• Informacje na temat:

  anjelica huston

Artykuły na temat: anjelica huston
 • Anjelica Huston zagra

  Anjelica Huston ("Honor Prizzich", "Rodzina Addamsów") dołączy najprawdopodobniej do gwiazdorskiej obsady filmu "The Royal Tenenbaums". Obraz dla wytwórni Disney'a wyreżyseruje Wes Anderson ("Rushmore", "Bottle Rocket"). Zdjęcia mają rozpocząć się w połowie lutego w Nowym Jorku.

 • Anjelica Huston: W obronie zwierząt

  Zdobywczyni Oscara Anjelica Huston może poszczycić się kolejnym wyróżnieniem. Aktorka została uznana osobą roku przez PETA, organizację działającą na rzecz etycznego traktowania zwierząt. Gwiazdę nagrodzono za walkę o prawa szympansów.

 • Anjelica Huston w "Material Girls"

  Anjelica Huston ( "Podwodne życie ze Stevem Zissou" , "Genialny klan" ) dołączyła do obsady filmu "Material Girls", który przygotowuje Martha Coolidge, autorka komedii "Książę i Ja" oraz "Prawdziwy geniusz" . Przygotowania do produkcji rozpoczęły się 18 kwietnia w Los Angeles.

 • Anjelica Huston zagra u Eastwooda

  Amerykańska aktorka Anjelica Huston ("Honor Prizzich", "Złota" , "Rodzina Addamsów", "The Royal Tenenbaums" ) dołączy do obsady najnowszego filmu w reżyserii Clina Eastwooda, "Blood Work". Aktorka wystąpi u boku Eastwooda, który w thrillerze zagra główną rolę oraz Jeffa Danielsa i Wandy De Jesus.

 • Anjelica Huston i Eddie Murphy w komedii

  Amerykańska gwiazda Anjelica Huston ("Honor Prizzich", "Genialny klan" , "Rodzina Addamsów") zagra w komedii "Daddy Day Care", przygotowywanej przez Steve'a Carra, autora przeboju "Dr Dolittle 2" . Aktorka wystąpi u boku Eddie'ego Murphy'ego ( "Showtime" ).

 • Huston i Scorsese na Harvardzie

  Aktorka Anjelica Huston i reżyser Martin Scorsese to tegoroczni laureaci specjalnej nagrody Hasty Pudding przyznawanej przez uniwersytet w Harwardzie. Tytuł Mężczyzny i Kobiety Roku przyznawany jest corocznie artystom, którzy mają największy wkład w rozwój światowej rozrywki.

 • Buscemi i Huston u boku Malkovicha

  Steve Buscemi ( "Duża ryba" ) i Anjelica Huston ( "Genialny klan" ) wystąpią u boku Johna Malkovicha w filmie "Art School Confidential". Scenariusz opowieści powstał w oparciu o komiksową opowieść pod tym samym tytułem, a reżyserem obrazu będzie Terry Zwigoff, twórca komediodramatu o dorastających nastolatkach, "Ghost World" .

 • Julia Roberts zagra u Anjeliki Huston

  Hollywoodzka aktorka Anjelica Huston, córka słynnego amerykańskiego reżysera Johna Hustona ("Skłóceni z życiem", "Sokół maltański, "Honor Prizzich"), postanowiła zadebiutować po drugiej stronie kamery. Już niebawem rozpocznie ona realizację filmu na podstawie satyrycznej powieści Dawna Powella "A Time to Born". W roli głównej zgodziła się wystąpić Julia Roberts.

 • "Rodzina Addamsów": Agnieszka Grochowska jako Morticia

  Anjelica Huston w wersji aktorskiej z roku 1991, Charlize Theron udzielająca głosu postaci w najnowszej, animowanej wersji - trzeba przyznać, że Morticia Addams, bohaterka "Rodziny Addamsów", nie może narzekać na swe ekranowe wcielenia. W polskiej wersji językowej nowej odsłony opowieści o arystokratycznym klanie z zamiłowaniem do makabry, głosu użyczyła jej Agnieszka Grochowska.

 • Tarantino wręczy Oscara

  Laureaci Oscara: Quentin Tarantino, Kirk Douglas i Anjelica Huston wręczą honorowe statuetki Akademii na gali, która odbędzie się w listopadzie w Los Angeles.

Zdjęcia na temat: anjelica huston
 • Anjelica Huston
Dyskusje na temat: anjelica huston