• Informacje na temat:

  anna bajko

Artykuły na temat: anna bajko
 • Michał Piróg czytał bajkę dla dzieci pod wpływem alkoholu?

  ..."W telefonie, na tablecie ciotka z wujkiem bajki plecie" to inicjatywa polskich gwiazd, która w połowie marca ruszyła na Instagramie. Biorą w niej udział takie sławy jak, m.in. Anna Dereszowska, Marta Żmuda Trzebiatowska i Michał Piróg. Podczas transmisji na żywo na swoim kontach instagramowych czytają bajki. Chcą w ten sposób odciążyć rodziców, którzy zajmują się w domu swoimi dziećmi podczas...

 • Anna Mucha: To film, którym będę się chwalić! Mija pięć lat od premiery "Sąsiadów"

  ..."To film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - tak dokładnie pięć lat temu, przed premierą filmu "Sąsiady" Grzegorza Królikiewicza, mówiła Anna Mucha.

 • Anna Ilczuk: Kto oszczędza na skrzywdzonych?

  Zarówno w roli opiekuńczej Emilki, jak i przebiegłej Jolasi, Anna Ilczuk wzbudza dużo sympatii. Nie kryje jednak oburzenia, kiedy przegrywa walkę o równy dostęp do kultury dla niewidomych dzieci.

 • Anna Mucha: "Sąsiady" to film, którym będę się chwalić!

  ..."Jeszcze nie widziałam filmu, ale czytałam recenzje i wiem, że 'Sąsiady' to film odważny, zaskakujący, dobry, mocny. Myślę, że będę chciała się nim chwalić" - mówi Anna Mucha. 20 marca 2015 roku na ekrany kin wchodzi najnowsza produkcja Grzegorza Królikiewicza, mistrza polskiej awangardy, autora psychologicznego dramatu "Na wylot" (1972), biograficznego "Przypadku Pekosińskiego" (1993) i nowej...

 • Anna Korcz: Spotkało mnie w życiu wiele złego

  Dziś już wie, że miłość ma wiele odcieni. Anna Korcz (45 l.) przekonała się, że trzeba poznać niejeden z nich, aby poczuć się w tym stanie szczęśliwą i spełnioną. Pewnego dnia straciła wszystko, ale teraz los jej to wynagrodził... Mówi się, że młodość to lata szczenięce i durne. A dorosłość? Anna Korcz: - To wszystkie odcienie, jakie tylko można sobie wyobrazić... Ma pani takie poczucie, że...

 • "Piotruś Królik" : Zwierzaki górą

  Beatrix Potter byłaby szczerze zdumiona seansem "Piotrusia Królika". Współczesna adaptacja najsłynniejszej powieści brytyjskiej pisarki w reżyserii Willa Glucka ma niewiele wspólnego z ugrzecznionym oryginałem. Moralistyczną bajkę o niepokornym króliku zastąpiła półtoragodzinna wymiana ognia (i psikusów) między ludźmi a zwierzętami, wypełniona po brzegi slapstickowym humorem. "Piotruś Królik" ma jednak do zaoferowania tak wiele atrakcji, że zarówno dzieci, jak i rodzice będą zachwyceni.

 • Jessica Biel patrzy na świat inaczej

  Jest sławna, bogata i szczęśliwie zakochana. - Moje życie przypomina bajkę - mówi Jessica Biel. Hollywoodzka aktorka ma powody do radości. Nie dość, że w 2012 roku zagrała aż w trzech filmach - "Pamięć absolutna", "Hitchcock" i "Trener bardzo osobisty" - to jeszcze od niedawna jest żoną znanego muzyka Justina Timberlake'a.

 • Dereszowska: Mogę to robić bezkarnie

  Anna Dereszowska użyczyła głosu jednej z postaci w animacji "Delfin Plum". Aktorka opowiedziała o pracy w dubbingu i o bajkach, jakie ogląda ze swoją córeczką.

 • "X Factor": Wszystko jasne?

  W show TVN-u zostało jeszcze pięciu uczestników. Zdaniem bukmacherów karty w programie zostały już rozdane.

 • "Sawa. Mały wielki bohater": Historia inspirowana życiem

  ​"Sawa. Mały wielki bohater" to niezwykła historia chłopca, który aby uratować swoją mamę i mieszkańców rodzinnej wioski, wyrusza w pełną przygód podróż życia. Animacja nie jest jednak zwykłą bajką - opowieść o chłopcu zainspirowało życie reżysera.

Wideo na temat: anna bajko
 • Anna Wendzikowska napisała bajkę

  Anna Wendzikowska postanowiła pomóc niedożywionym dzieciom i napisała bajkę, która ma uświadomić najmłodszym konieczność pomagania innym. Wendzikowska nie wyklucza, że w przyszłości napisze kolejne utwory dla dzieci, przyznając jednak, że pisanie dla najmłodszych czytelników jest bardzo trudne.