• Informacje na temat:

  anjelica huston plotki

Artykuły na temat: anjelica huston plotki
 • Sekrety legendy kina wyjdą na jaw

  Jack Nicholson próbuje powstrzymać swoją byłą ukochaną, Anjelicę Huston przed ujawnieniem szczegółów ich niegdysiejszego związku w pisanej przez nią książce.

 • Video, DVD: "Podwodne życie ze Stevem Zissou"

  W środę, w ostatni dzień sierpnia 2005 roku, do sprzedaży oraz wypożyczalni trafia zabawny film Wesa Andersona "Podwodne życie ze Stevem Zissou" . Tego nakręconego w doborowej obsadzie filmu nie powstydziłby się sam Tim Burton.

 • Nicholson podrywa Moss

  Znany kobieciarz Jack Nicholson ( "Lepiej późno niż później" ) znalazł sobie kolejny obiekt westchnień. 67-letni aktor zainteresował się angielską modelką Kate Moss i zupełnie nie przeszkadza mu fakt, że jest ona młodsza od niego o... 37 lat. Jack Nicholson miłosne podchody rozpoczął od zabrania Kate Moss na wystawną kolację.

Wideo na temat: anjelica huston plotki
 • Furia

  Mel Gibson powraca do kin w sensacyjnym filmie twórców "Casino Royale" i "Infiltracji". Gwiazda kultowych filmów akcji - "Okup", "Zabójcza broń", "Teoria spisku" - znowu rządzi w kinach. "Furia" to doskonale skonstruowany thriller, kino dla miłośników mocnych wrażeń. Gwiazdorska obsada, trzymająca w napięciu akcja i zrealizowane z rozmachem widowiskowe sceny są gwarancją kina na najwyższym poziomie. Film wejdzie na ekrany kin 16 kwietnia 2010 roku. Detektyw Thomas Craven prowadzi śledztwo w...

 • Kongres

  Film opowiada historię aktorki, która podpisuje z wytwórnią filmową kontrakt na sprzedaż własnej tożsamości - dzięki temu studio będzie mogło wykorzystywać niestarzejący się wizerunek artystki w kolejnych produkcjach.

 • Hitchcock

  Alfred Hitchcock był mistrzem horroru i jedną z najbardziej niezwykłych postaci w historii kina. Jego twórczość wbijała widzów w fotele i weszła do klasyki filmu, ale życie osobiste Hitchcocka było niemniej ciekawe od jego produkcji - zwłaszcza jego burzliwy romans z Almą Reville która była współautorką scenariuszy do wielu filmów Hitchcocka. Reżyser Sacha Gervasi naświetla historię skomplikowanej lecz fascynującej miłości. Pokazuje ją na tle wydarzeń, które zapisały się na kartach historii...