktłóry ma dzieci z martą- grał męza pacjentki, która robiła go w rogi!!!! nie ma innych

 • Lena (Anita Sokołowska) i mały...

  taaaa.....kolejna nieżyciowa sytuacja...jaki facet mający sam 3 małych dzieci będzie pomagał przy opiece obcego dla siebie dziecka???wątpie że jakiś się znajdzie....no chyba że nie kocha swoich dzieci co znając sytuację Konicy jest niemozliwe....eehhhhhh te seriale ;-))

 • Re: Anita Sokołowska (Lena Starska)

  Postać grana przez przez panią Anitę jest beznadziejna (oceniam wyłącznie grana postać nie aktorkę), teraz martwi się, że nie będzie miała dzieci, kiedy ma raka trzeba było pomyśleć o tym wcześniej a nie latać za podstarzałym profesorem, i robić wielką karierę po której teraz nic nie zostało. Bezsensu, a Latoszek powinien być z nią bo na Agatę z całą pewnością nie zasługuję, podstarzały pleyboy.

 • Re: Anita Sokołowska (Lena Starska)

  Postać grana przez przez panią Anitę jest beznadziejna (oceniam wyłącznie grana postać nie aktorkę), teraz martwi się, że nie będzie miała dzieci, kiedy ma raka trzeba było pomyśleć o tym wcześniej a nie latać za podstarzałym profesorem, i robić wielką karierę po której teraz nic nie zostało. Bezsensu, a Latoszek powinien być z nią bo na Agatę z całą pewnością nie zasługuję, podstarzały pleyboy

 • Re: Anita Sokołowska (Lena Starska)

  Postać grana przez przez panią Anitę jest beznadziejna (oceniam wyłącznie grana postać nie aktorkę), teraz martwi się, że nie będzie miała dzieci, kiedy ma raka trzeba było pomyśleć o tym wcześniej a nie latać za podstarzałym profesorem, i robić wielką karierę po której teraz nic nie zostało. Bezsensu, a Latoszek powinien być z nią bo na Agatę z całą pewnością nie zasługuję, podstarzały pleyboy

 • Re: Lena (Anita Sokołowska) i mały...

  dzieci do 3mcy nie sadza sie w bujaczku chyba ze to fotelik z samochodu?

 • Re: Lena (Anita Sokołowska) i mały...

  dzieci do 3mcy nie sadza sie w bujaczku chyba ze to fotelik z samochodu? jakaś Ty mądra te dziecko ma moze wiecej niz 3 miesiące to tylko serial to nie jest prawdziwe dziecko Leny wiesz !!!! a ten bujaczek przypomina fotelik te maleństwo nie siedzi tylko jest pozycja półleżąca>>>>