• Informacje na temat:

  anna krupa

Artykuły na temat: anna krupa
 • Krupa odpadła, Zielińska najlepsza

  Marta Krupa - siostra modelki Joanny Krupy - tylko raz wystąpiła w 13. edycji "Tańca z gwiazdami". Mimo dobrych ocen od jury, widzowie zdecydowali o jej odpadnięciu z programu. Najwięcej głosów telewidzów zdobyli: Katarzyna Zielińska i Rafał Maserak.

 • "TzG": Joanna Krupa wspiera siostrę

  Polska modelka, Joanna Krupa, która jesienią będzie pracować na planie programu "Top Model. Zostań modelką", chce wspierać swoją siostrę Martę w jej pierwszych krokach stawianych na parkiecie.

 • Krupa poprowadzi "Taniec z gwiazdami"?

  Pierwszym pomysłem, na który wpadli twórcy "TzG", są roszady wśród prowadzących. Nie wiadomo jeszcze, czy ktoś odejdzie, ale już prawie pewne jest, że do gospodarzy programu dołączy piękna Joanna Krupa. Modelka miałaby wcielić się w rolę szalejącej reporterki i zająć przeprowadzaniem rozmów z uczestnikami show. A więc tym, co do tej pory w programie robiła Katarzyna Skrzynecka. Ta zamiana może...

 • Krupa o Musze: Nie chcę jej znać

  Anna Mucha mierzy wysoko. Popularność, jaką zyskała jako celebrytka, chce wykorzystać do dalszej kariery aktorskiej.

 • Anna Popek miała wypadek samochodowy. "Mógł skończyć się śmiercią"

  Anna Popek brała udział w groźnym wypadku samochodowym. Do zdarzenia doszło na autostradzie A1, gdy prowadzone przez Popek auto uderzyło w inny pojazd. Cała sytuacja wyglądała bardzo niebezpiecznie. "Wypadek mógł skończyć się śmiercią" - mówi z przerażeniem dziennikarka.

 • Anna Dymna otrzymała Nagrodę PAU im. Jerzmanowskich

  Anna Dymna - aktorka, założycielka i prezes Fundacji "Mimo wszystko" otrzymała w poniedziałek w Krakowie nagrodę PAU im. Erazma i Anny Jerzmanowskich. Laureatka dedykowała ją ludziom, którzy jak podkreśliła pomagają jej zrozumieć prawdziwy sens życia - niepełnosprawnym.

 • Anna Popek gotuje w "Pytaniu na śniadanie"

  Popularna prezenterka, Anna Popek, od najbliższej soboty 26 października wraz ze swoją siostrą, Magdą Krupą, poprowadzi kulinarny cykl w porannym magazynie TVP2, "Pytanie na śniadanie".

 • Anna Popek: Świat jest nam przyjazny

  Anna Popek opowiada, jak powstała jej pierwsza książka pt. "Siostry gotują", dzieli się też życiowym doświadczeniem i opinią o współczesnym świecie. Pełna optymizmu dziennikarka mówi o swoich marzeniach, również tych z młodości... Jak chce je zrealizować i co planuje na ten rok?

 • Przybylska ma siostrę bliźniaczkę!

  Kto by się spodziewał, że aktorka Anna Przybylska i Miss Polski Telewidzów 2009 - Magdalena Krupa są bliźniaczkami!

 • Małgorzata Rozenek-Majdan z mężem w "Top Model"

  ..."Top Model" już niebawem powróci na ekrany naszych telewizorów z nową edycją! Niedawno zdjęciem z planu programu pochwaliła się Anna Lewandowska, teraz okazuje, że w nagraniach wzięła udział także Małgorzata Rozenek-Majdan i jej mąż.

Zdjęcia na temat: anna krupa
Wideo na temat: anna krupa
 • Gwiazdy o swoim uzależnieniu od słodyczy

  Aleksandra Kwaśniewska nie potrafi żyć bez słodyczy. Na szczęście nie zjada ich zbyt dużo na raz. Joanna Krupa uwielbia je, więc stara się ich nie przynosić do domu, żeby ją nie kusiły. Agnieszce Szulim w walce ze słodyczami pomaga silna wola, a Edyta Herbuś woli owoce. Z kolei Anna Wendzikowska je słodkości wtedy, kiedy ma na to ochotę, bo uważa, że wszystko jest dla ludzi, a jedzenie jest

 • Zosia Zborowska o noszeniu naturalnych futer: To obrzydliwe!

  Zofia Zborowska (28 l.), dla której prawa zwierząt są bardzo ważne, popiera Roberta Biedronia, który nie wpuścił do Słupska cyrku ze zwierzętami. Aktorka jest również przeciwko naturalnym futrom, ale nie postąpiłaby tak jak Joanna Krupa, która widząc Annę Muchę w prawdziwym futrze, wyszła z imprezy. "Nie mieści mi się w głowie, jak można nosić naturalne futra, to obrzydliwe (...). Jeżeli cyrk, to