• Informacje na temat:

  anna głogowska i jej córka

Artykuły na temat: anna głogowska i jej córka
 • Anna Głogowska: Została sama z córką?

  ...się od siebie nauczyć - mówiła Anna Głogowska. Jej słowa potwierdził o 14 lat starszy ukochany: - Nasz związek przypomina tango połączone z paso doble. Bo tango jest namiętne i miłosne, a paso doble(...) z gwiazdami", a on był gospodarzem show "Twoja twarz brzmi znajomo". Choć nietrudno odnieść wrażenie, że to właśnie Anna Głogowska zaczyna wyrastać na najjaśniejszą gwiazdę Polsatu. Może więc kością...

 • Anna Głogowska - prawdziwa szczęściara

  Znana z programów tanecznych Anna Głogowska poprowadzi kolejną serię programu "Got to Dance. Tylko taniec". Artystka opowiada o tym show oraz o tańcu, który jest całym jej życiem.

 • Anna Głogowska pomogła wielodzietnej rodzinie

  Anna Głogowska pomogła wielodzietnej rodzinie przygotować się do występu muzycznego. Wśród licznych zajęć taneczna gwiazda znalazła czas, żeby nauczyć układu choreograficznego Roberta i jego osiem córek, czyli uczestników nowego programu telewizyjnego "Tata sam w domu" w Czwórce.

 • Piotr Gąsowski o związku z Anna Głogowską: Gorąca atmosfera

  Piotr Gąsowski podkreśla, że tak jak w każdym związku u niego także zdarzają się kłótnie i ciche dni, ale najważniejsze, że wszystkie problemy udaje się szybko rozwiązać. Choć media wielokrotnie spekulowały na temat rozstania aktora z tancerką Anną Głogowską, to oni sami zapewniają, że na przekór wszystkim plotkom ich uczucie wciąż kwitnie.

 • Ibisz i Głogowska poprowadzą "Taniec z gwiazdami"

  Krzysztof Ibisz i Anna Głogowska poprowadzą 14. edycję "Tańca z gwiazdami" - poinformował "Fakt". Taneczne show zadebiutuje w marcu na antenie Polsatu.

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • VOX: Grzegorz Markowski w nas nie wierzył

  ...scenariusza i reżyserem klipu jest Marek Serdiukow , który od lat związany jest z córką Witolda Paszta, Natalią. Choreografią zajęła się Anna Głogowska , która przysłała swojego tancerza Bartka(...) wykrakał. Rozstaliśmy się. On chciał być solistą, bo wierzył w duży sukces. Zresztą słusznie - mówi Paszt. Lider grupy Vox podkreśla, że mają wielki szacunek do swojej publiczności. - Jak...

 • Wyznania Anny Popek

  Anna Popek ujawnia, kto ma największe szanse na zdobycie Kryształowej Kuli w programie "Taniec z gwiazdami". "Od początku faworytką była Marta Żmuda Trzebiatowska, która ma w ręku wszystkie atuty" - mówi prezenterka.

 • Kluźniak wróci do "M jak miłość"?

  Do ulubionej telenoweli Polaków dołączyła stosunkowo niedawno, ale jej rola szybko stała się ważna. Ewa zdobyła nie tylko serce Mostowiaka, ale i sympatię widzów. Czyżby teraz sprawy osobiste Dominiki Kluźniak miały spowodować zwrot w scenariuszu?

 • Pracowita wiosna Piotra Gąsowskiego

  Fani aktora mogą czuć się usatysfakcjonowani. Co prawda nie ma już "Tańca z gwiazdami", ale wracają "Kalambury z gwiazdami". W odnowionej formie, z nowymi uczestnikami, ale wciąż z tym samym prowadzącym - niezastąpionym Piotrem Gąsowskim.