• Informacje na temat:

  anna german kariera

Artykuły na temat: anna german kariera
 • Anna German: Gwiazda międzynarodowa

  W czasach rytualnego ubolewania, że nasze wokalistki nie potrafią przebić się za granicą, tym bardziej warto przybliżyć historię Anny German - polskiej gwiazdy międzynarodowej.

 • Anna German: Jedyna taka gwiazda

  W niedzielę 14 lutego 80 lat skończyłaby Anna German. Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki popularność na nowo zdobyła za sprawą cieszącego się ogromnym powodzeniem serialu TVP z Joanną Moro w roli głównej.

 • Anna German: Jej gwiazda wciąż świeci!

  Miała osobowość i dar – głos, którym rozkochała w sobie miliony słuchaczy. Ziemska gwiazda Anny German zgasła przedwcześnie, ale jej imieniem nazwano asteroidę krążącą między Marsem a Jowiszem!

 • Anna German w niewoli sławy

  Na naszych stronach możecie zobaczyć zwiastun kolejnego odcinka biograficznego serialu o Annie German.

 • Serial "Anna German" w rosyjskiej telewizji

  Rosyjska telewizja państwowa Kanał 1 w poniedziałek rozpoczęła emisję 10-odcinkowego serialu "Anna German", opowiadającego o pełnym dramatycznych wydarzeń życiu i niezwykłej karierze tej niezmiennie kochanej i podziwianej w Rosji polskiej piosenkarki.

 • Joanna Moro jako Anna German

  Ekranizacji niezwykłego, pełnego dramatycznych doświadczeń życia Anny German podjęli się rosyjscy filmowcy. Producentem serialu jest 1 kanał rosyjskiej telewizji. W Rosji, na Ukrainie i Białorusi jej talent do dziś ma rzeszę fanów. Do głównej roli szukano polskiej aktorki. Z powodzeniem. W postać Anny German wciela się bowiem Joanna Moro. Jak to się stało, że wybrali właśnie ją? - To, że trafiłam...

 • Serial o Annie German na antenie TVP

  ...10-odcinkowy serial biograficzny o Annie German, popularnej polskiej piosenkarce, zadebiutuje w TVP1 w piątek, 22 lutego o godz. 20.25. Produkcję wyreżyserowali Waldemar Krzystek oraz Aleksandr Timienko. W roli Anny German zobaczymy Joannę Moro.

 • Festiwal im. Anny German w Zielonej Górze. Piotr Tłustochowicz z nagrodą

  Znany z szóstej edycji "The Voice of Poland" Piotr Tłustochowicz otrzymał statuetkę "Tańczącej Eurydyki" podczas Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German.

 • Joanna Moro nie do końca zadowolona

  Zdobyła nasze serca jako Anna German. Pokazała swój temperament na parkiecie w programie "Dancing with the stars. Taniec z gwiazdami". Wróciła do "Barw szczęścia" i została nową "Blondynką". Jak dalej potoczy się kariera Joanny Moro?

 • Legenda polskiej piosenki zmarła 30 lat temu

  ...30 lat temu zmarła Anna German - piosenkarka i kompozytorka, dla wielu jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady.

Dyskusje na temat: anna german kariera
 • Re: „Anna German”: Joanna Moro doceniona przez widzów!

  jedna rola i tyle szumu ! zobaczymy jak dalej potoczy się kariera p.Moro i mam nadzieję że nie skończy sie na tańcu z p.Maserakiem...

 • Re: Nasza Ania

  Co ci nie dopowiedzieli? Jest postać gostka z KGB, który dostał "lekkiego hopla z przerzutkami na punkcie matki Anny German, a potem mu w części przewaliło się na córkę". Z treści filmu jasno wynika(...) o takim pochodzeniu jak matka German, bo to zawaliło by jego karierę w KGB. Do tego wyraźnie babka Anny była mu od początku niechętna ze wzgledu na różnice w pochodzeniu, światopoglądzie i religii. Gostek