• Informacje na temat:

  anna ciechowska i grzegorz

Artykuły na temat: anna ciechowska i grzegorz
 • Warszawa: Skwer Grzegorza Ciechowskiego

  W przyszłą sobotę, 19 października, skwer przy zbiegu ulic Kondratowicza i św. Wincentego w Warszawie oficjalnie otrzyma swoją nazwę - Skwer Grzegorza Ciechowskiego.

 • Pamięci Grzegorza Ciechowskiego: Król na pewno

  Jak co roku w Toruniu odbędzie się koncert upamiętniający zmarłego 22 grudnia 2001 roku w Warszawie Grzegorza Ciechowskiego. 17 grudnia na scenie w Toruńskich Jordankach wystąpią znajomi i przyjaciele lidera Republiki. To już 14. edycja imprezy.

 • Grzegorz Ciechowski nie żyje

  W sobotę, 22 grudnia, w szpitalu w Warszawie, w wieku 44 lat zmarł na serce Grzegorz Ciechowski, muzyk, kompozytor, autor tekstów, producent muzyczny, twórca muzyki filmowej i poeta. Lider i twórca większości repertuaru zespołu Republika karierę solową prowadził ukrywając się pod pseudonimem Obywatel G. C.

 • Pamięci Grzegorza Ciechowskiego po raz dziesiąty

  W piątek (26 sierpnia) w Tczewie, rozpocznie się X edycja festiwalu "In Memoriam", poświęconego pamięci Grzegorza Ciechowskiego. Po raz pierwszy impreza potrwa trzy dni.

 • Festiwal pamięci Ciechowskiego

  ...25 sierpnia w Tczewie, rodzinnym mieście Grzegorza Ciechowskiego, odbędzie się VI festiwal poświęcony pamięci nieżyjącego lidera Republiki.

 • Napisała książkę o życiu z Ciechowskim

  Małgorzata Potocka ("Barwy szczęścia") starała się dotąd nie komentować plotek na temat swojego burzliwego związku i rozstania ze zmarłym w 2001 roku Grzegorzem Ciechowskim. Dopiero teraz zdecydowała się opowiedzieć całą prawdę o kulisach życia z mężczyzną, który zostawił ją dla innej kobiety... Jej książka "Obywatel i Małgorzata" właśnie trafia do księgarń.

 • Anna Skrobiszewska oskarża Małgorzatę Potocką

  Anna Skrobiszewska, wdowa po Grzegorzu Ciechowskim, nie zostawiła suchej nitki na wieloletniej partnerce artysty, Małgorzacie Potockiej.

 • "Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Joanna Moro jako Wanda Kwietniewska

  Była już Grzegorzem Ciechowskim, Anną Jantar, Mesayah, Ałłą Pugaczową i Haddaway’em, ale to, co pokaże w najbliższą sobotę, to spora dawka seksapilu i szaleństwa. Po raz pierwszy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Joanna Moro pokaże swoje ciało - wystąpi w skąpych szortach jako Wanda Kwietniewska.

 • "TTBZ": Kosmiczna energia Joanny Moro

  Była już Grzegorzem Ciechowskim, Anną Jantar, Mesayah, Ałłą Pugaczową i Haddaway’em, ale to, co pokaże w najbliższą sobotę, to niewyobrażalna dawka seksapilu i szaleństwa. Po raz pierwszy w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" Joanna Moro pokaże swoje piękne ciało - wystąpi w skąpych szortach jako Wanda Kwietniewska.

 • Republika przeciwko internetowemu piractwu

  Menedżment oraz członkowie formacji Republika podjęli decyzję o wycofaniu swojego patronatu nad forum dyskusyjnym poświeconym jej twórczości. Powodem takiej decyzji był fakt, iż forum było wykorzystywane przez wiele osób do nielegalnego kopiowania i rozpowszechniania nagrań Republiki i Grzegorza Ciechowskiego.

Wideo na temat: anna ciechowska i grzegorz