• Informacje na temat:

  anna dereszowska i jej partner

Artykuły na temat: anna dereszowska i jej partner
 • Anna Dereszowska: Mam dość grania "czarnych owiec"

  Choć latem po raz drugi zostanie mamą, Anna Dereszowska nie zwalnia tempa i angażuje się w nowe projekty. Najnowszą rolą chce zerwać z graniem negatywnych postaci.

 • Anna Dereszowska: Czuję się kobietą spełnioną

  Anna Dereszowska dzieli się swoimi przemyśleniami na temat bycia kobietą spełnioną i szczęśliwą. Aktorka zachęca Polki, aby były dla siebie wyrozumiałe i okazały same sobie odrobinę czułości.

 • Anna Dereszowska szuka raju na ziemi

  Są na świecie hotele, o jakich nawet nam się nie śniło. Anna Dereszowska odwiedza je i testuje w programie "Hotele marzeń". Na jej trasie znalazły się ekologiczne domki inspirowane ptasimi gniazdami i marokańska twierdza przekształcona w resort.

 • Anna Dereszowska: Jestem mocno zdystansowana

  Zawsze uśmiechnięta, optymistyczna i serdeczna. Aktorstwo to jej prawdziwa pasja. Jednak najbardziej Anna Dereszowska lubi być mamą, a że niedawno w jej życiu pojawił się synek Maks, ma ręce pełne roboty.

 • Anna Dereszowska: Praca od końca

  Jedną z gwiazd komedii romantycznej "Porady na zdrady", która trafi do kin w listopadzie jest Anna Dereszowska. Aktorka pojawiła się na planie, gdy ekipa była już w ferworze pracy. Zdjęcia rozpoczęła od finałowej sceny.

 • W nowym serialu zagra ze swoim partnerem

  Anna Dereszowska razem ze swoim życiowym partnerem - Piotrem Grabowskim zagra w nowym serialu "Siła wyższa".

 • Anna Dereszowska: Czy to jest przyjaźń, czy to jest kochanie?

  Jest silną, inteligentną i zjawiskowo piękną kobietą. Ma pasję i bez trudu się w niej realizuje. Uwodzi jak najprawdziwsza femme fatale, ale romans z nią nie jest zapowiedzią serii katastrofalnych zdarzeń. Przy wróżce Jadwidze można się czuć w pełni bezpiecznie; można powiedzieć jej o wszystkim i o wszystko zapytać - tak jak Annę Dereszowską, która w postać urokliwej jasnowidzki wciela...

 • Anna Dereszowska: Indie, tango i nimfomania

  ...o swojej depresji, ulżyło mi. Biorę przykład i przyznaję: nie jestem świetna w każdej dziedzinie, oszukiwałam - wyznała Anna Dereszowska w jednym z ostatnich wywiadów. Dziś chodzi na terapię i coraz lepiej(...)", "Jeszcze raz Vabank", "GoldenEye" czy znany z filmu "Moulin Rouge" "El Tango de Roxanne" - mówi. Wiedzie się też jej w życiu prywatnym. Zapomniała już o rozstaniu z wieloletnim partnerem Piotrem...

 • Dereszowska gra z chłopakiem

  ..."Byłam bardzo ciekawa tej współpracy, bo nigdy dotąd nie mieliśmy okazji stanąć razem na planie" - tak Anna Dereszowska opowiada o grze ze swym życiowym partnerem Piotrem Grabowskim.

 • Dereszowska: Marzę o roli za granicą

  Nowe wyzwania - to lubi najbardziej. Anna Dereszowska nie ma więc oporów, by zaatakować trudny rynek amerykański...

Zdjęcia na temat: anna dereszowska i jej partner