• Informacje na temat:

  anna małecka poznań

Artykuły na temat: anna małecka poznań
 • Anna Seniuk znów ma powody do radości!

  ...zdecydowali się na ślub. Potem pojawiły się dzieci - Grzegorz i Magdalena. Anna z trudem łączyła aktorstwo z domowymi obowiązkami, ale nie buntowała się. - Gdy Maciej komponował, starałam się być(...) zmierzyć się artystka. Najpierw ukochany porzucił ją dla innej. Ale zanim to nastąpiło, Anna dowiedziała się, że jest poważnie chora. Po kąpieli wyczuła w piersi stwardnienie. - Było duże, wielkości...

 • Olga Frycz: Nie chcę być hipokrytką

  "Nie chcę z jednej strony walczyć o prawa zwierząt a z drugiej jeść mięso" - mówi Olga Frycz. Aktorka, znana z ról w filmach "Wszystko co kocham", "Płynące wieżowce" oraz seriali "M jak miłość" i "Cisza nad rozlewiskiem", opowiada dlaczego przeszła na wegetarianizm i co daje jej... układanie puzzli.

 • Za porzucenie narzeczonego Anna Seniuk zapłaciła wysoką cenę. To był koszmar!

  Anna Seniuk (75 l.), mając już wyznaczoną datę ślubu, spotkała mężczyznę, w którym się zakochała. Wtedy na własnej skórze odczuła, do czego może być zdolny porzucony partner.

 • "Wkręceni 2" na Blu-ray i DVD

  Przebojowa komedia "Wkręceni 2" w gwiazdorskiej obsadzie na czele z Pawłem Domagałą, Małgorzatą Socha, Martą Żmudą Trzebiatowską, Barbarą Kurdej-Szatan i Bartoszem Opanią 15 maja debiutuje na płytach Blu-ray i DVD.

 • Anna Seniuk: Były narzeczony chciał zabić jej męża!

  Z Maciejem Małeckim poznali się w radiu w Warszawie. Pani Anna dobiegała trzydziestki, za sobą miała kilka lat udanej kariery w Krakowie, przed sobą wszystkie możliwości, jakie pięknej aktorce(...) ciągłych przeprowadzek i utraty ledwo co nawiązanych przyjaźni. Zakotwiczyli się dopiero w Krakowie. Tam p. Anna skończyła szkoły, porzuciła marzenie o zostaniu historykiem sztuki (egzamin oblała) i zdała...

 • Obsada "Cellulitu" z nagrodami

  Dominika Kluźniak - grająca główną rolę w najnowszej komedii Andrzeja Saramonowicza "Jak się pozbyć cellulitu" - oraz Grzegorz Małecki, Aleksandra Popławska i Ewa Konstancja Bułhak - wcielający się w tym filmie w role drugoplanowe - otrzymali prestiżowe nagrody teatralne Feliksy Warszawskie.

 • "O mnie się nie martw": Poznajcie siostrę Igi!

  W trzeciej serii “O mnie się nie martw", która na antenę TVP2 trafi zaraz po wakacjach, widzowie poznają Dorotę, siostrę Igi (Joanna Kulig). W roli nowej bohaterki wystąpi Angelika Kurowska. A czy między Małecką a Marcinem (Stefan Pawłowski) nastąpi długo oczekiwany happy end?

 • Łódź: O 100 tysięcy zł

  Poznaliśmy 10 finalistów tegorocznej edycji Pepsi Vena Music Festival. Laureat wyłoniony przez jury otrzyma 100 tysięcy zł. Jako gwiazda koncertu (10 października) w Łodzi wystąpi szkocki zespół Glasvegas.

 • "O mnie się nie martw": Krzysiek znajdzie... idealnego faceta dla bogatej wdówki!

  Podczas spotkania ze śliczną wdówką, która okaże się właścicielką paczki pełnej dolarów znalezionej przez Krzyśka (Paweł Domagała), Małecki podejmie się karkołomnego zadania "dostarczenia" Zuzannie (Anna Mucha) idealnego... kandydata na męża!

 • Nowy bohater "M jak miłość"

  W 554. odcinku "M jak miłość" pojawił się nowy bohater - Szymon Gajewski, sąsiad Marty. Henio od razu uznał, że lokator z mieszkania obok "nie jest, niestety, zbyt sympatyczny". Szymon okazał się wyjątkowym odludkiem. Gdy Marta przyniosła mu pocztę, która trafiła do niej przez pomyłkę listonosza? sąsiad nie otworzył jej nawet drzwi! A list kazał odłożyć na wycieraczkę.

Zdjęcia na temat: anna małecka poznań
Wideo na temat: anna małecka poznań
 • Anna Karenina

  Ekranizacja powieści Lwa Tołstoja to historia tragicznej miłości Anny Kareniny (Keira Knightley) i Aleksego Wrońskiego (Aaron Johnson). Początkowo Anna broni się przed uczuciem, chce pozostać wierną żoną i matką. Jednak ulega namiętności i jednocześnie decyduje się powiedzieć prawdę mężowi (Jude Law). Zostaje wykluczona z petersburskiego high life'u, zabrania się jej kontaktów z ukochanym synkiem Sieriożą. Jej szaleńcze uzależnienie od Aleksego doprowadza do tragedii...

 • Annie

  Film jest remakiem popularnego musicalu z 1982 roku. Tytułowa bohaterka jest sierotą mieszkającą w ponurym domu dziecka, zarządzanym przez okrutną panią Hannigan. Jej beznadziejne położenie zmienia się, gdy zostaje wybrana do spędzenia dłuższego czasu w rezydencji bogatego Benjamina Stacksa. Jej radość życia szybko sprawia, że nawet zimne serce bezwzględnego przedsiębiorcy mięknie. Pan Stacks postanawia pomóc Annie odnaleźć jej zaginioną rodzinę.

 • Poznaj naszą rodzinkę

  Kontynuacja przeboju "Poznaj moich rodziców". Po 10 latach, kiedy to Greg jest już ojcem dwóch małych Fockersow, coraz lepiej mu się wiedzie - "ukochany teść" (Robert de Niro) ciągle jest podejrzliwy w stosunku do swojego "ulubionego zięcia". Kiedy cała rodzina jest w komplecie i pojawia się ex narzeczony Pam, Greg musi udowodnić, że jest prawdziwą głową rodziny ...