• Informacje na temat:

  anna korcz w ciąży

Artykuły na temat: anna korcz w ciąży
 • Anna Korcz o ciąży! A jednak to prawda!

  Anna Korcz niedługo zostanie babcią i nie może utrzymać tego w tajemnicy. Własnie zdradziła, że jej córka czeka na chłopca i zostało dla niego wybrane już imię.

 • Anna Korcz: Spotkało mnie w życiu wiele złego

  Rany z przeszłości goiły się wolno i boleśnie. Ale ona nie poddała się. I całe szczęście! Jej dom jest teraz przepełniony miłością.

 • A to zaskoczenie! Anna Korcz zostanie mamą

  Anna Korcz (29 l.), najstarsza córka aktorki Anny Korcz, poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że zostanie mamą.

 • Trudna ciąża w "Na Wspólnej"

  W ciągu najbliższych tygodni w serial u "Na Wspólnej" zmagać będziemy się z problemem dojrzałej ciąży. Kiedy Izabela Brzozowska (Anna Korcz) wyzna prawdę swojemu narzeczonemu Jerzemu Dudkowi (Wojciech Wysocki)?

 • Anna Korcz wyszła za mąż i... jest w ciąży? Wygadała się jej mama

  Córka Anny Korcz (49 l.) - Ania - wyszła za mąż! Relacją z kościoła, sali weselnej i poprawin podzieliła się w sieci jej mama. Przy okazji chyba wyjawiła trochę za dużo...

 • Anna Korcz walczy z depresją? Nie poddaje się

  Anna Korcz (50 l.) ma wiele powodów w swoim życiu do radości. Docenia to, co dostała od losu i nie chce narzekać. Żeby walczyć z jesienną szarugą i z nieciekawym nastrojem dodatkowo gwiazda postanowiła, że zacznie uprawiać sport.

 • Anna Korcz niebawem zostanie babcią?!

  Jej córka Anna ma już sprecyzowane plany na przyszłość.

 • W ciąży z... Maksem?

  Szok i niedowierzanie! Po wakacjach piękna femme fatale Ilona Zdybicka (Anna Samusionek), która w okrutny i najbardziej wyrachowany z możliwych sposób doprowadziła Izabelę Brzozowską (Anna Korcz) do bankructwa, zorientuje się – zresztą ku swojemu wielkiemu zaskoczeniu i zdziwieniu – że jest w ciąży!

 • Anna Korcz w ciąży!

  ...41-letnia Anna Korcz i jej partner, Paweł Pigoń (36 l.), wkrótce ponownie zostaną rodzicami.

 • Anna Korcz w ciąży?

  ...40-letnia Anna Korcz ostatnio wszędzie ogłasza, że chciałaby zrobić sobie dziecko, korzystając z ostatnich lat płodności. Od półtora roku aktorka jest w związku z młodszym od niej o 5 lat biznesmenem(...) krążyć plotki , że Korcz w końcu zaszła w ciążę. Zapytana przez "Twoje Imperium", nie zaprzecza: "To bardzo intymne pytanie i nie mam zamiaru na nie odpowiadać. Należę do osób, które szanują swoją...

Wideo na temat: anna korcz w ciąży
 • Anna Korcz pierwszy raz o ciąży: Każde narodziny to cud

  Córka Anny Korcz wyszła za mąż w wakacje 2018 roku. Od tamtego momentu nie cichną plotki o jej ciąży. Czy Ania Korcz naprawdę spodziewa się dziecka? Jej mama opowiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim o wymarzonej roli babci. – Każde narodziny to cud – podsumowała. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Anna Korcz dementuje: Moja córka jeszcze nie jest w ciąży!

  Anna Korcz od jakiegoś czasu zbiera gratulacje. Wszystko z powodu medialnych doniesień, że jej córka spodziewa się dziecka. Przypomnijmy, że niedawno Ania Korcz wzięła ślub z ukochanym, a o imprezie było głośno, gdyż pojawili się na niej m.in. Anna i Robert Lewandowscy, którzy przyjaźnią się z córką aktorki. Sama Anna Korcz nie ma jednak dobrych wieści dla prasy brukowej. Gwiazda "Na Wspólnej

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.