• Informacje na temat:

  anna głogowska zdjęcia

Artykuły na temat: anna głogowska zdjęcia
 • Anna Głogowska pokazała córkę!

  Anna Głogowska (42 l.) opublikowała zdjęcie ze swoją nastoletnią pociechą, Julią! Do kogo bardziej podobna?

 • "Taniec z Gwiazdami": Kamila Szczawińska już nie zatańczy [4. odcinek]

  Kamila Szczawińska i Robert Kochanek odpadli w czwartym odcinku "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami". Najlepsi na parkiecie - zarówno według widzów, jak i jurorów - byli tym razem Tatiana Okupnik i Tomasz Barański. Nie obyło się bez małego skandalu - Ewa Kasprzyk spoliczkowała Andrzeja Grabowskiego.

 • Anna Głogowska ma powody do zmartwień? Chodzi nie tylko o stan zdrowia

  Anna Głogowska (39 l.) marzy, by ten rok wreszcie się zakończył. Od początku był dla niej bardzo pechowy.

 • Sylwester 2014 w telewizji i pod chmurką. Gdynia, Wrocław czy Kraków?

  Ostatni dzień 2013 roku należał do sylwestra Polsatu organizowanego w Gdyni. Czy w tym roku palmę pierwszeństwa zabierze im konkurencja - TVN (Kraków) i TVP2 (Wrocław)?

 • Edyta Herbuś dostaje mnóstwo zdjęć penisów

  Edyta Herbuś (39 l.) budzi pożądanie wśród męskiej części publiczności. Panowie dają temu wyraz, wysyłając jej zdjęcia swoich przyrodzeń. "Czuję się osaczona" - wyznaje celebrytka.

 • Awantura o... fryzjera

  Piotr Gąsowski i Anna Głogowska poznali się na planie "Tańca z gwiazdami". Od tamtej pory są nierozłączni.

 • Piotr Gąsowski z synem na premierze. Ale podobni!

  Piotr Gąsowski jest ojcem dwojga dzieci - syna Jakuba (23 l.) ze związku z Hanną Śleszyńską, a także córki Julii (11 l.), której mamą jest tancerka Anna Głogowska. Kilka lat temu media donosiły, że(...) na ich wspólne zdjęcia, nie można się oprzeć wrażeniu, że ich podobieństwo jest wręcz uderzające! A Wy co sądzicie?

 • Joanna Liszowska wraca do Szwecji!

  Kończą się zdjęcia do trzeciej transzy "Przyjaciółek". Joannę Liszowską (35 l.) nic już nie trzyma w Polsce. Aktorka wraca do swojej szwedzkiej posiadłości!

 • Gąsowski pęka z dumy! Jego dzieci są bardzo zdolne! Syna już wkręcił do dwóch seriali!

  ..." – mówi tygodnikowi "Świat i Ludzie" mama Julki, tancerka Anna Głogowska. Piotr marzy, by kiedyś wystąpić z dwójką swoich pociech we wspólnym projekcie. Producenci gorąco popierają ten pomysł. Opowieść(...) rozpocznie zdjęcia do nowego serialu „Leśniczówka”, który ma być produkcją na miarę „Klanu”. Być może w ślady taty pójdzie też córka Ania. Jako jedyna z dzielnicy Śródmieście doszła w swojej grupie wiekowej aż...

 • Kasia Zielińska wyszła za mąż!

  Rogalska, producent Rinke Rooijens, tancerka Anna Głogowska, piosenkarka Majka Jeżowska, kucharz Michel Moran oraz aktorki Katarzyna Glinka, czyli Kasia Górka z "Barw szczęścia", i Joanna Liszowska, czyli Patrycja Kochan z "Przyjaciółek". W naszej galerii znajdziecie zdjęcia ze ślubu Kasi Zielińskiej. Zobaczcie, jak aktorka prezentowała się w najszczęśliwszym momencie swego życia. Podoba się Wam...

Zdjęcia na temat: anna głogowska zdjęcia
Wideo na temat: anna głogowska zdjęcia
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Być jak Kazimierz Deyna

  Kazik rodzi się w dniu, w którym Kazimierz Deyna strzela swojego słynnego gola w meczu z Portugalią w 1977 roku. Jego ojciec bierze to za znak: postanawia, że syn zostanie następcą słynnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą wprawdzie specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy we wrodzony piłkarski talent syna. Również szkolenie pod okiem profesjonalnego trenera - miejscowego rolnika zdradza, że futbol nie jest powołaniem chłopaka. Kazik dorasta i coraz lepiej rozumie, że musi...