• Informacje na temat:

  anna beata polak

Artykuły na temat: anna beata polak
 • Anna Popek i Michał Olszański: W mniej oficjalnej formie

  Anna Popek i Michał Olszański zdradzają swoje zawodowe i prywatne plany na najbliższe miesiące.

 • Pogrzeb Zbigniewa Wodeckiego. Polacy pożegnali artystę

  ...znaczyli". Podczas mszy psalm "Pan jest moim pasterzem" zaśpiewała Beata Rybotycka . Po uroczystości w Bazylice Mariackiej trumna z ciałem Zbigniewa Wodeckiego została przewieziona na cmentarz Rakowicki(...) Brzozowski, Piotr Metz, Krystyna Prońko, Anna Popek. Zbigniew Wodecki - autor polskich przebojów, skrzypek i trębacz zmarł 22 maja w jednym z warszawskich szpitali w wieku 67 lat. 5 maja przeszedł zabieg...

 • Kozidrak i Krawczyk ulubieńcami Polaków

  Beata Kozidrak i Krzysztof Krawczyk to najpopularniejsi wokaliści w Polsce - wynika z sondażu przeprowadzonego przez OBOP. Dla Krawczyka jest to już trzeci triumf w tej ankiecie. Kozidrak zdetronizowała Irenę Santor.

 • Ścibakówna i Englert zachwycili Dodę

  Pełną parą idą prace nad nowym filmem Marii Sadowskiej produkowanym przez Dorotę Rabczewską-Stępień. W środę, 8 lipca, pierwsze dni zdjęciowe mieli na planie Jan Englert i Beata Ścibakówna. Doda zachwyciła się ich występem, czego wyraz dała w swojej relacji na Instagramie.

 • Długie brawa na premierze "Smoleńska"

  Kilkuminutowymi brawami zakończyła się premiera filmu "Smoleńsk" w reżyserii Antoniego Krauzego, która odbyła się w poniedziałkowy wieczór w Teatrze Wielkim-Operze Narodowej w Warszawie. Obecni byli m.in. prezydent Andrzej Duda, premier Beata Szydło, prezes PiS Jarosław Kaczyński.

 • Uczy, jak chronić dzieci

  Program "Sędzia Anna Maria Wesołowska" wprowadza Polaków w świat przepisów prawnych. Obecnie słynna pani sędzia ruszyła w kraj: edukuje dzieci i młodzież, m.in. jak być bezpiecznym w sieci, przestrzega też rodziców przed zagrożeniami.

 • "Smoleńsk" trafi do kin 15 kwietnia

  ...w Smoleńsku. Wszyscy pasażerowie giną na miejscu. Tragedia wywołuje ogromne poruszenie w Polsce i na świecie. Nina (w jej roli Beata Fido), dziennikarka pracująca dla dużej, komercyjnej stacji telewizyjnej(...), Maria Gładkowska, Dominika Figurska, Anna Samusionek, Redbad Klynstra i Andrzej Mastalerz. Za zdjęcia do filmu, realizowane w Polsce i w USA, odpowiada Michał Pakulski. Muzykę skomponował Michał...

 • Nowe gwiazdy w "Pytaniu na śniadanie"

  Barbara Kurdej-Szatan, Beata Pawlikowska i Mikołaj Roznerski, to nowe gwiazdy programu "Pytanie na śniadanie". Telewizyjna Dwójka nie zmienia prowadzących program, ale zaprasza na siedem nowych cykli, które poprowadzą gwiazdy.

 • Wielki Test o Polskim Filmie w TVP1

  ..., Katarzyna Sobiechowska-Szuchta oraz Magdalena Miśka-Jackowska. Wśród rozwiązujących test będą również: Beata Chmielowska-Olec, Marek Pyza, Dorota Łosiewicz, Tomasz Majewski, Paweł Frątczak, Joanna Jóźwik, Paweł Nastula, Artur Kuciapski, Ewa Olejniczak, Aleksandra Hamkało, Piotr Ligienza, Przemysław Cypryański, Mateusz Ziółko, Klaudia Halejcio, Robert Koszucki, Anna Matysiak, Sylwester Maciejewski...

 • Dokument o polskich siatkarzach

  Powstaje dokument o reprezentacji Polski w piłce siatkowej mężczyzn. Ekipa filmowa, kierowana przez reżysera Michała Bielawskiego, towarzyszyła z kamerami zawodnikom na zgrupowaniu kadry w Spale. Filmowcy będą też obecni m.in. na meczach Polaków w Lidze Światowej 2013.