• Informacje na temat:

  anna gogola

Artykuły na temat: anna gogola
 • "Mam talent": Lukas Gogol wygrywa dziesiątą edycję programu

  .... "Niezwykle trudne, żeby z baniek wyczarować takie cuda" - podkreśliła Małgorzata Foremniak. 18-letnia Anna Bębenek na scenie wykonała utwór "California Dreaming" z repertuaru The Mamas & The Papas...

 • Nie żyje Anna Sokołowa. Aktorka zmarła na scenie

  Nie żyje Anna Sokołowa, rosyjska aktorka Prokopjewskiego Teatru Dramatycznego. 49-latka zmarła na scenie podczas próby.

 • Anna Dereszowska: Nie lubię tracić czasu

  Zdolna, piękna, a do tego perfekcjonistka. Anna Dereszowska opowiada o nowej teatralnej roli, o tym, jak godzi pracę z życiem prywatnym i za co ceni kobiecą przyjaźń.

 • Anna Dereszowska: Jestem mocno zdystansowana

  Zawsze uśmiechnięta, optymistyczna i serdeczna. Aktorstwo to jej prawdziwa pasja. Jednak najbardziej Anna Dereszowska lubi być mamą, a że niedawno w jej życiu pojawił się synek Maks, ma ręce pełne roboty.

 • Anna Dereszowska: Aktorka pracująca

  Anna Dereszowska po raz pierwszy pojawiła się na ekranie 15 lat temu. Od czasu roli "Korby" w "Lejdis" jej kariera nabrała rozpędu i nie zwalnia do dziś. Jest jedną z najciężej pracujących polskich aktorek - gra w filmie, serialach i wszelakich formach scenicznych - od recitalu po musical. 7 stycznia aktorka obchodzi 35. urodziny.

 • Anna Dereszowska: W kinie i w teatrze

  ...​Po wakacyjnej przerwie Anna Dereszowska wróciła na teatralną scenę. 18 września w Teatrze 6. piętro wystąpi w recitalu "Instrukcja obsługi kobiety". W teatrze Michała Żebrowskiego przygotowuje się także do wiosennej premiery "Ożenku". Aktorka czeka ponadto na premierę dwóch swoich ostatnich filmów: "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i "Porady na zdrady".

 • Anna Dereszowska: Piękna i utalentowana

  ...bardzo rzadko bywa się artystą. Nie wiem, czy do tej pory mi się to udało. Tak naprawdę ten zawód to praca rzemieślnika" - wyznała niedawno. Anna Dereszowska jest absolwentką Akademii Teatralnej w Warszawie. Zadebiutowała w 2002 roku, w roli Marii Antonowej w "Rewizorze" Mikołaja Gogola w reżyserii Andrzeja Domalika na scenie Teatru Dramatycznego w Warszawie. Związana jest również z Teatrem Syrena...

 • Paulina Chruściel: Singielka w "Ożenku"

  Paulina Chruściel zamierza wrócić do teatru. Zagra główną rolę w premierowym spektaklu Teatru 6. piętro "Ożenek" na podstawie sztuki Mikołaja Gogola. Partnerować jej będzie m.in. Michał Żebrowski, Anna Dereszowska i Cezary Pazura. Od jesieni będzie można ją też ponownie oglądać w roli Elki Kowalik w serialu TVN "Singielka".

 • Paulina Chruściel: Swatała i była swataną

  W "Ożenku", komedii Nikołaja Gogola, wystawianej na deskach Teatru 6. piętro, ważną rolę odgrywają intrygi swatów. Grająca w tej sztuce Paulina Chruściel przyznaje, że i w życiu prywatnym zgromadziła różne doświadczenia związane ze swataniem.

 • Paulina Chruściel: Ślubu nie będzie

  Komedia Nikołaja Gogola "Ożenek" od 11 marca w Teatrze 6. piętro. Główną rolę w spektaklu kreuje znana z serialu "Singielka" Paulina Chruściel. Dlaczego aktorka nosi scenariusz z namalowanym serduszkiem? Jakie są jej doświadczenie ze swataniem?

Zdjęcia na temat: anna gogola