• Informacje na temat:

  anna grodzka wywiad

Artykuły na temat: anna grodzka wywiad
 • Krzysztof Ibisz zafascynowany Anną Grodzką. Chciałby się z nią spotkać

  ...pewno taką kobietą jest Anna Grodzka. Fascynuje mnie i myślę, że byłaby to ciekawa rozmowa" - mówi "Faktowi" Ibisz. Niestety, dziennikarz musi obejść się smakiem. Grodzka konsekwentnie odmawia udziału w jego programie. Jakie są tego powody? Dziennikarz tego nie zdradza, ale przyznaje, że wszelkie jego starania i próby namowy Grodzkiej na wywiad palą na panewce. "Próbuję ją zaprosić, ale wciąż się nie...

 • Anna Grodzka ma romans z mężem asystentki?!

  Anna Grodzka (60 l.) nigdy nie ukrywała, że po zmianie płci chciałaby się jeszcze zakochać. Czy właśnie jej się to udało?

 • Musiał rezygnuje z seksu. Dla Boga!

  Pomponik w ramach "podziękowań" proponuje zrezygnować również z udzielania wywiadów.

 • Rafalala "dostała kopa w twarz". Ostra kłótnia na Facebooku!

  ...gęby, więc argument z dupy. Zamiast przeprosić, pokazujesz, jakim jesteś bucem. p.s. Anna Grodzka znów na gali? Po raz który. Dostałam dziesiątki wiadomości, że jak się wymienia w Polsce LGBT, to(...) wspierałam organizacje, udzielając wywiadów, biorąc udział w festiwalach, oddałam nawet bezpłatnie mój film dokumentalny jako dodatek do magazynu 'Replika'. Film za którego obejrzenie ludzie płacili bilety...

 • Kuba Wojewódzki przedstawił nową Wodzinakę

  Kuba Wojewódzki ujawnił, kto będzie Wodzianką 2015! Marta Karpińska ma być gwarancją udanego sezonu show "Kuba Wojewódzki".

 • Kwiatkowska i Dancewicz w "marszu pand"

  Przy wtórze bębnów i skandowanego hasła "Akcja-ratyfikacja" odbył się w piątek, 5 grudnia, "marsz pand". W proteście przeciwko przemocy wobec kobiet uczestnicy pikiety - m.in. aktorzy i celebryci - mieli wymalowane, podbite oczy. Swoją petycję wręczyli marszałkowi Sejmu.

 • Mężczyźni są nudni

  Błyskotliwy, często kontrowersyjny, ale zawsze żywo zainteresowany rozmówczynią. Piotr Najsztub jest ciekawy kobiet, a one chętnie mu odpowiadają.

Wideo na temat: anna grodzka wywiad
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Z miłości

  Młodzi małżonkowie, Ewelina i Piotr, z powodu kłopotów finansowych decydują się zagrać w filmie porno. Chcą zrobić to tylko raz, jednak świat, w który nieopatrznie weszli, wciąga ich coraz głębiej. Bohaterowie przesuwają granice moralne coraz dalej i dalej, wywołując serię zdarzeń, które przewartościują ich życie.