• Informacje na temat:

  anna guzik w piosence

Artykuły na temat: anna guzik w piosence
 • Anna Dymna schudła kilkanaście kilogramów! Na prośbę lekarzy?

  Rzadko pokazuje się publicznie, ale ostatnio Anna Dymna (64 l.) zrobiła wyjątek i przyszła na premierę filmu „Ekscentrycy”, w którym zagrała… babcię klozetową. Dało się zauważyć, że aktorka znacznie zeszczuplała. Do tego, by wreszcie zrobiła też coś dla siebie, zmusiły ją problemy zdrowotne.

 • Anna Guzik-Tylka: Pracować mniej, zarabiać więcej

  Teatr jest dla niej jak sport. Kiedy jest na scenie, daje z siebie wszystko. Tak samo jest w życiu. Jak kocha, to na zawsze.

 • Kto zaśpiewa "Piosenkę Świąteczną"?

  ...: Maria Niklińska, czyli Agata Wilczyńska z "Klanu", i Anna Guzik, czyli Żaneta z "Na Wspólnej". Swoimi głosami wsparły śpiewających panów - Przemysława Cypryańskiego, czyli Kubę Ziobera z "M jak miłość", i Artura Chamskiego, czyli prezesa z "Licencji na wychowanie". W "Piosence Świątecznej" z pewnością rozpoznacie również głosy Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego, Katarzyny Glinki, Dariusza Kordka...

 • "Naucz się kochać": Gwiazdy dla Anny Dymnej

  Wspólna piosenka Sylwii Grzeszczak, Ewy Farnej i Patrycji Markowskiej zagości niebawem w rozgłośniach radiowych. Cały dochód ze sprzedaży utworu będzie przeznaczony dla Fundacji Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

 • Walczyła o przetrwanie

  To będzie wyjątkowo wzruszający odcinek "Na Wspólnej". Żaneta (Anna Guzik) przysięgnie miłość i wierność swojemu ukochanemu. Czy to oznacza, że skończyło się już jej pasmo niepowodzeń? Jakie wyzwania czekają odtwórczynię jej roli wiosną?

 • Steczkowska gotowa do finału

  Finał "Tańca z gwiazdami" już jutro. O czerwone porsche walczą Anna Guzik i Justyna Steczkowska, która na długo przed finałem miała już wybraną kreację

 • Steczkowska gotowa do finału "Tańca z gwiazdami"

  Intensywne przygotowania do finałowego odcinka "Tańca z gwiazdami" trwają już od poniedziałku. Jak donosi "Super Express", Justyna Steczkowska (35 l.) i Stefano Terrazzino (28 l.) zatańczą american smooth i cha-chę, a Anna Guzik (30 l.) z Łukaszem Czarneckim (21 l.) walca i quickstepa.

 • Dzielić radość z innymi. Gwiazdy pomagają świątecznie

  Na naszych stronach możecie posłuchać teledyskowej wersji piosenki świątecznej "Naucz się kochać", w nagraniu której wzięła udział plejada wokalistów, aktorów i telewizyjnych celebrytów. Całkowity dochód ze sprzedaży utworu trafi do fundacji "Mimo wszystko" Anny Dymnej.

 • Świąteczny teledysk z gwiazdami!

  ..., czyli Kasię Górkę z "Barw szczęścia", Annę Guzik, czyli Żanetę z "Na Wspólnej", Marię Niklińską, czyli Agatę Wilczyńską z "Klanu", i mnóstwo innych znanych z ekranu i sceny gwiazd. Na planie panowała...

 • Dorośli w opałach

  W kolejnym odcinku "Dnia Kangura" trudne zadanie czeka znaną z serial u "Hela w opałach" Annę Guzik oraz aktora Zbigniewa Buczkowskiego. Kto lepiej poradzi sobie z niesfornymi dzieciakami?

Zdjęcia na temat: anna guzik w piosence
Wideo na temat: anna guzik w piosence
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Deszczowa Piosenka: Edycja Jubileuszowa 60. rocznica

  W tym roku minie 60 lat od czas powstania "Deszczowej piosenki", a musical Gene'a Kelly'ego i Stanleya Donena praktycznie się nie starzeje. Film niezmiennie bawi coraz to nowe pokolenia widzów, a tytułowa piosenka doczekuje się nowych wykonań i przeróbek, które trafiają na listy przebojów. Hollywood, rok 1927. Don Lockwood (Gene Kelly) jest gwiazdorem niemego kina. Jego kolejne filmy biją rekordy popularności, a on sam nie może opędzić się od oszalałych fanek. Chcąc podtrzymać zainteresowanie...