• Informacje na temat:

  anna korcz z córką

Artykuły na temat: anna korcz z córką
 • Anna Korcz: Mam swoje zasady

  Coś mi się zdaje, że nie przepada pani za przeprowadzkami. W końcu w "Na Wspólnej" mieszka pani już trzynaście lat! Anna Korcz : - To prawda, choć prywatnie od pewnego czasu żyję poza miastem(...) urodzić sobie wnuczka. (śmiech) Pan profesor tak mówił, kiedy na świat przyszła jego Helenka. Jaśka urodziłam, mając 42 lata. Śmiało mogłabym być już babcią. Między synem a moją starszą córką jest prawie...

 • Anna Korcz: Rodzina jest najważniejsza

  Nie mam czasu na dylematy i depresję - mówi Anna Korcz. Zawdzięcza to ośmioletniemu synowi, dla którego musi być silna i aktywna. Gwiazda twierdzi, że rodzina stanowi dla niej sens życia, dlatego rozumie ból artystów, którzy mimo sławy i uwielbienia ze strony publiczności nie mają bliskich czekających na nich w domu.

 • Anna Korcz kończy 50 lat

  ...​Anna Korcz obchodzi w poniedziałek, 30 lipca, 50. urodziny. Znana z roli w serialu "Na Wspólnej" artystka ma za sobą nieudane małżeństwo i zdiagnozowaną nerwicę wegetatywną. "Rzeczywiście spotkało mnie w życiu wiele złego. Na szczęście jakoś stanęłam na nogi" - wyznała kilka lat temu w wywiadzie.

 • Elżbieta Starostecka i Włodzimierz Korcz: Małżeństwo doskonałe?

  Elżbieta Starostecka i Włodzimierz Korcz są małżeństwem od 53 lat. W środowisku artystycznym ich związek to coś niezwykłego. "Zdecydowaliśmy, że będziemy razem do końca życia, mając 21 lat" - wspomina aktorka.

 • Anna Korcz: Lubię, kiedy są emocje

  W dzieciństwie czytała biografie, teraz powieści. Nie przepada za książkami historycznymi. "Uwielbiam literaturę, która mówi o wszystkich możliwych relacjach międzyludzkich" - mówi Anna Korcz, która "Pana Tadeusza" przeczytała jako... siedmiolatka.

 • Anna Korcz: Urodziłam sobie wnuka

  Jej życie zmieniło się, gdy została mamą, już jako dojrzała kobieta. Anna Korcz (44 l.) doskonale wiedziała, co w życiu jest ważne i co ma największe znaczenie. Dzisiaj potrafi cieszyć się z tego co ma. Teraz czeka na święta, bo to bardzo rodzinny i zupełnie wyjątkowy czas. Z czym kojarzy się pani Wielkanoc? Anna Korcz: - Przede wszystkim z wiosną. Jestem zodiakalną Lwicą i lubię słońce...

 • Anna Korcz: Los sam za nas decyduje

  Kiedy stres i tempo życia zagroziły jej zdrowiu, lekarstwem okazał się dom poza miastem. Tam Anna Korcz szuka wytchnienia i równowagi po tygodniowej gonitwie. Bo obowiązków domowych i zawodowych popularnej aktorce nie brakuje!

 • Anna Korcz: Spotkało mnie w życiu wiele złego

  Dziś już wie, że miłość ma wiele odcieni. Anna Korcz (45 l.) przekonała się, że trzeba poznać niejeden z nich, aby poczuć się w tym stanie szczęśliwą i spełnioną. Pewnego dnia straciła wszystko, ale teraz los jej to wynagrodził... Mówi się, że młodość to lata szczenięce i durne. A dorosłość? Anna Korcz: - To wszystkie odcienie, jakie tylko można sobie wyobrazić... Ma pani takie poczucie, że...

 • Starostecka i Korcz: Razem pół wieku

  Elżbieta Starostecka, czyli niezapomniana Anna z "Czarnych chmur", która po kilkuletniej przerwie wróciła do aktorstwa i gra Krystynę Keller w "Lekarzach", od prawie pół wieku jest do szaleństwa zakochana w swoim mężu, kompozytorze Włodzimierzu Korczu. Ich wspólna historia liczy już 50 lat!

 • Trudna ciąża w "Na Wspólnej"

  W ciągu najbliższych tygodni w serial u "Na Wspólnej" zmagać będziemy się z problemem dojrzałej ciąży. Kiedy Izabela Brzozowska (Anna Korcz) wyzna prawdę swojemu narzeczonemu Jerzemu Dudkowi (Wojciech Wysocki)?

Zdjęcia na temat: anna korcz z córką
Wideo na temat: anna korcz z córką
 • Anna Korcz dementuje: Moja córka jeszcze nie jest w ciąży!

  Anna Korcz od jakiegoś czasu zbiera gratulacje. Wszystko z powodu medialnych doniesień, że jej córka spodziewa się dziecka. Przypomnijmy, że niedawno Ania Korcz wzięła ślub z ukochanym, a o imprezie było głośno, gdyż pojawili się na niej m.in. Anna i Robert Lewandowscy, którzy przyjaźnią się z córką aktorki. Sama Anna Korcz nie ma jednak dobrych wieści dla prasy brukowej. Gwiazda "Na Wspólnej

 • Anna Korcz pierwszy raz o ciąży: Każde narodziny to cud

  Córka Anny Korcz wyszła za mąż w wakacje 2018 roku. Od tamtego momentu nie cichną plotki o jej ciąży. Czy Ania Korcz naprawdę spodziewa się dziecka? Jej mama opowiedziała w rozmowie z Mateuszem Hładkim o wymarzonej roli babci. – Każde narodziny to cud – podsumowała. (Dzień dobry TVN/x-news)