• Informacje na temat:

  anna jaworowicz sprawa dla reportera

Artykuły na temat: anna jaworowicz sprawa dla reportera
 • Lis i Kraśko z Wiktorami

  Dziennikarze Tomasz Lis i Piotr Kraśko oraz aktorzy Anna Dymna i Piotr Fronczewski znaleźli się wśród laureatów Wiktorów 2008. Gala rozdania nagród, przyznawanych największym osobowościom telewizyjnym, odbyła się w poniedziałek, 11 maja 2009 roku, w Warszawie.

 • Którzy dziennikarze zarabiają najwięcej?

  Czołowi dziennikarze telewizyjni zaczynają przynosić stacjom dochody reklamowe porównywalne z gwiazdami show biznesu. Najbardziej cenni dla stacji są m.in. Jarosław Kuźniar, Grzegorz Miecugow, Tomasz Lis, Monika Olejnik i Krzysztof Ziemiec.

 • To była prawdziwa uczta dla fanów telewizyjnej Jedynki, którzy licznie zgromadzili się przed gmachem Telewizji Publicznej na Woronicza. A powód rzeczywiście był wielki. Odbywał się tam plenerowy koncert "Przeboje Jedynki" w reżyserii Janusza Józefowicza, w którym wystąpiły gwiazdy najpopularniejszych programów TVP1, w tym najnowszy nabytkek stacji - Natasza Urbańska.

 • Wiosna w TVP: Co nas czeka?

  ..." czy "Kryptonim Prorok". Na głównych antenach TVP nie zabraknie także programów publicystycznych, w tym "Magazyn śledczy Anity Gargas" (TVP1, środa 21.25), "Sprawa dla reportera" Elżbiety(...)"Telewizja Polska jest dla ludzi, Telewizja Polska jest po to, żeby być z Polakami w najważniejszych momentach i tak jak rozpoczęliśmy ten rok, wielkim sukcesem - 'Sylwestrem z Dwójką', tak myślę...

 • Wiosenna ramówka TVP

  ...i wynalazkach). 28 marca "Wielki Test. Giganci Ducha" (o wybitnych historycznych postaciach Kościoła w Polsce) i 18 kwietnia "Wielki Test o Podatkach". Niezmiennie w każdy czwartek o godz. 21:30 "Sprawa dla reportera" Elżbiety Jaworowicz.