• Informacje na temat:

  anjelica huston aktorka

Artykuły na temat: anjelica huston aktorka
 • Anjelica Huston: W obronie zwierząt

  Zdobywczyni Oscara Anjelica Huston może poszczycić się kolejnym wyróżnieniem. Aktorka została uznana osobą roku przez PETA, organizację działającą na rzecz etycznego traktowania zwierząt. Gwiazdę nagrodzono za walkę o prawa szympansów.

 • Anjelica Huston zagra u Eastwooda

  Amerykańska aktorka Anjelica Huston ("Honor Prizzich", "Złota" , "Rodzina Addamsów", "The Royal Tenenbaums" ) dołączy do obsady najnowszego filmu w reżyserii Clina Eastwooda, "Blood Work". Aktorka wystąpi u boku Eastwooda, który w thrillerze zagra główną rolę oraz Jeffa Danielsa i Wandy De Jesus.

 • Anjelica Huston i Eddie Murphy w komedii

  Amerykańska gwiazda Anjelica Huston ("Honor Prizzich", "Genialny klan" , "Rodzina Addamsów") zagra w komedii "Daddy Day Care", przygotowywanej przez Steve'a Carra, autora przeboju "Dr Dolittle 2" . Aktorka wystąpi u boku Eddie'ego Murphy'ego ( "Showtime" ).

 • Huston i Scorsese na Harvardzie

  Aktorka Anjelica Huston i reżyser Martin Scorsese to tegoroczni laureaci specjalnej nagrody Hasty Pudding przyznawanej przez uniwersytet w Harwardzie. Tytuł Mężczyzny i Kobiety Roku przyznawany jest corocznie artystom, którzy mają największy wkład w rozwój światowej rozrywki.

 • Julia Roberts zagra u Anjeliki Huston

  Hollywoodzka aktorka Anjelica Huston, córka słynnego amerykańskiego reżysera Johna Hustona ("Skłóceni z życiem", "Sokół maltański, "Honor Prizzich"), postanowiła zadebiutować po drugiej stronie kamery. Już niebawem rozpocznie ona realizację filmu na podstawie satyrycznej powieści Dawna Powella "A Time to Born". W roli głównej zgodziła się wystąpić Julia Roberts.

 • "Rodzina Addamsów": Agnieszka Grochowska jako Morticia

  Anjelica Huston w wersji aktorskiej z roku 1991, Charlize Theron udzielająca głosu postaci w najnowszej, animowanej wersji - trzeba przyznać, że Morticia Addams, bohaterka "Rodziny Addamsów", nie może narzekać na swe ekranowe wcielenia. W polskiej wersji językowej nowej odsłony opowieści o arystokratycznym klanie z zamiłowaniem do makabry, głosu użyczyła jej Agnieszka Grochowska.

 • Tarantino wręczy Oscara

  Laureaci Oscara: Quentin Tarantino, Kirk Douglas i Anjelica Huston wręczą honorowe statuetki Akademii na gali, która odbędzie się w listopadzie w Los Angeles.

 • Małgorzata Zajączkowska: Gorycz mam za sobą

  Spędziła w Nowym Jorku 19 lat. Lubiła energię miasta, które nigdy nie śpi. Tam pracowała z największymi: Woody Allenem, Glenn Close czy Anjelicą Huston. Tam też urodził się jej syn, Marcel. Ostatecznie wróciła do Warszawy i jest szczęśliwa.

 • "Rodzina Addamsów": Grochowska, Stenka i Kożuchowska w polskiej wersji językowej

  Już 25 października do kin trafi nowa odsłona słynnej "Rodziny Addamsów", czyli historii z życia arystokratycznego klanu z zamiłowaniem do makabry. Jak pamiętamy, w latach 90. ogromną popularnością cieszył się film w reż. Barry’ego Sonnenfelda, z nominowaną za rolę Morticii do Złotego Globu Anjelicą Huston. Najnowsza "Rodzina Addamsów" (reż. Greg Tiernan i Conrad Vernon) to animacja.

 • Elizabeth Taylor: Nagroda za całokształt

  Elizabeth Taylor, wybitna hollywoodzka aktorka, zostanie uhonorowana specjalną nagrodą za całokształt swojej kariery artystycznej. 6 kwietnia, podczas uroczystego wieczoru, w ramach 7. edycji festiwalu "Taos Talking Picture", gwiazda odbierze honorowe wyróżnienie.