• Informacje na temat:

  anna dereszowska z mężem

Artykuły na temat: anna dereszowska z mężem
 • Anna Dereszowska: Nie lubię tracić czasu

  Zdolna, piękna, a do tego perfekcjonistka. Anna Dereszowska opowiada o nowej teatralnej roli, o tym, jak godzi pracę z życiem prywatnym i za co ceni kobiecą przyjaźń.

 • Anna Dereszowska: W kinie i w teatrze

  ...​Po wakacyjnej przerwie Anna Dereszowska wróciła na teatralną scenę. 18 września w Teatrze 6. piętro wystąpi w recitalu "Instrukcja obsługi kobiety". W teatrze Michała Żebrowskiego przygotowuje się także do wiosennej premiery "Ożenku". Aktorka czeka ponadto na premierę dwóch swoich ostatnich filmów: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i "Porady na zdrady".

 • Anna Dereszowska o przemocy seksualnej wobec kobiet

  Anna Dereszowska wystąpiła w filmie dokumentalnym, przedstawiającym trudną sytuację kobiet w Indiach. W produkcji wzięły udział trzy indyjskie dziewczęta, które przeżyły napaść na tle seksualnym, oraz rodzice zmarłej przed dwoma laty Damini - ofiary brutalnego gwałtu w Delhi.

 • Zakończono zdjęcia do "Mayday"

  Padł ostatni klaps na planie ekranizacji sztuki, która podbiła serca polskich widzów. Filmowy "Mayday" pojawi się w kinach 31 stycznia 2020 roku. W rolach głównych Piotr Adamczyk, Anna Dereszowska, Weronika Książkiewicz i Adam Woronowicz.

 • Manewry miłosne

  Anna Dereszowska powraca do "Na dobre i na złe"! Producenci liczą na to, że obecność aktorki poprawi oglądalność serialu.

 • Piotr Grabowski przerwał milczenie

  ..."Tajemnica twierdzy szyfrów". - Myślę, że fakt, iż wieszano na nas psy, paradoksalnie jeszcze bardziej nas do siebie zbliżył - przyznała Anna Dereszowska. 30 kwietnia 2008 roku na świat przyszła(...) rozwodowa Krzysztofa. Żona Tulińskiego skorzysta z usług mecenas Gawron (Daria Widawska), która spędziła przecież namiętną noc z jej mężem! Natomiast w "Ciszy nad rozlewiskiem" pod znakiem zapytania...

 • Komedia pełna estrogenu

  Znany reżyserski duet - Tomasz Konecki i Andrzej Saramonowicz, twórcy m.in. komedii "Testosteron" już w czwartek rozpoczną zdjęcia do swojego kolejnego filmu "Lejdis". Na ekranie pojawią się m.in. Magdalena Różczka, Izabela Kuna, Edyta Olszówka i Anna Dereszowska.

 • Nowe gwiazdy w obsadzie "Ultravioletu"

  ...bohaterki serialu, Oli (Marta Nieradkiewicz), wcieli się Bartosz Gelner ("Sala samobójców", "Płynące wieżowce"). W serialu pojawią się też Anna Korcz ("Na Wspólnej", "Chopin. Pragnienie miłości") i Patryk...

 • Paulina Chruściel: Singielka w "Ożenku"

  Paulina Chruściel zamierza wrócić do teatru. Zagra główną rolę w premierowym spektaklu Teatru 6. piętro "Ożenek" na podstawie sztuki Mikołaja Gogola. Partnerować jej będzie m.in. Michał Żebrowski, Anna Dereszowska i Cezary Pazura. Od jesieni będzie można ją też ponownie oglądać w roli Elki Kowalik w serialu TVN "Singielka".

 • Anny Dereszowskiej relacja z koszmaru

  ..., strój, zachowanie... źródło: Dzień Dobry TVN/x-news Dokument "Trzy na godzinę" to nie reportaż, lecz przyjrzenie się temu szokującemu problemowi. Opowie o nim aktorka Anna Dereszowska. Emisja w poniedziałek, 10 listopada, o 22:25 na antenie TVN Style. To była podobno pani pierwsza wyprawa do Indii? Anna Dereszowska : - Tak. Sporo podróżuję, byłam więc ciekawa, jaki jest i jak wygląda ten kraj...

Zdjęcia na temat: anna dereszowska z mężem