• Informacje na temat:

  anja rubik mówi

Artykuły na temat: anja rubik mówi
 • Anja Rubik i jej związki ze światem muzyki

  Anja Rubik niejednokrotnie brała udział w projektach muzycznych. Sama często ogląda artystów na żywo, a z niektórymi nawet się przyjaźni. Można ją też spotkać na festiwalach. Jakie jeszcze związki z muzyką ma znana na całym świecie modelka?

 • G-Eazy: Anja Rubik ma w sobie coś specjalnego

  ...27-letni Gerald Earl Gillum, znany lepiej jako G-Eazy, w ostatnim czasie szturmem podbija listy przebojów oraz serca fanów na całym świecie. 25 sierpnia 2016 po raz pierwszy wystąpił w Polsce. Przed koncertem raper opowiedział Interii o ochronie swojej prywatności, przyjęciu propozycji nagrania utworu z Britney Spears oraz pracy z Anją Rubik.

 • Anja Rubik: Nie lubię nudy

  To niezwykłe show pokazywano w 24 krajach. Zwycięzcom otworzyło drzwi do świata mody. Teraz o szansę walczą polscy projektanci. - Chcę wierzyć, że widzowie będą dopingować ich w tej wielkiej artystycznej przygodzie - mówi prowadząca program "Project Runway" Anja Rubik.

 • Anja Rubik gościem Zbigniewa Preisnera. Kto wystąpi na koncercie Preisner's Music?

  Trela . Całość opatrzona zostanie w wizualizacje dotyczące filmów, do których Zbigniew Preisner skomponował muzykę. Anja Rubik w branży modowej osiągnęła już chyba wszystko. Pracowała(...), ale więcej szczegółów nie mogę zdradzić" - mówi Zbigniew Preisner. "Poza tym, że to świetna modelka, jest też fantastyczną osobą. Jej zaangażowanie w sprawy społeczne w szerokim pojęciu jest mi bliskie...

 • Anja Rubik: Lepiej błądzić, niż być nudną

  Anja Rubik ma nadzieję, że "Project Runway" zmieni Polaków - doda im odwagi i fantazji w kreowaniu własnego wizerunku.

 • Andrzej Piaseczny i Anja Rubik u Kuby Wojewódzkiego

  Anja Rubik i Andrzej Piaseczny to kolejni goście Kuby Wojewódzkiego. Program z ich udziałem zostanie wyemitowany we wtorek (6 listopada) o 22.30.

 • Anja Rubik nago w teledysku Mary Komasy

  Anja Rubik wystąpiła w teledysku do utworu Mary Komasy. Klip został pokazany ostatniego dnia festiwalu Netia Off Camera w Krakowie.

 • Mary Komasa i naga Anja Rubik razem (zobacz teledysk "Lost Me")

  Poniżej możecie zobaczyć czarno-biały teledysk "Lost Me" Mary Komasy. W klipie pojawia się naga modelka Anja Rubik.

 • Anja Rubik: Chodzi o modę, a nie o życie

  Z modą na najwyższym światowym poziomie Anja Rubik ma do czynienia pół życia! Nic więc dziwnego, że została zaproszona do programu "Project Runway". Modelka opowiada, czego oczekuje po tym wyzwaniu.

 • Top Model? Ona już nią jest!

  Jako dziecko Anja Rubik marzyła, by być jak Naomi Campbell. Dziś razem z nią króluje na wybiegach. Jest gwiazdą.

Wideo na temat: anja rubik mówi
 • Anja Rubik: Chcę rozmawiać o seksie i masturbacji

  Modelka Anja Rubik uważa, że polskie społeczeństwo ma braki w edukacji seksualnej i należy to zmienić. W związku z tym zaprosiła do współpracy znane osoby, by wspólnie mówić i uczyć w ramach jej(...) masturbacja, orientacja seksualna, rozmowa z córką, synem o seksie - mówi modelka. (Dzień dobry TVN/x-news)