• Informacje na temat:

  anna dymna czy ma dzieci

Artykuły na temat: anna dymna czy ma dzieci
 • Anna Dymna: Od królowej do babci klozetowej

  ..."Fantastyczne jest to, że nie muszę się już w ogóle przejmować swoim wyglądem" - przekonuje Anna Dymna, która zagrała jedną z głównych ról w walczącym o Złote Lwy na Festiwalu Filmowym w Gdyni obrazie "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" Janusza Majewskiego. Po pokazie prasowym tej produkcji aktorka odpowiadała na pytania dziennikarzy.

 • Anna Dymna: Pomaganie jest łatwe

  Dla niej nie ma rzeczy niemożliwych. Bo dla niej chcieć znaczy móc. Udowadnia to na każdym kroku. Pani Anna to kobieta niezwykła.

 • Anna Polony kończy 80 lat

  Anna Polony, wybitna polska aktorka i pedagog, w styczniu świętuje 80. urodziny i 60-lecie pracy artystycznej.

 • Anna Dymna: Nikt nie pyta mnie o...

  ...- Działalność charytatywna nigdy nie przyćmi teatru, czyli mojej największej pasji. W ostatnich latach jednak prawie nikt mnie nie pyta o pracę aktorską. Może gdybym zaczęła zabijać na scenie, to przypomniano by sobie, że pracuję w teatrze - mówi Anna Dymna.

 • Anna Cieślak: Mam swoich aniołów stróżów

  Kocha radio i teatr, działa w wolontariacie, a przy sobie zawsze ma tomik poezji. - Jestem trochę staroświecka i celebruję chwile, czuję się wtedy wyjątkowo - mówi aktorka Anna Cieślak.

 • Anna Cieślak: Pomoc ofiarom seksbiznesu

  Przed jej serialową bohaterką z "Na Wspólnej" najważniejsze wydarzenie - ślub z Bogdanem. Anna Cieślak opowiada o weselu Joanny, a także, jak zawczasu zaplanować bezpieczne wakacje z fundacją La Strada.

 • Anna Popek: Jak być piękną po pięćdziesiątce

  W książce "Piękna 50-tka" Anna Popek wyjaśnia, że bycie piękną to nie tyle kwestia genów, ale efekt pracy nad sobą i podporządkowania się wielu wyrzeczeniom. Prezenterka telewizyjna wyjawia m.in., że raz w roku poddaje się postowi warzywno-owocowemu.

 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  ...bardzo rzadko bywa się artystą. Nie wiem, czy do tej pory mi się to udało. Tak naprawdę ten zawód to praca rzemieślnika" - wyznała niedawno. Anna Dereszowska jest absolwentką Akademii Teatralnej(...) tyle intensywne myśli, że zupełnie spychają na dalszy plan sprawy zawodowe" - tłumaczy. "Nie lubię etykietek" Anna Dereszowska wiele poświęciła by być tym, kim jest teraz. Oprócz aktorstwa, doskonale...

 • Powraca "Licencja na wychowanie"

  Jak wychować dzieci, nie robiąc krzywdy im lub sobie? Starcie teorii pedagogicznych z realiami życia w trzeciej serii opowieści o Leszczyńskich i Barańskich. Premiera już wkrótce.

 • Rusza Ińskie Lato Filmowe

  W niedzielę, 6 sierpnia, rozpocznie się XXVII Ińskie Lato Filmowe. Program obejmuje projekcje ponad 40 filmów, spotkania z twórcami oraz liczne imprezy towarzyszące. Organizatorzy zaplanowali także projekcje filmów dla mieszkańców i wczasowiczów Ińska oraz pokazy specjalne dla dzieci.

Dyskusje na temat: anna dymna czy ma dzieci