• Informacje na temat:

  anna grodzka przed zmianą

Artykuły na temat: anna grodzka przed zmianą
 • Anna Grodzka się zakochała. W kim?

  Od czasu swojej wielkiej metamorfozy Anna Grodzka (58 l.) narzeka na brak powodzenia u panów. Na nic zdają się eksperymenty z kolorem włosów i obcisłe sukienki. Absztyfikantów jak nie było, tak nie ma. A posłanka przyznała się jakiś czas temu publicznie, że marzy o tym, by wybrać się na randkę...

 • Awantura na promocji książki Anny Grodzkiej

  Anna Grodzka (59 l.) podpisywała w jednej z księgarń swoją autobiografię "Mam na imię Ania". Spotkanie zakłócili jednak działacze ONR.

 • "Wołali na mnie pedał"

  Anna Grodzka , pierwsza transseksualna posłanka w Sejmie, wspomina lata szkolne i relacje z kolegami z klasy. "Nie umiałam sobie radzić z ich agresją" - wyznaje.

 • Biedroń: Gejów w Sejmie znam wszystkich

  Robert Biedroń twierdzi, że w polskim parlamencie nie jest jedyną osobą homoseksualną, Anna Grodzka - pierwszą osobą transseksualną. Zdaniem posłanki przed nią była już jedna, która po zmianie płci się nie ujawniła.

 • Transgenderowa aktywistka Vala Tomasz Foltyn chce być prezydentem Krakowa!

  ...mieć dowód podpisany przez nowego prezydenta Krakowa" - śmieje się. "Jestem jedyną w Polsce osobą transgenderową, która startuje w wyborach. Gdyby nie Anna Grodzka, która dekadę temu weszła do Sejmu(...)Pochodzi z Nowej Soli i urodziła się jako chłopiec. Sukienkę pierwszy raz założyła w wieku pięciu lat - wzięła dezodorant i zaczęła wykonywać przed lustrem piosenkę Whitney Houston. Jak łatwo się...