• Informacje na temat:

  anna dereszowska dziennikarz

Artykuły na temat: anna dereszowska dziennikarz
 • Anna Dereszowska: W młodości popełniłam kilka błędów

  ...- Fani są ciekawi mojego życia osobistego - mówi Anna Dereszowska. To właśnie z tego względu czasami publikuje w mediach społecznościowych zdjęcia swoich bliskich. Stara się jednak nie pokazywać zbyt dużo, traktując prywatność jako sferę należącą wyłącznie do niej. Gwiazda przyznaje, że w przeszłości zdarzało się jej opowiedzieć zbyt dużo o sobie w wywiadach.

 • Anna Dereszowska ma urodziny!

  Anna Dereszowska, znana z ról w filmach "Lejdis" i "Randka w ciemno" oraz serialach "Siła wyższa" i "Na dobre i na złe", obchodzi w poniedziałek, 7 stycznia, 32. urodziny.

 • Anna Dereszowska: Trudno jest mi zwolnić

  O miłości do pracy, skomplikowanej roli Agnieszki w "Barwach szczęścia" oraz najbliższych planach zawodowych opowiada Anna Dereszowska. Aktorka zdradza też, dlaczego rzadko bywa na imprezach i co myśli o słowie celebrytka.

 • Dereszowska i Żebrowski na scenie

  Anna Dereszowska, czyli Dorota Wolska z "Siły wyższej", i Michał Żebrowski, czyli profesor Andrzej Falkowicz z "Na dobre i na złe", odliczają dni do premiery sztuki "Bóg mordu", w której grają małżeństwo. Po raz pierwszy pojawią się razem na scenie Teatru 6. Piętro już w najbliższą sobotę, 10 listopada.

 • Kuba Wojewódzki znów kręci

  Po długiej świątecznej przerwie na antenę powróci program "Kuba Wojewódzki". Emisja pierwszego odcinka nowej serii popularnego talk show odbędzie się za tydzień, w niedzielę, 19 lutego. Gościem Kuby będzie Daniel Passent , dziennikarz "Polityki" i były ambasador w Chile, a także aktorka Anna Dereszowska, znana m.in. ze "Złotopolskich", "Lokatorów" i "Klanu". W dalszych planach Wojewódzki ma...

 • Nie wystąpi w "Tańcu z gwiazdami"?

  Anna Dereszowska to bardzo zapracowana gwiazda. Czy kariera nie wpłynie jednak na jej i tak już skomplikowany związek ze starszym o 14 lat rozwodnikiem?

 • Sławomir: "Big Music Quiz" to gruba impreza

  ...znani aktorzy, dziennikarze i celebryci z pierwszych stron gazet.

 • Anny Dereszowskiej relacja z koszmaru

  ..., strój, zachowanie... źródło: Dzień Dobry TVN/x-news Dokument "Trzy na godzinę" to nie reportaż, lecz przyjrzenie się temu szokującemu problemowi. Opowie o nim aktorka Anna Dereszowska. Emisja w poniedziałek, 10 listopada, o 22:25 na antenie TVN Style. To była podobno pani pierwsza wyprawa do Indii? Anna Dereszowska : - Tak. Sporo podróżuję, byłam więc ciekawa, jaki jest i jak wygląda ten kraj...

 • Bobek w "Klubie Szalonych Dziewic"

  Do obsady serial u "Klub Szalonych Dziewic" dołączyła nowa, fascynująca postać. Zagra ją znany z "BrzydUli" Filip Bobek. Aktor, który wcieli się w postać Dawida Retmana - dziennikarza freelancera, ma już za sobą pierwszy klaps na planie nowej produkcji TVN.

 • Ekipa filmowa "Tajemnicy twierdzy szyfrów" zawitała w końcu do Warszawy, a studia Telewizji Polskiej zamieniły się w podziemia tajemniczego Zamku Czocha oraz niemiecką restaurację z czasów II wojny światowej. Podczas konferencji prasowej dziennikarze jako pierwsi mogli obejrzeć zwiastun nowego serial u z czasów wojny, w którym zobaczymy wiele znanych z kina gwiazd, w tym Karolinę Gruszkę...

Zdjęcia na temat: anna dereszowska dziennikarz
Wideo na temat: anna dereszowska dziennikarz
 • Dereszowska żałuje tych błędów z przeszłości!

  Anna Dereszowska należy do gwiazd, o których życiu osobistym rzadko można przeczytać w magazynach lifestyle'owych. Chroni swoją prywatność przed mediami, podobnie jak niegdyś robiła to Anna(...) chciałabym mieć tylko dla siebie" – mówi Anna Dereszowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Gwiazda przyznaje jednak, że robi wyjątki od tej zasady, zdarza jej się bowiem opublikować w mediach