• Informacje na temat:

  anna german moskwa

Artykuły na temat: anna german moskwa
 • Anna German: Jedyna taka gwiazda

  W niedzielę 14 lutego 80 lat skończyłaby Anna German. Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki popularność na nowo zdobyła za sprawą cieszącego się ogromnym powodzeniem serialu TVP z Joanną Moro w roli głównej.

 • Joanna Moro: Co po "Annie German"?

  Serial "Anna German" sprawił, że ma dzisiaj wielbicieli na całym świecie. Na fali jego sukcesu zagrała w rosyjskiej superprodukcji "Talianka", a teraz wraca do "Barw szczęścia".

 • Joanna Moro: "Talianka" jak "Anna German"?

  Czy "Talianka", rosyjski serial z Joanną Moro w roli głównej, okaże się takim samym przebojem jak telewizyjna produkcja o Annie German? "Przede wszystkim jest to przepiękna historia miłości" - zachwala produkcję polska aktorka.

 • Anna German: Gwiazda międzynarodowa

  W czasach rytualnego ubolewania, że nasze wokalistki nie potrafią przebić się za granicą, tym bardziej warto przybliżyć historię Anny German - polskiej gwiazdy międzynarodowej.

 • Joanna Moro: Stateczna i zrównoważona

  Joanna Moro zagrała tytułową rolę w rosyjsko-polskim serialu "Anna German". Aktorka opowiada o swojej fascynacji piosenkarką oraz drodze, którą przeszła, zanim stała się jedną z najpopularniejszych aktorek w Rosji.

 • Kot, Bohosiewicz i Buzek w filmie Krzystka

  ...powinien trafić na przełomie 2013 i 2014 roku. Waldemar Krzystek (ur. 1953) w reżyserskim dorobku ma m.in.: filmy kinowe "Mała Moskwa" (2008) i "80 milionów" (2011) oraz serial "Anna German" (2012

 • "Fotograf" od 9 stycznia w kinach

  ...i Krzysztof Kopka. Za zdjęcia odpowiada Arkadiusz Tomiak. Waldemar Krzystek (ur. 1953) znany jest widzom jako reżyser m.in. nagrodzonego Złotymi Lwami w Gdyni filmu "Mała Moskwa" (2008) i serialu telewizyjnego "Anna German" (2012). Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy! Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi...

 • Krzystek honorowym obywatelem Dolnego Śląska

  .... takich filmów jak '80 milionów', 'Mała Moskwa' czy serialu 'Anna German' często opowiada o ludziach, wydarzeniach i miejscach na Dolnym Śląsku, przyczynia się w sposób znaczny do promocji regionu(...)Jak poinformowała Zuzanna Wilgosiewicz z kancelarii dolnośląskiego sejmiku, tytuł Civi Honorario to najwyższe wyróżnienie przyznawane przez Sejmik Województwa Dolnośląskiego. Ustanowiono je w 2004

 • Trudne życie anioła

  Zakochany w niej Leonid Breżniew zaproponował, aby wróciła do Związku Radzieckiego i przyjęła ponownie radzieckie obywatelstwo. Anna German odpowiedziała mu: - Nie, dziękuję, jestem Polką. Co ciekawe(...) w Moskwie. Rok temu minęło 30 lat od śmierci Anny German. Z tej okazji filmowcy rosyjscy we współpracy z Polakami zrealizowali 10-odcinkowy serial o jej życiu. W roli głównej zobaczymy polską aktorkę...

 • Moro i Wyrypajew nagrodzeni przez ministrów Polski i Rosji

  Aktorka Joanna Moro oraz rosyjski reżyser i dramatopisarz Iwan Wyrypajew otrzymali w czwartek w Warszawie dyplomy ministrów spraw zagranicznych Polski i Rosji za wybitne zasługi w dziele wzajemnego zbliżenia i porozumienia społeczeństw obu krajów.