• Informacje na temat:

  anna głogowska z mamą

Artykuły na temat: anna głogowska z mamą
 • Anna Głogowska przed sądem. Szokujące zeznania

  Tancerka Anna Głogowska (39 l.) stanęła we wtorek 6 lutego przed Sądem Rejonowym dla Warszawy Pragi-Północ. Powołano ją na świadka w trwającym od zeszłorocznej jesieni procesie dilera gwiazd Cezarego P.

 • Anna Głogowska: "Taniec z Gwiazdami" to przygoda życia

  "Zawsze będę przede wszystkim tancerką, ale to jest dla mnie przygoda życia" - mówi Anna Głogowska, która w duecie z Krzysztofem Ibiszem prowadzi w Polsacie program "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Jak Ania radzi sobie w nowej roli?

 • Anna Głogowska chce zajść w ciążę, Piotr Gąsowski mówi: nie!

  Z Piotrem Gąsowskim jesteście razem już 10 lat. Anna Głogowska: Piotr jest jedną z najszlachetniejszych osób, jakie w życiu spotkałam, ma mocny kręgosłup moralny. Wokół niego są tylko dobrzy, pozytywni ludzie, prowadzimy otwarty dom. Choć wiem, że oprócz tych, co go uwielbiają, są inni, których może drażni jego "lekkość bytu". A które cechy Piotra pani szczególnie ceni? - Daje mi...

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Umiemy się z siebie śmiać

  Jesienią będą obchodzić 10-lecie związku. Anna Głogowska - znana tancerka, obecnie prowadząca show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" i Piotr Gąsowski - popularny aktor i gospodarz programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" mają 7-letnią córkę. Nie ma mowy o rozstaniu. Plotki na ten temat komentują krótko: "To kłamstwa".

 • Anna Głogowska i Piotr Gąsowski: Nikt nie wierzył, że tak długo będą razem

  Długie godziny spędzone na sali treningowej, a potem występy przed publicznością - to wystarczyło, żeby lubianego aktora Piotra Gąsowskiego (52 l.) zauroczyła jasnowłosa tancerka Anna Głogowska (38(...). W ciężkich momentach aktorka była dla Anny Głogowskiej podporą, mogła dzielić się z nią swoim doświadczeniem. Piotr Gąsowski i Anna Głogowska dotąd nie wzięli ślubu. Tancerka zawsze zapewniała, że...

 • "Taniec z gwiazdami" [10 odcinek]: Wyszkoni i Sienkiewicz w finale

  Anna Wyszkoni i Jan Kliment oraz Agnieszka Sienkiewicz i Stefano Terrazzino awansowali do finału "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami". W półfinale odpadli, po przeprowadzonej po raz pierwszy w historii show dogrywce, Marcelina Zawadzka i Rafał Maserak.

 • Anna Głogowska wyrzucona z "Tańca z gwiazdami"! "Dotarło do moich uszu, że jestem za stara"

  Anna Głogowska (37 l.) nie kryje żalu, że podziękowano jej za prowadzenie "Tańca z gwiazdami".

 • Piotr Gąsowski: Jestem dumny ze swojej córki

  Nie tylko syn, lecz także córka Piotra Gąsowskiego zamierza iść w ślady sławnego taty. 7-letnia Julia uczy się w szkole muzycznej, gra na akordeonie i fortepianie. Dotarła też do finału wojewódzkiego konkursu recytatorskiego dla dzieci.

 • Głogowska i Gąsowski muszą zaciskać pasa! "Wspólnych wakacji nie będzie"

  ...rodzinę, irytowały Piotra, który jest bardzo aktywnym człowiekiem" – zdradza "Na Żywo" jego znajomy. Odwiedzająca go w szpitalu ukochana Anna Głogowska też nie miała do przekazania dobrych informacji.  Po(...) Grecji" - poinformowała Anka. Zapytana, czy planują z partnerem wspólny wyjazd, Anna nieco się zirytowała.  "A czy my musimy wyjeżdżać razem?" - oznajmiła. Rzeczywiście Piotrek rzadko wyjeżdżał...

 • Sylwesterowy rejs przebojów z Polsatem

  "Sylwestrowa Moc Przebojów" w tym roku wyruszy w rejs dookoła świata. Krzysztof Krawczyk, Big Cyc, Ewa Farna, Sylwia Grzeszczak, Enej, Jacek Stachursky, Kamil Bednarek i Krzysztof Jary Jaryczewski będą witać nowy rok z telewizją Polsat w Gdyni.

Zdjęcia na temat: anna głogowska z mamą
Wideo na temat: anna głogowska z mamą
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Mama i ja

  Młody wynalazca (Seth Rogen) i jego matka (Barbra Streisand) wyruszają w biznesową podróż po Stanach Zjednoczonych.

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.