• Informacje na temat:

  anna bachleda curuś -charakterystyka

Artykuły na temat: anna bachleda curuś -charakterystyka
 • Alicja Bachleda-Curuś w ciąży?

  Na instagramowym profilu Alicji Bachledy-Curuś pojawiło się nagranie, które poruszyło sporą część jej fanów. Pod postem pojawiło się nawet mnóstwo wpisów, w których internauci wprost pytają o to, czy piękna aktorka jest w ciąży!

 • Alicja Bachleda-Curuś o roli w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

  ..."Każda z nas ma instynkt przetrwania, który czasami wymaga agresji" - mówi Alicja Bachleda-Curuś o roli w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

 • Alicja Bachleda-Curuś na Europejskich Nagrodach Filmowych

  Już w najbliższą sobotę, 7 grudnia, odbędzie się w Berlinie gala wręczenia Europejskich Nagród Filmowych. Prezydent Akademii Wim Wenders zaprosił Alicję Bachledę-Curuś do wręczenia nagrody w kategorii "najlepszy scenariusz".

 • Khan, Bachleda i Mel Gibson

  Aż 7 kinowych premier trafia w tym tygodniu na ekrany polskich kin. Wśród nich indyjski "Nazywam się Khan" Karana Johara, "Ondine" z Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem oraz "Furia", w której do aktorstwa powraca Mel Gibson.

 • Gdynia w deszczu. Flesze na Bachledę

  Po czerwonym dywanie do Teatru Muzycznego, gdzie odbywała się uroczysta gala otwarcia festiwalu, kroczyły gwiazdy, takie jak m.in.: gospodarz wieczoru Maciej Orłoś, Kinga Preis, Ewa Skibińska, Andrzej Chyra, Aleksandra Kisio, Anna Oberc. Jednak podczas tegorocznego festiwalu wszystkie gwiazdy przyćmiewa zasiadająca w jury Konkursu Głównego Alicja Bachleda-Curuś. To na nią podczas gali w Teatrze...

 • "Lekarze": Olga Bołądź zamiast Alicji Bachledy-Curuś

  Alicja Bachleda-Curuś otrzymała propozycję zagrania w piątej serii "Lekarzy", ale niestety nie mogła przyjąć tej oferty. - Alicja nie brała udziału w castingu, zatem nie mogła go przegrać - oświadczyła agentka aktorki po tym, jak media napisały, że Alicja przegrała walkę o rolę w serialu. Do obsady produkcji TVN dołączyła natomiast Olga Bołądź.

 • Anna Lucińska: W USA nikt nie podkładał mi nogi

  Anna Lucińska spędziła 4 lata w Los Angeles, gdzie uczyła się aktorstwa. Wróciła do Polski, uznając, że tu będzie miała większe szanse na karierę. Jej zdaniem Hollywood to miejsce, gdzie panuje duża konkurencja, nie doświadczyła jednak tam brutalnego wyścigu szczurów.

 • Trwają zdjęcia do filmu "Pitbull. Niebezpieczne kobiety"

  Piotr Stramowski, Maja Ostaszewska, Alicja Bachleda-Curuś, Joanna Kulig, Magdalena Cielecka - są w obsadzie drugiej części kinowego "Pitbulla". Zdjęcia do opowiadającego o policji filmu Patryka Vegi trwają w Warszawie. Tytuł to: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety".

 • "Hollywood. PL" wydany w USA

  Roman Polański, Zbigniew Rybczyński, Sławomir Idziak, Jan A.P. Kaczmarek, Abel Korzeniowski, Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko - to niektórzy bohaterowie publikacji "Hollywood.PL". Album o polskich filmowcach w "fabryce snów" trafił na amerykański rynek.

 • Za słabe na Hollywood

  Alicja Bachleda-Curuś, Iza Miko, Weronika Rosati, a w przeszłości m.in. Izabella Scorupco czy Katarzyna Figura - wszystkie one próbowały lub wciąż starają się zaistnieć na planach filmowych w Los Angeles czy Nowym Jorku.

Zdjęcia na temat: anna bachleda curuś -charakterystyka
Wideo na temat: anna bachleda curuś -charakterystyka
Dyskusje na temat: anna bachleda curuś -charakterystyka