• Informacje na temat:

  anna kalata taniec

Artykuły na temat: anna kalata taniec
 • Rusza "Taniec z gwiazdami"!

  Tyrka) 9. Agnieszka Jaskółka (jej partnerem będzie Rafał Maserak) 10. Anna Kalata (jej partnerem będzie Krzysztof Hulboj) 11. Andrzej Deskur (jego partnerką będzie Katarzyna Krupa) 12. Maciej Jachowski(...) jest taniec towarzyski dla aktora Andrzeja Młynarczyka? - To połączenie profesjonalizmu, zmysłowości i twardych zasad - zdradza. Dużym dystansem do siebie wykazała się Superniania Dorota Zawadzka...

 • Laureaci "Tańca z gwiazdami"!

  Jaskółka i Rafał Maserak wykonali rumbę. Anna Głogowska i Robert Korzeniowski zaprezentowali walca angielskiego. Anna Kalata i Krzysztof Hulboj zatańczyli tango. Marcin Kwaśny i Nina Tyrka pokazali walca(...). Iza miała kontuzję i w jednym z programów zastąpiła ją Anna Głogowska. Chorego Roberta Rowińskiego w półfinale zastąpił Krzysztof Hulboj. Finał 12. edycji "Tańca z gwiazdami", który odbył się 28

 • Pożegnali się z "Tańcem..."

  W drugim odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" o Kryształową Kulę rywalizowały panie. W niedzielę, 12 września 2010 roku, z tanecznym show musieli się pożegnać modelka Agnieszka Jaskółka i partnerujący jej Rafał Maserak.

 • Kto odpadnie z "Tańca z gwiazdami"?

  W pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" rywalizowali celebryci płci męskiej, już za tydzień w tańcu zmierzą się znane kobiety.

 • Znamy uczestników 12. edycji "Tańca..."

  .... Anna Kalata, minister pracy i polityki społecznej za czasów PiS, wystąpi w duecie z Krzysztofem Hulbojem. Pełna lista uczestników 12. edycji "Tańca z gwiazdami": 1. Edyta Górniak (jej partnerem(...) (jego partnerką będzie Nina Tyrka) 9. Agnieszka Jaskółka (jej partnerem będzie Rafał Maserak) 10. Anna Kalata (jej partnerem będzie Krzysztof Hulboj) 11. Andrzej Deskur (jego partnerką będzie...

 • Edyta Górniak faworytką "Tańca z gwiazdami"

  W niedzielę, 5 września, rozpoczęła się kolejna, XII już edycja popularnego programu rozrywkowego "Taniec z gwiazdami". Jaki wynik tanecznego starcia przewidują bukmacherzy? Jak się okazuje, najwięcej szans na wygraną daje się Edycie Górniak!

 • Pani minister już nie tańczy

  W czwartym odcinku 12. edycji "Tańca z gwiazdami" z rywalizacji o Kryształową Kulę odpadli była minister Anna Kalata i Krzysztof Hulboj. Najlepsi znowu okazali się Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki.

 • Górniak w "Tańcu z gwiazdami"!

  Edyta Górniak weźmie udział w nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami". Piosenkarka to na razie największa gwiazda 12. odsłony show.

 • Patricia Kazadi w "Tańcu z gwiazdami"

  Powoli kompletuje się oficjalna lista uczestników nowej edycji programu "Taniec z gwiazdami", który 5 września zadebiutuje na antenie TVN. Kolejną "gwiazdą" tanecznego show będzie Patricia Kazadi.

 • Korzeniowski już nie zatańczy

  ...i Nina Tyrka, Andrzej Młynarczyk i Blanka Winiarska, Anna Kalata i Krzysztof Hulboj, Patricia Kazadi i Łukasz Czarnecki oraz Edyta Górniak i Jan Kliment. Jive'a zatańczyli: Andrzej Gołota i Magdalena Soszyńska-Michno, Maria Niklińska i Tomasz Barański, Monika Pyrek i Robert Rowiński, Andrzej Deskur i Katarzyna Krupa, Robert Korzeniowski i Anna Glogowska oraz Dorota Zawadzka i Cezary Olszewski...