• Informacje na temat:

  anna karczmarczyk

Artykuły na temat: anna karczmarczyk
 • Anna Karczmarczyk bez włosów?

  Anna Karczmarczyk, znana telewidzom m.in. z ról w takich produkcjach jak "M jak miłość", "Na dobre i na złe" czy "Za marzenia", zamieściła na Instagramie zdjęcie, na którym jest zupełnie łysa.

 • Anna Karczmarczyk w bikini "jak Afrodyta"

  Anna Karczmarczyk opublikowała w internetowej galerii wyjątkowo gorące zdjęcie. Aktorka znana między innymi z "Na dobre i na złe" podzieliła się z fanami fotografią w stroju kąpielowym. Internauci oszaleli z zachwytu.

 • ​Anna Karczmarczyk: Moje ciało całe jest w siniakach

  Anna Karczmarczyk i jej przyjaciel, aktor Mateusz Łapka, sporo czasu spędzają ostatnio na sali tanecznej, gdzie wylewają hektolitry potu. Przygotowują się bowiem do udziału w drugiej edycji show "Dance Dance Dance", która startuje 29 lutego. Treningi dały im mocno w kość: ona jest cała posiniaczona, on nadwyrężył mięsień pachwiny.

 • "Mój dług": Anna Karczmarczyk i Piotr Stramowski dołączyli do obsady

  W Kaliszu trwają zdjęcia do reżyserowanego przez Denisa Delića filmu "Mój dług". Opowie on historię znaną z głośnego filmu Krzysztofa Krauzego "Dług". W roli głównego bohatera, Sławomira Sikory, wystąpi Bartosz Sak. Jak dowiedział się PAP Life, w postać jego dziewczyny Agaty wcieli się Anna Karczmarczyk.

 • Anna Karczmarczyk nago? Dodała odważne zdjęcie

  Tym zdjęciem Anna Karczmarczyk wywołała spore zamieszanie w sieci! Aktorka znana m.in. z takich seriali jak: "Na dobre i na złe" oraz "M jak Miłość" zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie, na którym pozuje niemal nago. Właśnie w taki sposób gwiazda postanowiła poinformować o najnowszej sztuce z jej udziałem.

 • Anna Karczmarczyk w "Dance, Dance, Dance2": Spotykałam się z tekstami, że jestem za gruba

  Anna Karczmarczyk jest jedną z gwiazd programu TVP "Dance, Dance, Dance 2". Podczas treningów do trzeciego odcinka tanecznego show, aktorka zdobyła się na niezwykle poruszające wyznanie. Co powiedziała?

 • Anna Karczmarczyk jest zakochana?

  Wygląda na to, że laureatka "Tańca z Gwiazdami", aktorka Anna Karczmarczyk, zakochała się.

 • Anna Karczmarczyk: Wolę działać, niż żałować

  Anna Karczmarczyk podszkoliła się ostatnio w zakresie sztuki wizażu, co związane jest z tym, że w serialu "Za marzenia" gra postać charakteryzatorki. Chwali się, że na ślubie swojego brata była dyżurną makijażystką.

 • Ekstremalna Anna Karczmarczyk

  Anna Karczmarczyk podobnie jak jej bohaterka z "To nie koniec świata!" interesuje się motocyklami. Aktorka marzy też o skoku ze spadochronem.

 • Anna Karczmarczyk wygrała "Taniec z Gwiazdami"

  Anna Karczmarczyk i Jacek Jeschke okazali się najlepsi w piątej edycji programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami". W finale pokonali Elżbietę Romanowską i Rafała Maseraka.

Zdjęcia na temat: anna karczmarczyk
Wideo na temat: anna karczmarczyk