• Informacje na temat:

  anna baar na dobre i na złe

Artykuły na temat: anna baar na dobre i na złe
 • Telekamery "Tele Tygodnia" dla Baar i Bukowskiego

  Gwiazdy serialu "Na dobre i na złe" - Kamilla Baar i Marek Bukowski - otrzymali Telekamery "Tele Tygodnia" 2014. Podczas poniedziałkowej gali uhonorowano również zmarłego w grudniu ubiegłego roku Andrzeja Turskiego, któremu pośmiertnie przypadła statuetka w kategorii "prezenter informacji".

 • "Na dobre i na złe": Ślub w szpitalu

  Kocham cię i tym razem nie odpuszczę - usłyszy Hana (Kamilla Baar) od Piotra (Marek Bukowski). I choć ślub za pierwszym razem nie dojdzie do skutku, zakochani w końcu dopną swego!

 • "Na dobre i na złe": Przyłapani po seksie!

  Będzie się działo w serialu "Na dobre i na złe"... Wkrótce Przemek (Marcin Rogacewicz) wda się w romans z bezpruderyjną Zuzą (Julia Kamińska). Pechowo Ola (Anna Karczmarczyk) odwiedzi go chwilę po tym, jak uprawiał seks z nową kochanką!

 • Anna Dereszowska szuka szczęścia

  Wiosną pojawiły się plotki, że scenarzyści "Na dobre i na złe" zrezygnowali z kontynuowania wątku kreowanej przez aktorkę postaci, ponieważ żona Marka Bukowskiego, z którym grała sporo scen, poczuła się... zazdrosna. Niewiele było w tym prawdy, bo Anna Dereszowska wraca do Leśnej Góry! W życie dra Gawryły (Marek Bukowski) z "Na dobre i na złe" znowu wkroczy jego była kochanka, Magda Soszyńska...

 • Kamilla Baar: Zawsze byłam natchniona

  Ma plany na przyszłość, Telekamerę i wspaniałego, trzyletniego synka Bruna. Zawodowo także wszystko gra! Tej jesieni Kamillę Baar zobaczymy m.in. w "Na krawędzi 2" oraz "Służbach specjalnych".

 • Manewry miłosne

  Anna Dereszowska powraca do "Na dobre i na złe"! Producenci liczą na to, że obecność aktorki poprawi oglądalność serialu.

 • BrzydUla trafiła do Leśnej Góry!

  Mamy dobre wieści dla brzydulomaniaków, czyli fanów niezapomnianej "BrzydUli". Julia Kamińska, którą widzowie pokochali jako Ulę Cieplak, dołączyła do stałej obsady "Na dobre i na złe".

 • "Państwo na Marsie"

  ...niemal same dobre recenzje. Do promocji płyty "Do Mi No" wybrano utwory "Telefon do przyjaciela" i "Słabość chwilowa". O nowym materiale Emilia Chmielińska i Paweł Amarowicz rozmawiali z Jankiem Piętką...

 • Wiosna w TVP! Co będziemy oglądać?

  ..."Echo serca" z Kamillą Baar-Kochańską, Antonim Pawlickim i Przemysławem Sadowskim w rolach głównych. Widzowie zobaczą również kontynuacje seriali: "M jak Miłość", "Barwy szczęścia", "Na dobre i na(...). Dwie drużyny, na czele których staną kapitanowie: Anna Mucha i Antoni Królikowski będą rywalizowały ze sobą w quizach, dotyczących, w każdym odcinku, jednego, wybranego roku - od lat 60. do początku...

 • Wracają serialowe hity

  ...dobre i na złe". Kuba zostanie gwiazdą telewizji, a Zosia postanowi rzucić pracę. Monika i Jędras wezmą ślub, a między Leną i Latoszkiem wybuchnie gdzieś zagubione uczucie. W nowych odcinkach "Świata(...) Anglii nie ma już tajemnic. Do ich grona dołączą m.in. rehabilitantka Kasia (Kamilla Baar), a jako awangardowa fotograficzka Elizabeth pojawi się Katarzyna Figura. Dzięki detektywowi w sutannie "Ojcu...

Dyskusje na temat: anna baar na dobre i na złe