• Informacje na temat:

  anna cyrwus slub

Artykuły na temat: anna cyrwus slub
 • Maja Berełkowska i Piotr Cyrwus: Najpierw była przyjaźń

  To nie była miłość od pierwszego wejrzenia. Za to okazała się ona wielka, pozwalająca przetrwać duże kryzysy. Trzy lata temu, podczas niezwykłej wyprawy, kolejny raz przekonali się, że są dla siebie stworzeni. Maja Berełkowska debiutowała w 1988 roku w "Dekalogu" Krzysztofa Kieślowskiego. Razem z Piotrem Cyrwusem ("Klan", "Wyklęty", "Legiony") tworzą parę od ponad 30 lat.

 • Piotr Cyrwus: Małżeństwo to ciężka praca

  Decyzja o ślubie to zawsze bardzo duże emocje - uważa Piotr Cyrwus . Jego zdaniem małżeństwo to ciężka praca z drugą osobą i odpowiedzialność, rozumie więc, że młodzi ludzie odwlekają ślub. Aktor jest jednak przekonany, że warto wspólnie dążyć do małżeńskiego szczęścia.

 • Ich drugi ślub w "Klanie"

  Rogowską (Sylwia Wysocka). Romans ten nie przetrwał długo, a przedsiębiorczy Jerzy postanowił poszukać ukojenia w ramionach innej kobiety, kontrahentki - Zuzanny Petersen (Anna Iberszer). Okazało się, że(...) rodów Lubiczów i Chojnickich. Szczęścia i pomyślności życzyć będą: Grażyna (Małgorzata Ostrowska-Królikowska) wraz z mężem i bratem "pani młodej", czyli Ryszardem Lubiczem (Piotr Cyrwus). "W naszym życiu...