• Informacje na temat:

  anna kukulska

Artykuły na temat: anna kukulska
 • Natalia Kukulska przygotowuje wydarzenia poświęcone Annie Jantar

  ...14 marca minie 40 lat od dnia tragicznej śmierci Anny Jantar. Jej córka Natalia Kukulska szykuje w związku z rocznicą kilka wydarzeń poświęconych słynnej piosenkarce. Pokazała również fanom jedno z ulubionych zdjęć matki.

 • Natalia Kukulska: Msza święta za Annę Jantar odwołana. Wszystko przez koronawirusa

  W sobotę (14 marca) minęła 40. rocznica tragicznej śmierci Anny Jantar. Jej córka Natalia Kukulska z związku z pandemią koronawirusa musiała zmienić plany obchodów.

 • N. Kukulska: Córka Anna

  Tydzień temu, 4 maja, na świat przyszła córka Natalii Kukulskiej i jej męża Michała Dąbrówki, perkusisty towarzyszącego jej zespołu. Dziecko otrzymało imię Anna, na cześć swojej babci, nieżyjącej już wokalistki Anny Jantar. Natalia i jej córka są już w domu.

 • Jarosław Kukulski: 75. rocznica urodzin. Natalia Kukulska i koncert "Życia mała garść" dla rodziców

  ...w latach 60. był liderem grupy Waganci, której solistką w 1960 roku została jego późniejsza żona Anna Jantar. W latach 70. był autorem największych sukcesów Anny Jantar, to dla niej napisał takie(...)" - mówiła na pogrzebie Natalia Kukulska. Piosenki Anny Jantar i Jarosława Kukulskiego w latach 70. śpiewała cała Polska. Na koncercie "Życia mała garść" przypomną je gwiazdy polskiej sceny: Kayah...

 • Natalia Kukulska odwiedziła miejsce śmierci Anny Jantar. "Kiedyś to musiało nastąpić"

  W dniu 39. rocznicy śmierci Anny Jantar, Natalia Kukulska po raz pierwszy odwiedziła miejsce katastrofy samolotu, w której zginęła właśnie jej mama.

 • Natalia Kukulska świętuje urodziny syna. Pokazała jego zdjęcia

  Natalia Kukulska  zadebiutowała bardzo wcześnie - już jako siedmioletnia dziewczynka.  Jej dziecięcy dorobek fonograficzny to trzy albumy, o łącznym nakładzie ponad 2 miliony płyt, a każdy z nich uzyskał status Platynowej Płyty. "Dorosły" debiut Natalii to płyta  "Światło"  nagrana w 1996 roku. Od tego czasu wciąż cieszy się popularnością wśród polskich fanów.  Piosenkarka jest bardzo aktywna...

 • Natalia Kukulska: "Wierność jest nudna"

  Niedawno odbyły się zdjęcia do teledysku do "Wierność jest nudna". Obok samej Natalii Kukulskiej w klipie pojawią się także gwiazdy filmu: Piotr Adamczyk, Małgorzata Socha, Małgorzata Foremniak, Katarzyna Zielińska, Anna Mucha, Emilia Komarnicka i Katarzyna Glinka. Film w reżyserii Piotra Wereśniaka (m.in. "Nie kłam, kochanie", "Zakochani") do kin trafi 21 stycznia 2011 roku. Za scenariusz...

 • Natalia Kukulska: Cień matki

  Natalia Kukulska wciąż nie może uniknąć porównań z matką, zmarłą tragicznie u szczytu swej kariery Anną Jantar. "Jeśli nie śpiewam piosenek mamy, słyszę zarzut, że o niej zapominam. Kiedy śpiewam, okazuje się, że wykorzystuję jej wizerunek" - żali się wokalistka.

 • Jarosław Kukulski nie żyje

  Jarosław Kukulski w latach 60. był liderem grupy Waganci, której solistką w 1960 roku została jego późniejsza żona Anna Jantar. W latach 70. był autorem największych sukcesów Anny Jantar, to dla niej(...) ma piękną i utalentowaną córkę i fantastyczne wnuki, które są moją wielką radością". Posłuchaj, jak Natalia Kukulska w "duecie" z mamą wykonują słynną kompozycję ojca "Tyle słońca w całym mieście...

 • Kukulska, Stenka i Pawlicki: Kultura Na Widoku

  W Polsce od lat trwają dyskusje na temat piractwa w internecie. Jak sobie z nim radzić? Projekt Kultura Na Widoku to nowa inicjatywa Fundacji Legalna Kultura. Akcję wspierają miedzy innymi Danuta Stenka, Natalia Kukulska i Antoni Pawlicki.

Zdjęcia na temat: anna kukulska
Wideo na temat: anna kukulska
Dyskusje na temat: anna kukulska