• Informacje na temat:

  anna kola

Artykuły na temat: anna kola
 • Anna Popek: Zawsze jest coś do zrobienia

  Jak, nie epatując prywatnością, dzielić się życiowym doświadczeniem? Ta sztuka udaje się jej jako jednej z nielicznych. Anna Popek opowiada o swojej przyjaźni z górami i dlaczego w każdym wieku można być kobietą zadbaną.

 • Anna Samusionek: Problem z figurą

  Anna Samusionek od kilkunastu lat nie je mięsa, unika też ryb. Aktorka podkreśla, że lubi gotować, a kuchnia wege bardziej uruchamia wyobraźnię. Przyznaje też, że - choć dba o formę - często miewa chwile słabości, dlatego desery stara się robić w wersji fit.

 • Anna Korcz otwiera dom seniora

  Samotność jest obrzydliwa, kąsa bardziej niż wściekły pies - mówi Anna Korcz. Chce pomóc starszym ludziom uniknąć życia w osamotnieniu i buduje dom seniora. Pomieści on 120 pensjonariuszy, którzy będą mogli mieszkać wraz z czworonożnymi pupilami. Dom będzie oferował wiele aktywności umożliwiającym samorealizację i zwiększającymi pewność siebie. Aktorka chce, by w Polsce starsi ludzie byli...

 • Roztańczony PGE Narodowy: Anna Lucińska i Aleksander Sikora są parą?

  Widzowie TVP zwrócili uwagę na współprowadzących koncert Roztańczony PGE Narodowy (sobota 21 września). Kim są Anna Lucińska i Aleksander Sikora?

 • Anna Głogowska: Wielka szczęściara

  Kiedyś zazdrościła koleżankom i kolegom z "Tańca z gwiazdami", którzy odnosili sukcesy poza parkietem, w show-biznesie. W końcu jednak się doczekała - Anna Głogowska została jedną z głównych gwiazd programu.

 • "Annie": Sierota i milioner

  ...- wciela się w kobietę złośliwą i skorą do intryg, czyli... mamę zastępczą małej Annie. To jej będzie - jako Panna Hannigan - skutecznie uprzykrzać życie. Sierotkę z kędziorkami, która jak Polyanna potrafi(...) mi się, że dorośli w ogóle mogą się od nas dzieci sporo nauczyć. Gdyby tylko chcieli... Wszyscy wiedzą, o czym marzy sympatyczna sierotka z burzą czekoladowych włosów na pełnej pomysłów głowie. Chce...

 • Anna Powierza: Boję się debiutu teatralnego

  Anna Powierza zadebiutuje na deskach warszawskiego Teatru Kamienica już 20 stycznia. Gwiazda obawia się pierwszego spotkania z publicznością, jest jednak pewna, że rola teatralna to duży postęp w jej karierze aktorskiej. Twierdzi też, że reżyser spektaklu Emilian Kamiński to jedna z ważniejszych osób, jakie spotkała na swojej drodze zawodowej.

 • Zmarła Anna Ciepielewska

  W nocy z piątku na sobotę (19/20 maja) zmarła w Warszawie po długiej chorobie wybitna aktorka teatralna i filmowa Anna Ciepielewska - poinformował b. prezes ZASP Ignacy Gogolewski. Pamiętamy ją z ról w filmie "Pasażerka" Andrzeja Munka oraz "Matka Joanna od Aniołów" Jerzego Kawalerowicza.

 • Magda Masny: Dziewczyna z "Koła Fortuny"

  ...była w ciąży z drugim dzieckiem, Polą. Wtedy zastąpiła ją aktorka Anna Samusionek. Przygoda z telewizją zakończyła się tak samo, jak się zaczęła. Bez strat. Po prostu w 1999 roku po raz ostatni...

 • Anna Cieślak: Dwie nagrody filmowe

  Anna Cieślak - aktorka znana z seriali "Glina" oraz "Egzamin z życia", otrzymała w miniony weekend dwie nagrody - na Festiwalu Filmowym w Mons w Belgii oraz podczas Festiwalu Filmowego we Wrześni. Aktorka została doceniona za rolę Marioli w filmie wenezuelskiego reżysera Franca de Penii "Masz na imię Justine".

Zdjęcia na temat: anna kola
Wideo na temat: anna kola
 • Anna Korcz wygadała się w sprawie wieku Rozenek! "Przepraszam cię Małgosiu"

  Anna Korcz (51 l.) udzieliła ostatnio wywiadu Wideoportalowi, w którym skomentowała m.in. ciążę Małgorzaty Rozenek-Majdan. Aktorka uważa, że nie powinno się oceniać, czy kobieta w średnim wieku powinna myśleć o posiadaniu dziecka. Aktorka uważa, że tego typu opinie są wręcz naganne. "Nie wolno krytykować tego, że ktoś zaszedł w ciążę bez względu na wiek, ponieważ za chwilę będzie cud

Dyskusje na temat: anna kola