• Informacje na temat:

  anna czartoryska w szpilkach

Artykuły na temat: anna czartoryska w szpilkach
 • Anna Czartoryska-Niemczycka udostępnia płytę "Euforia / Panika"

  ..."Wydaje się, że euforia i panika leżą na przeciwległych biegunach, ale to właśnie sprawia, że są wzajemnym odbiciem" - mówi aktorka, wokalistka, uczestniczka trzeciej edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" Anna Czartoryska-Niemczycka. W związku z pandemią koronawirusa postanowiła wypuścić do sieci trzymaną w szufladzie płytę "Euforia / Panika".

 • Szybkie tempo Anny Czartoryskiej

  ...- Talent osób, które nas otaczają, dodaje nam skrzydeł. Chce się w tym uczestniczyć, bo nakręca nas energia całej ekipy. Jestem pełna podziwu dla dziewczyn. Zdradzę, że poszalejemy - mówi Anna Czartoryska.

 • Anna Czartoryska chce mieć dużą rodzinę

  Anna Czartoryska ("Cisza nad rozlewiskiem", "Szpilki na Giewoncie", "Facet (nie)potrzebny od zaraz") lada moment zostanie mamą. Wie, że po urodzeniu dziecka na pewien czas będzie musiała zrezygnować z pracy, ale jest przekonana, że ten "odpoczynek" od aktorstwa nie potrwa długo.

 • Wredna Czartoryska-Niemczycka

  ...31 stycznia na ekrany kin wejdzie "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. W gwiazdorskiej obsadzie filmu znalazła się debiutująca na dużym ekranie Anna Czartoryska-Niemczycka.

 • Anna Czartoryska-Niemczycka: Filmowy ślub

  ...14 lutego na ekrany kin wejdzie "Facet (nie)potrzebny od zaraz" - nowoczesna, niebanalna komedia o poszukiwaniu miłości i własnego ja w wielkim mieście oraz różnych, często zaskakujących obliczach relacji damsko-męskich. "Myślę, że takiego filmu jeszcze w Polsce nie było. Wiele kobiet będzie się identyfikowało z naszymi bohaterkami" - mówi debiutująca na dużym ekranie Anna Czartoryska-Niemczycka...

 • "Szpilki" już bez Schejbal

  Po miesiącach spekulacji już wszystko wiadomo. Magdalena Schejbal nie wróci do serialu "Szpilki na Giewoncie". Teraz cały swój czas może poświęcić wychowywaniu dwójki dzieci.

 • "Szpilki na Giewoncie": Powrót Orleańskiej

  ..., z Mazowsza, czyli Agnieszki (Natalia Rybicka), Xenii (Anna Czartoryska) oraz Diany (Joanna Orleańska). To kobiety będą rozdawać karty nie tylko w biurze reklamy "Tu i Teraz", ale z lubością dręczyć(...) cały zespół - zdradza Joanna Orleańska. W ostatnim sezonie widzowie poznali Agnieszkę, której życie dało nieźle w kość. Straciła i pracę i narzeczonego. Bratnią duszę znalazła w Lucynie, która...

 • "Szpilki na Giewoncie": Nowe otwarcie

  ...- Mateusz (w tej roli po raz pierwszy w serialu Jan Wieczorkowski). Szczególnych emocji dostarczy nam Xenia (Anna Czartoryska), którą poznaliśmy pod koniec 3.sezonu "Szpilek na Giewoncie" i która niezwykle(...) gradowe nad Bartkiem (Krzysztof Wieszczek), a także, tornado na Podhalu, czyli bezwzględna Diana (Joanna Pierzak-Orleańska) w Biurze "Tu i teraz". Słońce zza chmur zacznie wychodzić dla Xenii (Anna...

 • Nadchodzi jej czas

  Anna Czartoryska zdradza, dlaczego nie nosi szpilek i lubi jeździć pociągami.

 • Czekam na propozycje

  Znamy ją z roli Xeni w "Szpilkach na Giewoncie", a także Pauli w serii "Dom nad rozlewiskiem". Niedawno pojawiła się również w "Na dobre i na złe"... i od razu mocno namieszała. Anna Czartoryska nie boi się wyzwań.

Zdjęcia na temat: anna czartoryska w szpilkach
Wideo na temat: anna czartoryska w szpilkach
 • "Myśli głównie o sobie"

  Anna Czartoryska, serialowa Xenia, opowiada o tym, co czeka jej bohaterkę w nowym sezonie "Szpilek na Giewoncie".

Dyskusje na temat: anna czartoryska w szpilkach