• Informacje na temat:

  anna malina

Artykuły na temat: anna malina
 • Z powodu koronawirusa odwołano wręczenie Złotych Malin

  W związku z pandemią koronawirusa odwołana została 14 marca w Los Angeles 40. edycja wręczenia "Złotych Malin" - nagród dla najgorszych filmów minionego roku. Wcześniej organizatorzy imprezy zapewniali, że epidemia nie przeszkodzi w przeprowadzeniu ceremonii.

 • "Koty" z 9 nominacjami do Złotych Malin

  Nieprzychylne recenzje i tragiczne wyniki finansowe ekranowej wersji musicalu "Koty" znalazły finał w ogłoszonych w przededniu Oscarów nominacjach do Złotych Malin. Produkcja Toma Hoppera to bowiem niechlubny lider w rywalizacji o najmniej zaszczytne filmowe nagrody na świecie.

 • "Twoja twarz brzmi znajomo": Beata Olga Kowalska i "Miód malina"

  ..., odtwórca roli Marka w "M jak miłość"), wokalista  Krzysztof Antkowiak , pamiętany jako nastolatek z przeboju "Zakazany owoc", oraz aktorzy Anna Dereszowska (m.in. seriale "Złotopolscy", "Prawo Agaty(...) przemieni się w Marka Gwiazdowskiego , wokalistę discopolowej grupy MIG . Zaśpiewa jeden z największych przebojów tego zespołu - "Miód malina", który ma ponad 55 mln. Sprawdź utwór "Miód malina...

 • Złota Malina dla Izabelli Miko?

  Kolejny tydzień i kolejna, po "Popiełuszce", polska premiera, która podnosi ciśnienie polskim krytykom filmowym. Jedni zastanawiają się czy "Kochaj i tańcz" to przypadkiem nie "pełnometrażowy wideoklip", inni widzą w produkcji TVN jedynie "produkt biznesowy". Wszyscy zgadzają się jednak w ocenie roli Izabelli Miko.

 • Romantyczna Katherine Heigl

  Na koncie ma nagrodę Emmy, cztery nominacje do Złotych Malin i tytuł najseksowniejszej kobiety świata. W sobotę, 24 listopada, 40. urodziny świętuje gwiazda "Chirurgów" i niedawna królowa komedii romantycznych Katherine Heigl.

 • To był najgorszy polski klip 2013 roku?

  Galę Węży, czyli nagród za najgorsze polskie filmy minionego roku, zorganizowano w stolicy, w teatrze WARSawy. Wśród nagrodzonych znaleźli się między innymi piosenkarka Anna Wyszkoni i wokalista Piotr Cugowski z grupy Bracia. Gwiazdy polskiej sceny muzycznej zostały wyróżnione za najgorszy teledysk okołofilmowy, za jaki uznano klip do filmu "Syberiada polska". Dodajmy, że laureaci nagród nie...

 • Życiowa rola Anny Seniuk?

  Akcja rozgrywa się na polskiej wsi. Zbliżają się urodziny Zofii (Anna Seniuk), matki i babci, będącej głową rodziny. Na przyjęcie przybyć mają wszyscy członkowie rodziny. Przy stole spotykają się(...), niespełnionej skrzypaczki. Specjalnym gościem przyjęcia jest druga córka Zofii, Amelia (Magdalena Malina), która od dekady mieszka w Kanadzie, kraju będącym dla reszty rodziny symbolem lepszego świata. Wśród...

 • Najgorsze polskie filmy sezonu!

  ...uczuć. Twardy, nieprzekupny, bez zobowiązań i przysług do wyświadczenia innym. Do czasu, aż poznaje Nataszę (Anna Przybylska) - kobietę inną niż te, które spotykał do tej pory. Sęp rozpocznie...

 • Złote Maliny 2015 przyznane: Znamy najgorszy film roku

  Nieznana z polskich ekranów komedia "Saving Christmas" okazała się niekwestionowanym triumfatorem gali wręczenia Złotych Malin dla najgorszych produkcji roku. Obraz z Kirkiem Cameronem otrzymał aż 4 statuetki.

 • Gwiazdy w mediach społecznościowych we wrześniu

  Maciej Stuhr zachęca do udziału w wyborach parlamentarnych, Edyta Górniak chowa urazę do Cleo, Olga Frycz wychowuje córkę na wegetariankę, a Anna Wędzikowska zdaje się lewitować na podrasowanym w Photoshopie zdjęciu. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z września w mediach społecznościowych.

Dyskusje na temat: anna malina