• Informacje na temat:

  anna dereszowska i jej rodzice

Artykuły na temat: anna dereszowska i jej rodzice
 • Anna Dereszowska: Jestem mocno zdystansowana

  Zawsze uśmiechnięta, optymistyczna i serdeczna. Aktorstwo to jej prawdziwa pasja. Jednak najbardziej Anna Dereszowska lubi być mamą, a że niedawno w jej życiu pojawił się synek Maks, ma ręce pełne roboty.

 • Anna Dereszowska: Dla mnie urlop to święto

  Anna Dereszowska lubi czasem zrobić sobie przerwę od show-biznesu i zabrać swoją rodzinę na wakacje. Na urlopie zawsze jest bardzo aktywna - zwiedza i uprawia sport. Jednym z celów urlopowych wycieczek aktorki jest Portugalia. Wypoczywała tam już kilka razy, a atrakcji było tyle, że na słodkie lenistwo na plaży po prostu nie starczało czasu.

 • Anna Dereszowska: Dawanie dobra sprawia ogromną przyjemność

  ...tworzą Rodzice SOS - może to być małżeństwo lub osoba samotna - oraz od 6 do 8 powierzonych ich opiece dzieci. W Polsce stowarzyszenie prowadzi 4 Wioski SOS: w Biłgoraju, Kraśniku, Siedlcach i Karlinie. Ambasadorką tego projektu jest Anna Dereszowska. "Ten projekt to kilkaset dzieci pozostających pod opieką rodziców zastępczych. To również setki dzieci, teraz już osób dorosłych, które...

 • Anna Dereszowska znów została mamą!

  Anna Dereszowska ("Lejdis", "Dzień dobry, kocham cię", "Anatomia zła") po raz drugi została mamą. Aktorka urodziła ślicznego, zdrowego chłopca!

 • Anna Dereszowska z ojcem w Korei Południowej

  Anna Dereszowska przyznaje, że choć na początku miała wątpliwości, czy wziąć udział w programie "Starsza pani musi fiknąć", to z perspektywy czasu absolutnie nie żałuje tej przygody. Anna Dereszowska wyjechała z tatą do Korei Południowej. To była podróż pełna pięknych chwil i wzruszeń. Nie zabrakło też czasu na szczere, a nawet intymne rozmowy. Obydwoje wrócili zadowoleni, z bagażem nowych...

 • Anna Dereszowska: Być rodzicem

  Jej kariera rozkręca się. Ale ona nie zapomina o tym, co jest najważniejsze. Zawsze znajduje czas dla rodziny.

 • Anna Dereszowska: Cenię autentyczność

  Anna Dereszowska rozpoczyna podróż z "Hotelami marzeń" w tle. Od piątku możemy oglądać ją zaś w roli policjantki w filmie "Pitbull. Niebezpieczne kobiety". Aktorka przyznaje, że chciałaby uwolnić się od bohaterki, którą osiem lat temu zagrała w "Lejdis".

 • Anna Dereszowska: Wcześnie straciłam swoją mamę

  Anna Dereszowska, choć wcześnie straciła mamę, dzieciństwo kojarzy jako beztroskie. "Takie dzieciństwo, oczywiście nie bez obowiązków, ale jednak beztroskie i radosne, chciałabym móc zapewnić swoim dzieciom" - mówi PAP Life aktorka wspierająca rodziny zastępcze.

 • Anna Dereszowska: Mam dość grania "czarnych owiec"

  Choć latem po raz drugi zostanie mamą, Anna Dereszowska nie zwalnia tempa i angażuje się w nowe projekty. Najnowszą rolą chce zerwać z graniem negatywnych postaci.

 • Anna Dereszowska: Łóżkowe ekscesy z kajdankami

  O facetach poderwanych "metodą na dynię", łóżkowych ekscesach z kajdankami i zaskakujących afrodyzjakach, jakie można znaleźć w każdej kuchni, opowiada Anna Dereszowska - gwiazda "Dzień dobry, kocham cię".

Zdjęcia na temat: anna dereszowska i jej rodzice