• Informacje na temat:

  anna german po rosyjsku

Artykuły na temat: anna german po rosyjsku
 • Anna German: Jedyna taka gwiazda

  W niedzielę 14 lutego 80 lat skończyłaby Anna German. Jedna z największych gwiazd polskiej piosenki popularność na nowo zdobyła za sprawą cieszącego się ogromnym powodzeniem serialu TVP z Joanną Moro w roli głównej.

 • Anna German: Nowy album "Moja ojczyzna"

  ..."Chłopcy malowani", "Być może", "List do Chopina", "Najpiękniejszy kraj" - to piosenki z nowej płyty Anny German "Moja ojczyzna". Premiera albumu odbędzie się w piątek (8 kwietnia).

 • Serial "Anna German" w rosyjskiej telewizji

  Rosyjska telewizja państwowa Kanał 1 w poniedziałek rozpoczęła emisję 10-odcinkowego serialu "Anna German", opowiadającego o pełnym dramatycznych wydarzeń życiu i niezwykłej karierze tej niezmiennie kochanej i podziwianej w Rosji polskiej piosenkarki.

 • Anna German: Gwiazda międzynarodowa

  W czasach rytualnego ubolewania, że nasze wokalistki nie potrafią przebić się za granicą, tym bardziej warto przybliżyć historię Anny German - polskiej gwiazdy międzynarodowej.

 • Joanna Moro: Jak Anna German została Talianką?

  Po wielkim sukcesie "Anny German" Joanna Moro pewnym krokiem weszła w nową produkcję na Wschodzie. Oglądamy ją jako tytułową bohaterkę "Talianki", włoską tancerkę, którą los rzucił do Rosji.

 • Festiwal im. Anny German w Zielonej Górze. Piotr Tłustochowicz z nagrodą

  Znany z szóstej edycji "The Voice of Poland" Piotr Tłustochowicz otrzymał statuetkę "Tańczącej Eurydyki" podczas Międzynarodowego Festiwalu Talentów im. Anny German.

 • Legenda polskiej piosenki zmarła 30 lat temu

  ...30 lat temu zmarła Anna German - piosenkarka i kompozytorka, dla wielu jedna z najwybitniejszych gwiazd polskiej estrady.

 • Joanna Moro: Stateczna i zrównoważona

  Joanna Moro zagrała tytułową rolę w rosyjsko-polskim serialu "Anna German". Aktorka opowiada o swojej fascynacji piosenkarką oraz drodze, którą przeszła, zanim stała się jedną z najpopularniejszych aktorek w Rosji.

 • Joanna Moro i Szymon Sędrowski: Serialowe małżeństwo na 6 milionów widzów

  Ona musiała się zmierzyć z legendą Anny German, on - zagrać żyjącą osobę - męża piosenkarki, Zbigniewa Tucholskiego. Oboje mieli więc niełatwe zadanie. Rosyjski serial "Anna German. Tajemnica białego(...) 6 milionów widzów, a odtwórczyni tytułowej roli Joanna Moro (30 l.) z dnia na dzień stała się gwiazdą. O tym, że wygrała casting do roli Anny German, mógł zadecydować fakt, że jest Polką, która mówi po...

 • Moro i Wyrypajew nagrodzeni przez ministrów Polski i Rosji

  Aktorka Joanna Moro oraz rosyjski reżyser i dramatopisarz Iwan Wyrypajew otrzymali w czwartek w Warszawie dyplomy ministrów spraw zagranicznych Polski i Rosji za wybitne zasługi w dziele wzajemnego zbliżenia i porozumienia społeczeństw obu krajów.

Dyskusje na temat: anna german po rosyjsku
 • Re: Pożegnania nadszedł czas

  W tym filmie Anna German śpiewa prawie wyłącznie piosenki rosyjskie. jej matka nie zna polskiego chociaż mieszka tu od 30 lat a Anna rozmawia z mężem i dzieckiem po rosyjsku

 • Re: Pożegnania nadszedł czas

  podobna, też ma męża inżyniera, i też pomimo sukcesu pozostała skromna. Mówiła nawet wywiadzie że gwiazdą jest Anna German a nie ona. Rola dojrzała moim zdaniem, ale kim ja jestem - nie znam się na aktorstwie. Ale tak - Joanna Moro narodziła się (jako aktorka), w jakimś sensie poprzez tragiczną śmierć Anny German.