• Informacje na temat:

  anna korcz i syn

Artykuły na temat: anna korcz i syn
 • Anna Korcz: Rodzina jest najważniejsza

  Nie mam czasu na dylematy i depresję - mówi Anna Korcz. Zawdzięcza to ośmioletniemu synowi, dla którego musi być silna i aktywna. Gwiazda twierdzi, że rodzina stanowi dla niej sens życia, dlatego rozumie ból artystów, którzy mimo sławy i uwielbienia ze strony publiczności nie mają bliskich czekających na nich w domu.

 • Anna Korcz: Mam swoje zasady

  Coś mi się zdaje, że nie przepada pani za przeprowadzkami. W końcu w "Na Wspólnej" mieszka pani już trzynaście lat! Anna Korcz : - To prawda, choć prywatnie od pewnego czasu żyję poza miastem(...) urodzić sobie wnuczka. (śmiech) Pan profesor tak mówił, kiedy na świat przyszła jego Helenka. Jaśka urodziłam, mając 42 lata. Śmiało mogłabym być już babcią. Między synem a moją starszą córką jest prawie...

 • Anna Korcz: Los sam za nas decyduje

  Kiedy stres i tempo życia zagroziły jej zdrowiu, lekarstwem okazał się dom poza miastem. Tam Anna Korcz szuka wytchnienia i równowagi po tygodniowej gonitwie. Bo obowiązków domowych i zawodowych popularnej aktorce nie brakuje!

 • Starostecka i Korcz: Razem pół wieku

  Elżbieta Starostecka, czyli niezapomniana Anna z "Czarnych chmur", która po kilkuletniej przerwie wróciła do aktorstwa i gra Krystynę Keller w "Lekarzach", od prawie pół wieku jest do szaleństwa zakochana w swoim mężu, kompozytorze Włodzimierzu Korczu. Ich wspólna historia liczy już 50 lat!

 • Daniel Olbrychski w "Naznaczonym"

  Duża hala widowiskowa. Widownia w komplecie. Błyskają flesze aparatów, blisko ringu znakomitości w eleganckich strojach... Prawie jak w Las Vegas. Przy samym ringu Barska (Anna Korcz) oraz jej 13 letni syn Karol.

 • Cichy faworyt "Tańca z gwiazdami"

  ..."Żona i syn namówili mnie, żebym spróbował" - mówi Artur Barciś, który już w pierwszym odcinku "Tańca z gwiazdami" zdobył sympatię widzów.

 • "Być jak Kazimierz Deyna": Jest zwiastun!

  ...1 marca na ekrany kin wejdzie komedia Anna Wieczur-Bluszcz "Być jak Kazimierz Deyna". Dystrybutor obrazu zaprezentował pierwszy zwiastun filmu.

 • Co w nowym sezonie "Na Wspólnej"?

  W kolejnych sezonach "Na Wspólnej" do znanej ekipy dołączają nowe twarze. W ostatnim czasie w serial u pojawili się m.in.: Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Patricia Kazadi, Krzysztof Wieszczek, Agnieszka Żulewska i Maciej Wierzbicki. Jak potoczą się losy bohaterów w nowym sezonie? Przekonamy się o tym we wrześniu, ale już dziś możemy zdradzić kilka tajemnic.

 • Jak (nie) zostać sławnym piłkarzem?

  Komedię wyreżyserowała Anna Wieczur-Bluszcz. Postać Deyny jest w jej filmie pretekstem do opowieści o dojrzewaniu głównego bohatera, który rodzi się w 1977 roku, dorasta w burzliwych czasach(...) z Portugalią w 1977 r. Ojciec Kazika bierze to za znak: postanawia, że jego syn zostanie następcą legendarnego piłkarza. Wspólne treningi nie przynoszą specjalnych rezultatów, jednak ojciec uparcie wierzy...

 • Premiera filmu "Chopin, pragnienie miłości"

  ...m.in.: Janusz Gajos, Piotr Fronczewski, Marian Opania, Jerzy Zelnik, Andrzej Zieliński i Anna Korcz. Ważną rolę w filmie odgrywa muzyka, która pojawia się aż 54 razy. Wyboru utworów dokonał Jerzy(...) w kompozytorze i chce go odebrać matce, oraz syn Maurycy - pozbawiony talentu malarz, zazdrosny o miłość matki do Chopina oraz o jego geniusz. Filmowcy starali się dotrzeć do prawdy o Chopinie - jak...

Zdjęcia na temat: anna korcz i syn
Wideo na temat: anna korcz i syn
 • Anna Korcz: Rodzina jest najważniejsza

  Nie mam czasu na dylematy i depresję - mówi Anna Korcz. Zawdzięcza to ośmioletniemu synowi, dla którego musi być silna i aktywna. Gwiazda twierdzi, że rodzina stanowi dla niej sens życia, dlatego rozumie ból artystów, którzy mimo sławy i uwielbienia ze strony publiczności nie mają bliskich czekających na nich w domu.