• Informacje na temat:

  ann mucha

Artykuły na temat: ann mucha
 • Anna Mucha: To było żenujące

  ..."To było żenujące" - tak Anna Mucha oceniła po latach erotyczną scenę z Piotrem Stramowskim w filmie Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki".

 • Anna Mucha produkuje spektakl teatralny

  W czasie gdy instytucje kulturalne są w poważnym kryzysie finansowym z powodu pandemii, Anna Mucha podjęła się bardzo odważnego wyzwania – zamierza wyprodukować przedstawienie teatralne. Co interesujące, komedię „Przygoda z ogrodnikiem” aktorka realizuje z Jakubem Wonsem, czyli swoim obecnym partnerem życiowym oraz z Marcello Sorą, czyli byłym ukochanym.

 • Anna Mucha: Dlaczego chciała rzucić aktorstwo?

  Anna Mucha nie ukrywa, że w przeszłości chciała zerwać z aktorstwem. "Robiłam wszystko, żeby uciec" - wyznała w nowym podcaście Kuby Wojewódzkiego zatytułowanym "Sztuka łączenia".

 • Anna Mucha apeluje do Toma Cruise'a

  Anna Mucha zabrała głos w związku z planami wysadzenia zabytkowego mostu w Plichowicach na Dolnym Śląsku. Ma do tego podczas kręcenia najnowszej części "Mission Impossible". Aktorka nie zgadza się na zniszczenie obiektu i zwróciła się bezpośrednio do Toma Cruise'a.

 • Anna Mucha ostro do internautki

  Anna Mucha należy do gwiazd, które mówią to, co myślą. Nowa jurorka w programie "Dance Dance Dance" nie boi się wyrażać swojego zdania i często wchodzi w dyskusje z uczestnikami tanecznego show. Teraz aktorka postanowiła zabrać głos w Internecie. Gdy pod jej zdjęciem na Instagramie pojawił się negatywny komentarz, Mucha natychmiast zareagowała, dając młodej internautce lekcje poprawnej...

 • Anna Mucha topless. Rozgrzała fanów

  ...wakacyjnych wspomnień i... zdjęć z poprzednich wojaży. Właśnie takim kadrem podzieliła się Anna Mucha, a opublikowana przez nią fotografia z pewnością pozostanie w pamięci jej fanów na długo! Mucha(...). Efekt? Mnóstwo komentarzy pod wspomnianą fotografią. "Petarda!", "Wyglądasz przepięknie!", "Niesamowita kobieta", "Mucha nie siada!" - czytamy w komentarzach. Przeczytaj artykuł na stronie RMF...

 • Anna Mucha o "Dance Dance Dance 2": Doceniam zaangażowanie

  Anna Mucha, jurorka w programie "Dance Dance Dance 2", zdradziła, czym ujmują ją uczestnicy show. Opowiedziała także o swoich planach zawodowych, które nieoczekiwanie zweryfikowała pandemia koronawirusa.

 • Anna Mucha w kolejnej edycji "Dance Dance Dance"?

  Anna Mucha jako jurorka w drugiej edycji tanecznego show "Dance Dance Dance" zaskarbiła sobie zarówno tyle zwolenników, jak i przeciwników. Fani programu uważają, że w porównaniu do Ewy Chodakowskiej jest bardzo surową jurorką, która potrafi dogryźć każdemu uczestnikowi, inni z kolei cenią aktorkę za szczerość. A wy, tęskniliście za Anną Muchą na fotelu jurorskim?

 • Anna Mucha rozważała przerwanie ciąży. "Tabletki leżały na mojej dłoni"

  Anna Mucha ma dwójkę dzieci: Teodora i Stefanię. Choć dziś jest szczęśliwą mamą, to w jednym z ostatnich wywiadów wyznała, że rozważała przerwanie pierwszej ciąży. Zdradziła, co sprawiło, że się na to nie zdecydowała.

 • Anna Mucha dołączyła do obsady "W rytmie serca"

  W szóstym sezonie popularnego serialu telewizji Polsat "W rytmie serca" pojawi się kilka nowych postaci. Jedną z nich będzie Karolina, w którą wcieli się Anna Mucha. Aktorka potwierdziła tę informację w swoich mediach społecznościowych.

Zdjęcia na temat: ann mucha
 • Anna Mucha
 • Anna Mucha
 • Anna Mucha
Wideo na temat: ann mucha
 • "Pikantna" Anna Mucha

  Jesienią Anna Mucha koncentruje się na pracy w teatrze. Zagra w dwóch spektaklach.

 • Anna Mucha bezradna! Chodzi o dzieci!

  Anna Mucha zabrała głos w sprawie udostępniania wizerunku małych dzieci w mediach społecznościowych. Aktorka, która jest mamą 8-letniej Stefanii i 5-letniego Teodora, należy do osób, które dbają o to, aby nie pokazywać publicznie twarzy swoich pociech. "Dzieci w Polsce, nasze dzieci, nie są w żaden sposób chronione. Nawet, jeśli teoretycznie prawo chroni dzieci, to faktycznie nie są w żaden

 • Anna Mucha nago

  Aktorka opublikowała nagie zdjęcie, ponieważ chciała się zachować honorowo. Jej zdaniem ludzie są dziś zbyt niesłowni, a wyraz „honor” stał się miałki i pozbawiony znaczenia. Czuła więc potrzebę wywiązania się z danej fanom obietnicy.

Dyskusje na temat: ann mucha