• Informacje na temat:

  anna kaczyńska

Artykuły na temat: anna kaczyńska
 • Anna Chodakowska: Aktorka z pazurem

  Zaczynała jako gniewna Antygona w legendarnym spektaklu Adama Hanuszkiewicza, dziś w "Fortepianie pijanym" w Teatrze Narodowym zachrypłym głosem wyśpiewuje songi Toma Waitsa. Wybitna aktorka Anna Chodakowska obchodzi w piątek, 20 lipca, 70. urodziny.

 • Anna Samusionek o filmie "Smoleńsk"

  ...- Nie zagrałam w filmie "Smoleńsk" z powodu swoich przekonań politycznych. To było dla mnie zwykłe zadanie aktorskie - mówi Anna Samusionek. - Mam nadzieję, że "Smoleńsk" będzie dobrym filmem od strony artystycznej - dodaje aktorka.

 • Stankiewicz dla Kaczyńskiego

  ...m.in. księżna Izabela Czartoryska-Bnińska, prezes Stowarzyszenia Kombatantów Polskich w Belgii Zofia Mrozowska oraz Anna i Józef Woś reprezentujący Stowarzyszenie Katolickie Polonia Flandria...

 • Anna Kalczyńska: Nowi partnerzy u jej boku

  Na jeden sierpniowy weekend Filip Chajzer zostanie prowadzącym program "Dzień Dobry TVN". Jego przyszła partnerka, Anna Kalczyńska, twierdzi, że ze względu na niekonwencjonalny styl reportera może to być ciekawy eksperyment. Zapewnia też, że nie obawia się tego wydania magazynu, potrafi się bowiem dostosować do każdego współgospodarza.

 • "Kopia mistrza" w filharmonii

  Nowy film Agnieszki Holland "Kopia mistrza" , będący opowieścią o Ludwigu van Beethovenie, miał w niedzielę, 26 listopada, polską premierę w Warszawie. W uroczystym pokazie filmu w Filharmonii Narodowej wzięła udział małżonka prezydenta Maria Kaczyńska, a także reżyserka.

 • Została "Top Model"!

  Olga Kaczyńska wygrała drugą edycję programu "Top Model. Zostań modelką".

 • Wojciech Cejrowski: To jego koniec w TVP?

  TVP zawiesiło współpracę z Wojciechem Cejrowskim. Dziennikarz uważa, że stało się to nie z powodu spalenia przez niego podczas wywiadu w TVP Info flagi Unii Europejskiej, tylko krytycznych słów o Jarosławie Kaczyńskim ws. przepisów o aborcji.

 • Długie brawa na premierze "Smoleńska"

  ...na festiwalach filmowych. To film, który ma odkłamać współczesną polską historię" - skomentował. Joanna Lichocka, posłanka i członkini Rady Mediów Narodowych dodała, że obraz "jest ciekawą próbą(...) "Smoleńska" mówiła także minister edukacji narodowej Anna Zalewska. "Dzięki filmowi katastrofa smoleńska stała się tematem społecznym. Metamorfoza dziennikarki była szczególnie ważnym elementem - na...

 • Zdejmą program Tomasza Lisa?

  Kilka tygodni temu Tomasz Lis w swoim programie na antenie telewizyjnej Dwójki, pokazał materiały kompromitujące polityków PiS. Teraz Anna Sobecka domaga się od władz TVP zdjęcia jego magazynu.

 • Wygrała "Top Model". Zrobi karierę?

  Podczas finału drugiej edycji programu "Top Model" Anja Rubik zapowiedziała, że jej zwyciężczyni zostanie czołową modelką Polski. Czy jednak Olga Kaczyńska ma szansę na międzynarodową karierę?

Zdjęcia na temat: anna kaczyńska
Wideo na temat: anna kaczyńska
 • Anna Samusionek: Nie zagrałam w filmie "Smoleńsk" z powodu swoich przekonań politycznych

  Mam nadzieję, że „Smoleńsk” będzie dobrym filmem od strony artystycznej – podkreśla Anna Samusionek. Twierdzi, że nie zagrała w filmie Antoniego Krauze, ponieważ podziela opinię części społeczeństwa co do zamachu w Smoleńsku. Dla niej udział w produkcji był tylko kolejnym zadaniem aktorskim. Gwiazda „Na Wspólnej” cieszy się też z możliwości współpracy z Antonim Krauze. Film „Smoleńsk

Dyskusje na temat: anna kaczyńska