• Informacje na temat:

  anna german książka

Artykuły na temat: anna german książka
 • Joanna Moro zagra Bogumiłę Wander?!

  Kiedy przed sześcioma laty wcieliła się w przedwcześnie zmarłą piosenkarkę Annę German (†46 l.), wzruszyła miliony widzów - i to nie tylko w Polsce. Dziś Joannę Moro oglądamy w "Barwach szczęścia" w roli Zosi Karnickiej. Jednak tak naprawdę wielkim i wciąż niespełnionym marzeniem aktorki jest duży ekran. Jak wieść niesie, Joanna dostała właśnie propozycję zagrania w filmie. I znów przyjdzie jej...

 • Mur, zasłony w oknach i zastrzeżone numery telefonów od wielu lat izolują ją od świata. Okazuje się jednak, że do artystki docierają sygnały z zewnątrz. Kiedy w ubiegłym roku Joanna Moro zaśpiewała w Opolu "Człowieczy los", piosenkarka ostro skomentowała występ w jednym z tygodników: "Anna German przewraca się w grobie, gdy słyszy, jak śpiewa się jej piosenki!" - grzmiała. Kilka miesięcy temu...

 • Magda Gessler: O restauratorce znowu będzie głośno!

  Narzeczony restauratorki Waldemar Kozerawski chce, by jego ukochaną pokazano tak, jak Annę German w słynnym serialu. "Nie boję się prawdy i niczego bym w swoim życiu nie zmieniła" - mówi "Rewii(...). Tego również nie zabraknie. Całość ma zwieńczyć spotkanie z obecnym partnerem. Zanim jednak doczekamy się filmu, do księgarń trafi książka o życiu Magdy Gessler - łakomy kąsek dla wydawców. Od...

 • Anna German: Każdy chce być szczęśliwy (książka "Anna German. Wspomnienia")

  Setki wypowiedzi Anny German oraz wywiadów odkrywających nieznane fakty i ciekawostki z życia piosenkarki znalazły się w książce "Anna German. Wspomnienia".

 • Legenda polskiej piosenki zmarła 30 lat temu

  30 lat temu zmarła Anna German - piosenkarka i kompozytorka, dla wielu jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady.

 • Serial o Annie German na antenie TVP

  10-odcinkowy serial biograficzny o Annie German, popularnej polskiej piosenkarce, zadebiutuje w TVP1 w piątek, 22 lutego o godz. 20.25. Produkcję wyreżyserowali Waldemar Krzystek oraz Aleksandr Timienko. W roli Anny German zobaczymy Joannę Moro.

 • Nowe polskie filmy w 2013 roku

  Życiorysy Lecha Wałęsy i Ryszarda Kuklińskiego, Powstanie Warszawskie, los cygańskiej poetki Papuszy i historia Karola Kota, seryjnego mordercy z Krakowa - stały się tematami lub inspiracjami dla znanych polskich reżyserów przy tworzeniu ich nowych filmów.

Wideo na temat: anna german książka
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.