• Informacje na temat:

  anna czartoryska jest córką

Artykuły na temat: anna czartoryska jest córką
 • Anna Czartoryska-Niemczycka: Jaką lubi biżuterię?

  Anna Czartoryska-Niemczycka lubi nosić biżuterię, z którą łączą się miłe wspomnienia. Mogą to być ozdoby przywiezione z podróży lub otrzymane w prezencie od bliskiej osoby. Gwiazda najchętniej wkłada biżuterię w stylu boho, która jest oryginalna, ale nie jest ostentacyjna. Podoba jej się również idea biżuterii dla mam i córek, która podkreśla więź między nimi i uczy dziewczynki wyczucia stylu.

 • Anna Czartoryska: Cieszyć się chwilą

  Uczę się cieszyć chwilą - mówi Anna Czartoryska. Twierdzi, że do niedawna była mało spontaniczna i nie lubiła niespodzianek. Przy dzieciach musiała jednak posiąść zdolność improwizowania, maluchy codziennie stawiają przed nią bowiem najbardziej wymyślne zadania i zabawy.

 • Anna Czartoryska-Niemczycka kończy pracę nad debiutancką płytą

  Debiutancki krążek Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej jest już w fazie postprodukcji i aktorka jest zadowolona z jego brzmienia. Artystka jest współautorką wszystkich tekstów, które powstały na podstawie jej własnych doświadczeń życiowych. Twierdzi, że płyta to realizacja jej wielkiego marzenia.

 • Czartoryska i Niemczycki: Zaplanowany romans?

  Dla wielu ten związek był zaskoczeniem i nie dawano mu szans na przetrwanie. Choć Michał Niemczycki (33 l.) jest bez wątpienia jedną z najlepszych partii w kraju, to jednak mówiono, że Anna Czartoryska (29 l.) jest z innej bajki i do niego nie pasuje.

 • Byłam naiwnym dzieckiem

  ...) znajdzie się w poważnym kryzysie. Dlatego Marysia zaszyje się w azylu nad rozlewiskiem u boku mamy, babci Basi (Małgorzata Braunek) i przyjaciółki Pauli (Anna Czartoryska). W doborowym towarzystwie(...)"Tele Tydzień": Córka Małgosi (Joanna Brodzik) i Konrada (Piotr Grabowski), Marysia Jantar, którą gra pani w telewizyjnej serii z rozlewiskiem w tytule, zmienia się na naszych oczach... Olga Frycz...

 • "Maraton tańca": Osobista autoterapia

  We wtorek w warszawskiej Kinotece można było spotkać wielu artystów i twórców filmowych, m.in. Danutę Szaflarską, Dorotę Kędzierzawską, Annę Romantowską z córką Julią Kolberger, Magdalenę Popławską, Annę Czartoryską, Małgorzatę Buczkowską z mężem Ksawerym Szlenkierem, Ilonę Łepkowską z mężem Czesławem Bieleckim, Rafała Mohra, czy Irenę Karel. Powód do spotkania dała Magdalena Łazarkiewicz, która...

 • "Pensjonat nad rozlewiskiem": Nowe twarze w serialu TVP

  Trwają zdjęcia na planie nowej części serialu TVP1 "Pensjonat nad rozlewiskiem". Ulubieni oraz nowi bohaterowie po czterech latach przerwy znów spotkali się na mazurach. Emisja kolejnej, 6. serii sagi, opowieści o losach Małgosi Jantar planowana jest na grudniowe wieczory w Jedynce.

 • Rozważna i... drapieżna

  Nad rozlewiskiem nie zawsze jest sielsko i miło. Buzują namiętności. Kipią frustracje. Tylko dom Pauli i Sławka nieoczekiwanie stał się ostoją szczęścia i spokoju. Jak oni to zrobili?

 • "Cisza nad rozlewiskiem": Kończy się mazurska saga?

  ...dołączyła do niej po nieudanej próbie ułożenie sobie życia w stolicy jej córka Marysia (Olga Frycz), która na Mazury ściągnęła też swą przyjaciółkę Paulę (Anna Czartoryska). Historia trzech pokoleń(...) częścią opowieści o losach Małgosi Jantar (Joanna Brodzik) i jej najbliższych. Decyzję, czy zlecić produkcję kolejnej serii, władze TVP1 podejmą dopiero jesienią. Niewykluczone więc, że gwiazdy...

 • Baby boom wśród gwiazd

  ..."Dziecko to jedno z moich największych pragnień" - często podkreślała w wywiadach Joanna Kulig , najlepsza aktorka europejska 2018 roku. Wiadomość o tym, że jest przy nadziei, zbiegła się z wielkim(...)". Błogosławiony stan wyjątkowo jej dobrze służy. Aktorka wprost promienieje! Radosną nowiną podzieliła się też Anna Czartoryska-Niemczycka , która spodziewa się trzeciego dziecka. "To będzie drugi...

Zdjęcia na temat: anna czartoryska jest córką