• Informacje na temat:

  anna dymna zdjecia

Artykuły na temat: anna dymna zdjecia
 • Anna Dymna: Teatr to forma terapii

  ...​Teatr to forma terapii, dla podopiecznych mojej fundacji jest prawdziwym lekarstwem - mówi PAP Anna Dymna o współtworzonych przez nią spektaklach z udziałem osób niepełnosprawnych intelektualnie.

 • Anna Dymna i Wiesław Dymny: Miłość ponad wszystko

  ...z linią partii), a Anna, wówczas jeszcze studentka szkoły teatralnej, grała w nim główną rolę. Zdjęcia kręcono w Płocku. Zaczęło się od rękoczynów Była zima 1970 roku, późny wieczór. Młoda aktorka(...) i poprosiłam, by przestali grać - wspominała po latach pani Anna. - Wtedy Dymny podszedł do mnie z butelką i powiedział coś, wplatając słowo na "k". Pomyślałam, że to o mnie i strzeliłam go w łeb, a on...

 • Anna Dymna: Jak wnuczka Kargula i Pawlaka stała się ulubienicą widzów

  ...​Zagranie w trylogii Sylwestra Chęcińskiego było wielką przygodą. Dzięki niej Anna Dymna poznała USA. Ale i na miejscu było mnóstwo wrażeń, bo na planie pilnie szukano dublerki dla krowy, farbowano myszy, a do koszul ciętych sierpem trzeba było doszywać rękawy.

 • Anna Dymna: Anioł z Krakowa

  Anna Dymna od 12 lat poświęca czas i siły ludziom niepełnosprawnym i chorym. Teraz jednym z nich stał się jej bliski przyjaciel Krzysztof Globisz. Aktorka organizuje koncert i aukcję w krakowskiej filharmonii, by mu pomóc.

 • Anna Dymna: Od królowej do babci klozetowej

  ..."Fantastyczne jest to, że nie muszę się już w ogóle przejmować swoim wyglądem" - przekonuje Anna Dymna, która zagrała jedną z głównych ról w walczącym o Złote Lwy na Festiwalu Filmowym w Gdyni obrazie "Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy" Janusza Majewskiego. Po pokazie prasowym tej produkcji aktorka odpowiadała na pytania dziennikarzy.

 • Anna Dymna: Czekam na ten dzień cały rok

  Anna Dymna - wybitna aktorka filmowa i teatralna oraz pomysłodawczyni Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, którego finał zobaczymy 13 i 14 czerwca w TVP 2 - opowiada o tym, czego uczą nas niepełnosprawni.

 • .... Aktorka wspominała również swoją pierwszą wielką miłość - Wiesława Dymnego, pierwszą okładkę gazety, na której pojawiło się jej zdjęcie, swój egzamin do PWST. Anna Dymna - jedna z najpopularniejszych(...)W poniedziałek, 10 kwietnia, Dymna i Szczawiński promowali książkę w Warszawie. Na spotkaniu, które prowadził Wojciech Mann, pojawili się m.in. niepełnosprawni podopieczni aktorki. Krzysztof...

 • Anna Polony kończy 80 lat

  Anna Polony, wybitna polska aktorka i pedagog, w styczniu świętuje 80. urodziny i 60-lecie pracy artystycznej.

 • Anna Popek: Jak być piękną po pięćdziesiątce

  W książce "Piękna 50-tka" Anna Popek wyjaśnia, że bycie piękną to nie tyle kwestia genów, ale efekt pracy nad sobą i podporządkowania się wielu wyrzeczeniom. Prezenterka telewizyjna wyjawia m.in., że raz w roku poddaje się postowi warzywno-owocowemu.

 • "Samotność w sieci": Zdjęcia trwają

  We Wrocławiu trwają zdjęcia do filmu "Samotność w sieci", na podstawie niemal kultowej już powieści Janusza Leona Wiśniewskiego o tym samym tytule. Reżyserem obrazu jest Witold Adamek, a grają w nim m.in. Magdalena Cielecka i Andrzej Chyra, a także Anna Dymna, Jan Englert, Kinga Preis.

Zdjęcia na temat: anna dymna zdjecia
Dyskusje na temat: anna dymna zdjecia