• Informacje na temat:

  anna baar na dobre i na złe

Artykuły na temat: anna baar na dobre i na złe
 • "Na dobre i na złe": Dereszowska i Baar pokazały nowych partnerów!

  ...35-letnia Kamilla Baar, czyli Hana Goldberg z "Na dobre i na złe", w czerwcu rozstała się z Wojciechem Błachem, ojcem ich synka. Teraz układa sobie życie z Piotrem Kochańskim, 53-letnim warszawskim(...), czyli Magda Soszyńska z "Na dobre i na złe". Z fotografem Danielem Duniakiem poznała się prawie rok temu, podczas sesji zdjęciowej na Wyspach Kanaryjskich. Teraz zdecydowali pochwalić się swoim...

 • Aktorskie wcielenia Mateusza Damięckiego

  Perwersyjny milioner, cyniczny, niespełniony kochanek, początkujący aktor i młody żonkoś, prokurator karierowicz i ambitny ginekolog... W tak różnorodnych odsłonach tej jesieni zobaczy Mateusza Damięckiego widownia telewizyjna i publiczność w teatrze.

 • "Na dobre i na złe":​ Kamilla Baar daje się uwodzić... modzie

  Kamilla Baar, czyli Hana Goldberg z "Na dobre i na złe", została kilka miesięcy temu pierwszą polską ambasadorką niemieckiej firmy Marc Cain, którą jury XV edycji plebiscytu Doskonałość Mody "Twojego Stylu" uznało za najlepszą zagraniczną markę odzieżową 2013 roku!

 • Węże, czyli Złote Maliny po polsku. Sprawdzamy!

  Już 1 kwietnia poznamy laureatów kolejnej edycji Węży, czyli nagród honorujących najgorsze polskie produkcje filmowe roku. Zanim dowiemy się, który tytuł okaże się chałą sezonu, sprawdzamy, jak wężowych kandydatów oceniali recenzenci Interii.

 • "Na dobre i na złe": Sara skrywa tajemnice

  Bukowski), mąż jej zmarłej siostry Hany (Kamilla Baar-Kochańska). Wcześniej znała też doktora Barta (Piotr Głowacki). To tajemnicza postać. Jak pani się odnalazła na planie "Na dobre i na złe(...)Dołączyła pani do obsady "Na dobre i na złe" jako doktor Sara Mandel, która przybyła do Leśnej Góry zza oceanu i... dokonała medycznego cudu! - To, co się dzieje we współczesnej medycynie graniczy...

 • Kamilla Baar: Zawsze byłam natchniona

  Ma plany na przyszłość, Telekamerę i wspaniałego, trzyletniego synka Bruna. Zawodowo także wszystko gra! Tej jesieni Kamillę Baar zobaczymy m.in. w "Na krawędzi 2" oraz "Służbach specjalnych".

 • "Na dobre i na złe": Hana przyzna się do zdrady!

  Wkrótce Piotr (Marek Bukowski) usłyszy od żony Hany (Kamilla Baar) dwie istotne wiadomości. Jedna z nich zetnie go z nóg i sprawi, że postanowi natychmiast opuścić ich wspólne mieszkanie.

 • Anna Dereszowska szuka szczęścia

  Jesienią Annę Dereszowską zobaczymy w aż trzech serialach. Gra kobiety z charakterem, które lubią intrygować.

 • "Na dobre i na złe: Marek Bukowski nie odchodzi z serialu!

  ...! Najpewniej nie zobaczymy go we wrześniowych odcinkach "Na dobre i na złe", jednak nie jest to ostateczne pożegnanie z przystojnym lekarzem. W jaki sposób postać Piotra powróci? Tego na razie nie wiadomo(...) dobre i na złe". -  Nie chcemy psuć naszym fanom niespodzianki i odbierać przyjemności z oglądania pełnych zaskoczeń i emocji jesiennych odcinków. My zdradzamy, że po wakacjach na pierwszy plan wysuną...

 • Telekamery "Tele Tygodnia" dla Baar i Bukowskiego

  Gwiazdy serialu "Na dobre i na złe" - Kamilla Baar i Marek Bukowski - otrzymali Telekamery "Tele Tygodnia" 2014. Podczas poniedziałkowej gali uhonorowano również zmarłego w grudniu ubiegłego roku Andrzeja Turskiego, któremu pośmiertnie przypadła statuetka w kategorii "prezenter informacji".

Wideo na temat: anna baar na dobre i na złe
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Dobra wróżka

  Komedia familijna o trenerze hokeja, który zmuszony zostaje przyjąć rolę "wróża zębowego" - dobrej wróżki, która daje dzieciom prezenty w zamian za wypadające mleczne zęby. W rolach głównych: Dwayne Johnson ("Doom", "Król Skorpion"), Ashley Judd ("Podwójne zagrożenie", "Kolekcjoner") i Julie Andrews ("Dźwięki muzyki" - Oscar, "Pamiętnik księżniczki"). Reżyseria: Michael Lembeck ("Śnięty Mikołaj 2", serial TV "Przyjaciele").

Dyskusje na temat: anna baar na dobre i na złe