• Informacje na temat:

  anna krzyżanowska

Artykuły na temat: anna krzyżanowska
 • Teresa Budzisz-Krzyżanowska codziennie walczy z ograniczeniami. Nie jest łatwo

  Teresa Budzisz-Krzyżanowska (76 l.) po wypadku ma niemałe problemy ze zdrowiem. Niestety, nie może całkiem odłożyć wózka czy kul. Na szczęście ma wokół siebie życzliwe osoby. Jedną z nich jest Anna Seniuk (76 l.).

 • "Aktorki": Portrety niezwykłe

  Beata Tyszkiewicz, Anna Polony, Stanisława Celińska, Anna Dymna, Ewa Dałkowska, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Zofia Kucówna, Ewa Wiśniewska - to tylko niektóre legendy polskiego kina, teatru i estrady, które są bohaterkami książki Łukasza Maciejewskiego "Aktorki". To pozycja obowiązkowa dla każdego, nie tylko dla kinomana.

 • Anna Dymna wspiera przyjaciółkę w trudnych chwilach

  ...dać siły, po prostu - zdradza "Dobremu Tygodniowi" jej przyjaciółka, Anna Dymna (67 l.). Blisko trzy dekady temu Budzisz-Krzyżanowska przeżyła wypadek samochodowy, miała zmiażdżone stopy(...)Teresa Budzisz-Krzyżanowska (76 l.) od lat występuje na scenie Teatru Ateneum, siedząc na wózku inwalidzkim. Każdego dnia przeżywa katusze, ale wciąż prowadzi zajęcia ze studentami w warszawskiej...

 • Film z obsadą bez precedensu

  "Aktorzy przyjechali", reż. Andrzej Wajda, Polska 2010. Występują m.in. Jerzy Radziwiłowicz, Andrzej Seweryn, Teresa Budzisz-Krzyżanowska, Agata Buzek, Andrzej Chyra, Magdalena Cielecka, Krzysztof Globisz, Krzysztof Kolberger, Olgierd Łukaszewicz, Anna Mucha, Cezary Pazura, Wojciech Siemion, Jerzy Stuhr, Zbigniew Zamachowski.

 • Anna Dymna prosi o wsparcie dla chorej koleżanki. Zorganizowała koncert

  Anna Dymna (67 l.) już niejednokrotnie udowadniała, że ma wielkie serce i lubi pomagać innym. Teraz także włączyła się w akcję charytatywną. Tym razem zbiera na pomoc dla Teresy Budzisz-Krzyżanowskiej. Aktorka lata temu uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu. Potrzebne są pieniądze na jej leczenie i rehabilitację. "Przez kilkadziesiąt lat walczyła z bólem, pogłębiającą się niepełnosprawnością...

 • Trzydziestolatka portret własny

  Jacy są współcześni trzydziestolatkowie? Jakie mają marzenia, co ich cieszy a co przeraża? Portret młodych ludzi, próbujących zmierzyć się dorosłością, pokaże nam w swoim debiucie fabularnym "Jak żyć?" Szymon Jakubowski. Młodemu reżyserowi pomogą w tym m.in. Anna Cieślak ("Masz na imię Justine") i Krzysztof Ogłoza.

 • Anna chce zniknąć z życia Pawła

  Anna (Agnieszka Włodarczyk) postanawia wziąć się w garść. Zdaje sobie sprawę jak bardzo zraniła Pawła (Mikołaj Krawczyk), porywając córkę jego i Marysi (Aneta Zając). Decyduje się wyjechać z miasta by się wyciszyć. Tyle, że znowu ściąga na siebie kolejne kłopoty.

 • Guzik planuje nowy rok

  Po intensywnym i pełnym sukcesów roku 2007 ciekawi jesteśmy jak zapowiada się kolejny rok Anny Guzik. Aktorka w rozmowie z INTERIA.PL, zdradziła swoje najbliższe plany.

 • Czy Paweł zdradza Annę?

  Stosunki Marysi i Pawła jeszcze bardziej się ocieplą. Niedługo Anna przyłapie ich podczas spotkania w barze. Na pierwszy rzut oka wszystko będzie wyglądało tak, jakby znów byli parą.

 • W niedzielny wieczór, 9 grudnia, fani tanecznych show mieli wyjątkową ucztę. Mogli zobaczyć najlepszych uczestników VI edycji "Tańca z gwiazdami" i I edycji "You can dance" w jednym programie i to tańczących ze sobą. Najlepszą parą niezwykłego wieczoru okazała się Anna Guzik i Rafał ("Roofi") Kamiński.

Zdjęcia na temat: anna krzyżanowska
Wideo na temat: anna krzyżanowska
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.