• Informacje na temat:

  anna german po polsku

Artykuły na temat: anna german po polsku
 • Anna German: Jedyna taka gwiazda

  W niedzielę 14 lutego 80 lat skończyłaby Anna German. Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki popularność na nowo zdobyła za sprawą cieszącego się ogromnym powodzeniem serialu TVP z Joanną Moro w roli głównej.

 • Anna German: Nowy album "Moja ojczyzna"

  ..."Chłopcy malowani", "Być może", "List do Chopina", "Najpiękniejszy kraj" - to piosenki z nowej płyty Anny German "Moja ojczyzna". Premiera albumu odbędzie się w piątek (8 kwietnia).

 • Joanna Moro: Co po "Annie German"?

  Serial "Anna German" sprawił, że ma dzisiaj wielbicieli na całym świecie. Na fali jego sukcesu zagrała w rosyjskiej superprodukcji "Talianka", a teraz wraca do "Barw szczęścia".

 • To on rozkochał w sobie Annę German

  Rola Zbigniewa Tucholskiego, męża bohaterki serialu "Anna German", zjednała Szymonowi Sędrowskimu serca widzów i... nie tylko! Sam pan Zbigniew uznał, że aktor jest od niego dużo przystojniejszy. Chwalił tę kreację.

 • Festiwal im. Anny German w Zielonej Górze. Piotr Tłustochowicz z nagrodą

  Znany z szóstej edycji "The Voice of Poland" Piotr Tłustochowicz otrzymał statuetkę "Tańczącej Eurydyki" podczas Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German.

 • Zmierzyła się z legendą

  Nikt nie miał wątpliwości, że główną rolę serialu "Anna German" powinna zagrać rodaczka tytułowej artystki. - Decydujące było swego rodzaju "pokrewieństwo dusz" - uważa Joanna Moro.

 • Joanna Moro: Stateczna i zrównoważona

  Joanna Moro zagrała tytułową rolę w rosyjsko-polskim serialu "Anna German". Aktorka opowiada o swojej fascynacji piosenkarką oraz drodze, którą przeszła, zanim stała się jedną z najpopularniejszych aktorek w Rosji.

 • Rola życia Joanny Moro

  Urodziła się w 1984 roku na Litwie. W 2003 roku przyjechała do Polski skończyć studia. I już została. Teraz jako serialowa Anna German podbija cały świat.

 • "Must Be The Music": Magiczne momenty

  ..."Człowieczy los" Anny German, a jego występ wzbudził najwięcej emocji wśród widzów. "No i na to się czeka. Jest pan fenomenalny!" - ucieszyła się Kora . "Masz zjawiskowy głos. To jest taki moment(...) było. "Dla mnie jesteś najlepsza w tej edycji" - chwaliła wokalistkę Kora. "Numer bardzo dobrze zaśpiewany, świetnie zagrany, gratulacje!" - dodała Elżbieta Zapendowska . Anna Cyzon (naprawdę Anna...

 • Światowe niekariery polskich wokalistek

  .... Barbra Streisand, a na kolacje zapraszał ją George Bush senior. Taka to była diwa z Polski. Losy Anny German, która na Ukrainie i w Rosji ma status legendy (czego dowodem liczne pomniki), są dziś doskonale znane dzięki popularnemu serialowi emitowanemu niedawno przez TVP. Po Annie German była jeszcze Basia Trzetrzelewska i to jej nazwisko należy podkreślić najgrubszą linią. Albumy Polki, łączącej...

Dyskusje na temat: anna german po polsku
 • Re: Zżarła ją trema!

  opanowała, albo pominął to uczący ją klasycznych technik śpiewu 'bel canto', wirtuozerskiej techniki squillo, którą Anna German przebijała się przez orkiestrę. Nie liczbą decybeli, ale zrobieniem pudła(...)Tutaj 3 kwestie wymagają skomentowania: 1) Nie miała odsłuchu. Nie słyszała samej siebie ani orkiestry. Ktoś 'życzliwy po polsku' pozazdrościł jej sukcesu bez wchodzenia w tyłek ani do łóżek