• Informacje na temat:

  anna cieślak - aktorka

Artykuły na temat: anna cieślak - aktorka
 • Czy Edward Miszczak i Anna Cieślak są parą?

  Jeden z portali plotkarskich podał, że dyrektor programowy TVN Edward Miszczak (65 l.) spotyka się z aktorką Anną Cieślak (39 l.). Czy faktycznie?

 • Bohaterowie "Krainy lodu" powracają!

  Stęsknieni za Anną, Elsą i Olafem? Bohaterowie "Krainy lodu" wracają na duży ekran w "Gorączce lodu" - nowej krótkometrażówce Disneya, którą będzie można zobaczyć w kinach przed seansami "Kopciuszka" już od 13 marca!

 • Kim jest Anna Cieślak, nowa partnerka Edwarda Miszczaka?

  Kim jest Anna Cieślak (39 l.), która - według informacji portalu pudelek - spotyka się z Edwardem Miszczakiem, dyrektorem programowym TVN?

 • "Fru!": Maja Bohosiewicz została matką

  Maja Bohosiewicz - aktorka ("W ciemności", "Pani z przedszkola") i mistrzyni zdumiewających transformacji z programu "Twoja twarz brzmi znajomo" - dołącza do polskiej obsady dubbingowej "Fru!".

 • Edward Miszczak i Anna Cieślak planują ślub! Znamy szczegóły

  Wiele osób nie wierzyło w związek Anny Cieślak (39 l.) z dyrektorem programowym TVN Edwardem Miszczakiem (65 l.). Jednak plotki o ich miłości potwierdził stryj aktorki Bronisław Cieślak (76 l.). Teraz tygodnik „Na Żywo” zdradza, że zakochani poważnie myślą o ślubie, a tym, co ich powstrzymuje, jest jedynie pandemia koronawirusa i obostrzenia związane z organizacją takich ceremonii.

 • Kasia Łaska: "Mam tę moc"

  "Castingi były ciężkie, ale udało się" - mówi Kasia Łaska, która odniosła sukces piosenką "Mam tę moc" wykonywaną na potrzeby animowanego filmu "Kraina Lodu".

 • Bronisław Cieślak szczerze o romansie Anny Cieślak z Edwardem Miszczekiem! Co za słowa!

  Od kilku dni w kuluarach aż huczy od plotek na temat romansu Anny Cieślak (40 l.) i Edwarda Miszczaka (65 l.). Sami zainteresowani na razie nie komentują pojawiających się informacji, ale rąbka tajemnicy uchylił stryj aktorki, Bronisław Cieślak (77 l.).

 • Nagroda dla Anny Cieślak

  Krakowska aktorka Anna Cieślak ( "Dlaczego nie!" ) i scenografka Katarzyna Borkowska zostały tegorocznymi laureatami nagrody im. Leona Schillera dla młodych twórców i teoretyków teatru. Nagrody przyznawane są przez Związek Artystów Scen Polskich (ZASP).

 • Edward Miszczak i Anna Cieślak: Zaskakujące, ile ich łączy! Prawda o miłości wyszła na jaw

  Wiadomość o tym, że Edward Miszczak (65 l.) spotyka się z Anną Cieślak (39 l.), zelektryzowała cały show-biznes. Początkowo wielu myślało, że to tylko plotki wyssane z palca, ale stryj aktorki potwierdził te doniesienia. Zaskakujące, jak rodziło się między nimi uczucie i ile łączy Cieślak z dyrektorem programowym TVN.

 • Anna Cieślak o "Dlaczego nie!"

  Annę Cieślak ostatnio mieliśmy szansę oglądać we wstrząsającym obrazie "Masz na imię Justine". Film ten, który jest koprodukcją polsko-luksemburską, jest kandydatem Luksemburga do Oscara. Tymczasem widzowie wkrótce będą mieli szansę zobaczyć młodą aktorkę w zupełnie innym repertuarze. Cieślak zagra bowiem w najnowszej komedii Ryszarda Zatorskiego "Dlaczego nie!". Jak aktorka czuje się w lżejszym

Wideo na temat: anna cieślak - aktorka
 • "Na Wspólnej": Anna Cieślak opowiada o trudnym wątku

  Anna Cieślak opowiada o trudnym wątku, jaki został ostatnio wprowadzony w serialu. Aktorka cieszy się, że w "Na Wspólnej" porusza się ważne sprawy społeczne.

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Anna Cieślak: Brak dzieci wynika z materializmu

  Według Anny Cieślak rodzina to największa wartość w życiu człowieka. Dzięki bliskim nikt nie czuje się słaby ani osamotniony. Aktorka uważa jednak, że obecnie ludzie obawiają się zakładania rodziny i posiadania dzieci. Wynika to zarówno z sytuacji materialnej, jak i introwertyzmu, który cechuje coraz większą liczbę Polaków.

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

Dyskusje na temat: anna cieślak - aktorka