• Informacje na temat:

  anna k

Artykuły na temat: anna k
 • Anna Karczmarczyk bez włosów?

  Anna Karczmarczyk, znana telewidzom m.in. z ról w takich produkcjach jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Za marzenia", zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym jest zupełnie łysa.

 • Anna Dereszowska rozsierdziła fanów

  W czasach, gdy ludzie szturmują sklepy spożywcze i ogołacają półki z towarów, ryzykownym jest chwalenie się w mediach społecznościowych tym, że korzysta się z usług firmy cateringowej. Przekonała się o tym Anna Dereszowska, która rozsierdziła fanów wpisem o tym, że nie musi robić zakupów, bo posiłki dostaje do domu. "Szkoda, że nie każdy może sobie pozwolić" - to jeden z najłagodniejszych...

 • "Anna": Agentka

  W końcu Anna ma być nową Nikitą. Sęk tkwi w tym, że akcja nowego filmu reżysera "Leona zawodowca" rozgrywa się na początku ostatniej dekady XX wieku. Tak jakby dziś trudno było konkurować chociażby z Larą Croft. Fabuła "Anny" to łańcuszek zwrotów akcji. Gdzieś pomiędzy 1985 a 1993 rokiem. Zimna wojna tak naprawdę nadal trwa, choć Besson nie zajmuje się geopolityką. Anna (Sasha Luss) pochodzi...

 • ​Anna Popek woli taniec od siłowni

  Na kilka dni przed Balem u Dziennikarzy, którego jest współgospodynią, Anna Popek zaczęła uczyć się stepowania. Do tej pory jej domeną był taniec w parze. "Wolę tańczyć, niż chodzić na siłownię" - deklaruje gwiazda.

 • Anna Popek w ogniu krytyki

  Anna Popek od lat budzi sporo kontrowersji w celebryckim światku. Jako jedna z pierwszych znanych gwiazd przyznała się do stosowania botoksu, a głośno o niej było za sprawą spektakularnych wpadek na wizji.

 • Anna Camp przyznała, że miała koronawirusa

  Anna Camp, znana z trzech części serii muzycznych filmów "Pitch Perfect", wyznała, że na początku roku zaraziła się koronawirusem. Jak powiedziała, do zakażenia doszło dlatego, że nie nosiła maseczki. Teraz namawia fanów, by nie zapominali o zakrywaniu twarzy i nosa.

 • Fani serialu "Ania, nie Anna" protestują

  Ponad 13 milionów tweetów, petycje, a nawet billboardy z żądaniem zmiany decyzji umieszczone w Toronto i na Times Square w Nowym Jorku. Tak fani serialu "Ania, nie Anna" próbują przekonać CBC i Netfliksa, aby nie kończyli na trzecim sezonie.

 • "Anna": Następczyni Nikity

  ..."Anna" opowiada historię utalentowanej zabójczyni na zlecenie, która z nic nie znaczącego pionka stała się jedną z ważniejszych figur na międzynarodowej szpiegowskiej szachownicy.  W tytułową rolę(...) o swoje marzenia. "Anna musi być twarda, musi być chłodna, tego wymaga od niej otaczająca rzeczywistość, ale jej historia pełna jest emocji i trudnych wyborów" - wyznała aktorka.  Luc Besson...

 • Anna Korcz: Jestem bardzo samokrytyczna

  Anna Korcz przyznaje, że nie zachwyca się swoim odbiciem w lustrze, jest umiarkowaną optymistką, wiedzie spokojne życie i nie tęskni za szczególnymi fajerwerkami. Z perspektywy czasu może też powiedzieć, że nie miała w swoim życiu takiego momentu, w którym poczułaby się w pełni szczęśliwa i mogła zaakceptować siebie w stu procentach. Niewiele rzeczy sprawia jej satysfakcję, ale potrafi doceniać...

 • Anna Calvi "Hunted": Lekcja upcyclingu

  Anna Calvi kontynuuje dobrą passę albumu "Hunter", dając mu niejako drugie życie. Dlaczego miałaby tego nie robić? "Hunter" to świetna (i doceniona) płyta, a rok 2018 był szczególnie ważny w karierze brytyjskiej artystki. Uczczenie tego wydawnictwem przewrotnie nazwanym "Hunted", zawierającym nowe wersje piosenek z albumu-matki to krok odważny, który okazał się sukcesem.

Zdjęcia na temat: anna k
 • Anna Czartoryska
 • Anna Czartoryska
Wideo na temat: anna k
 • Anna Dymna

  Anna Dymna jest wszechstronną aktorką. Od dziesięcioleci świetnie odnajduje się na dużym ekranie oraz deskach teatru. Często można podziwiać ją także w spektaklach emitowanych w telewizji. Ostatnimi czasy wystąpiła m.in. w "Panu Jowialskim" autorstwa Aleksandra Fredry.