• Informacje na temat:

  anka pierwsza miłość

Artykuły na temat: anka pierwsza miłość
 • "M jak miłość": Anka o krok od śmierci... Magda uratuje jej życie!

  Tuż po kłótni z Magdą (Anna Mucha) Anka (Weronika Rosati) zostanie potrącona przez samochód i straci przytomność. Chodakowska rzuci się jej na ratunek i rozpocznie reanimację... Ratownicy medyczni, którzy zjawią się na miejscu zdarzenia, orzekną, że stan Anki jest bardzo ciężki i tylko cud może uratować jej życie!

 • Gabriela Kownacka: To jemu zawdzięczała nazwisko

  W nim kochały się wszystkie studentki szkoły teatralnej, za nią oglądali się koledzy. A oni zakochali się w sobie...

 • "M jak miłość": Komu rola w "Emce" zaszkodziła w karierze?

  Komu saga rodu Mostowiaków otworzyła drzwi do wielkiej kariery, a komu zaszkodziła? Na te i inne pytania odpowiada w rozmowie z nami Ilona Łepkowska, matka sukcesu "M jak Miłość".

 • "Pierwsza miłość": Nowy romans

  Od pierwszego odcinka serialu "Pierwsza miłość" wydawało się, że mimo wszystkich przeciwności losu, Paweł zawsze będzie z Marysią. Jednak ostatni rok był wyjątkowo trudny dla pary bohaterów.

 • Anka Wendzikowska nie będzie zadowolona z tych zdjęć! Jest na nich całkiem goła!

  Anka Wendzikowska została przyłapana przez paparazzich, niczym hollywoodzkie gwiazdy, z którymi tak często rozmawia. Teraz jej wywiady na pewno będą jeszcze lepsze!

 • "Pierwsza miłość": Romans?

  Odkąd Anna Bilewska (Agnieszka Włodarczyk) pojawiła się ponownie w życiu bohaterów "Pierwszej miłości" rozkochuje w sobie kolejnych mężczyzn.

 • "M jak miłość": Miłość ich... zaskoczy!

  W 1462. odcinku "M jak miłość" (emisja we wtorek 15 października o godzinie 20.55 w TVP2) Anka i Kamil wybiorą się razem na imprezę, którą Kinga (Katarzyna Cichopek) zorganizuje z okazji urodzin(...) i twierdzą, że łączy ich tylko przyjaźń. - I może uprawiają przyjacielski seks? - zaśmieje się Zduńska. Tymczasem Anka i Kamil postanowią zakończyć wieczór w restauracji. - Zawsze miały do...

 • Maria Niklińska: Chcę różnorodności!

  - Rola Anki jest jedną z najważniejszych, jakie dotąd grałam. Teraz też moją bohaterkę czekają poważne przejścia, dlatego jest to dla mnie wyzwanie - mówi Maria Niklińska.

 • "M jak miłość": Kamilowi nie zostało zbyt wiele czasu na... odzyskanie Magdy

  Kinga (Katarzyna Cichopek) jako pierwsza dowie się, że Kamil (Marcin Bosak) przeszedł bardzo poważną operację mózgu. Okaże się, że Gryc - choć zabieg, któremu się podda, zakończy się sukcesem - nie ma szans na długie życie. Lekarz uprzedzi go, że musi się liczyć z nawrotem choroby...

 • Krawczyk + Włodarczyk = ?

  Wielkie zmiany szykują scenarzyści serial u "Pierwsza miłość". Paweł (Mikołaj Krawczyk) zakocha się, a obiektem jego uczuć będzie Agnieszka Włodarczyk, czyli serialowa Anka.

Zdjęcia na temat: anka pierwsza miłość
Wideo na temat: anka pierwsza miłość
 • "M jak miłość": Magda uratuje życie Ance!

  życia. Budzyński, który uzna, że Anka została potrącona celowo, doradzi jej, by poszła na współpracę z prokuraturą i... wyjechała z Warszawy do siedliska. W kulisach "M jak miłość" możemy poznać zasady(...)Chodakowska dowie się, że Anka była niegdyś kochanką Budzyńskiego i postanowi rozmówić się z "przyjaciółką". Nazwie ją podłą, dwulicową suką. Przez tę kłótnię Anka nie zauważy, że ktoś ją śledzi

Dyskusje na temat: anka pierwsza miłość