• Informacje na temat:

  anna maria jopek i jej maz

Artykuły na temat: anna maria jopek i jej maz
 • Anna Maria Jopek ruszyła na pomoc teściowej!

  ...jeszcze kilka lat temu Halina Kunicka ( sprawdź! ). Piosenkarka nie ukrywała, że nieraz czuła się samotnie, gdy jej syn Marcin Kydryński (51 l.) oraz synowa Anna Maria Jopek (49 l., sprawdź(...)" – zdradza w rozmowie z "Rewią" znajoma obu pań. Anna Maria Jopek robi to tym chętniej, że jej mąż musiał się poddać kwarantannie po niedawnym powrocie z Lizbony i nie mógł wychodzić z domu przez dwa tygodnie...

 • Światowa premiera płyty Anny Marii Jopek

  Na początek lutego zapowiedziano światową premierę płyty "Bosa" Anny Marii Jopek. W wersji anglojęzycznej, pod tytułem "Barefoot", wyda ją specjalizująca się jazzie wytwórnia Emarcy. W zestawie piosenek, które na nią trafią, dokonano jednak małych zmian.

 • Anna Maria Jopek rozpoczyna nową drogę!

  Jej małżeństwo od dawna nie jest sielanką, ale piosenkarka zamiast na naprawie związku, koncentruje się na karierze.

 • Pat Metheny i Anna Maria Jopek zakończyli nagrania

  W sobotę, 12 października, w warszawskim studiu S4 przy ul. Woronicza, zakończyła się trwająca 6 dni sesja nagraniowa słynnego amerykańskiego gitarzysty Pata Metheny'ego i polskiej wokalistki Anny Marii Jopek. Zaraz po wyjściu ze studia, artyści spotkali się z dziennikarzami i na gorąco opowiedzieli o swych wrażeniach. Oboje byli bardzo zmęczeni, ale chętnie mówili o swoim najnowszym dziele.

 • Anna Maria Jopek i Marcin Kydryński znów są sobie bliscy!

  ...małżeństwa. Bo rozstawali się i wracali do siebie kilka razy, dając sobie ku temu powody i raniąc się nawzajem. Teraz Anna Maria Jopek (48 l.) i Marcin Kydryński (51 l.) spędzają ze sobą coraz(...) muzykę. Przestał. Głośno było o jego zauroczeniu Lurą ( sprawdź! ), artystką z Wysp Zielonego Przylądka. Anna też znalazła własny świat. Bardzo dużo koncertowała ( posłuchaj przeboju "Upojenie...

 • A. M. Jopek ponad podziałami

  11 maja ukaże się płyta "ID" Anny Marii Jopek. W nagraniach uczestniczyli znani muzycy, współpracownicy m.in. Petera Gabriela, Stinga, Milesa Davisa i Pata Metheny'ego.

 • Marcin Kydryński i Anna Maria Jopek: to już definitywny koniec ich miłości?

  Marcin Kydryński (49 l.) przez lata dbał o karierę żony, Anny Marii Jopek (46 l.). Jak twierdzi jeden z tygodników, od niedawna nie tylko życie prywatne wiodą oddzielnie, ale i zawodowe.

 • Jopek i Kydryński spotkali się ze Stingiem

  Wokalistka Anna Maria Jopek i jej mąż, dziennikarz Marcin Kydryński, spotkali się ze Stingiem. Do rozmowy doszło w Nowym Jorku w prywatnym apartamencie artysty. Kydryński przeprowadził z muzykiem wywiad.

 • Anna Maria Jopek jest "coraz bardziej samotna"!

  Co dalej z małżeństwem Anny Marii Jopek i Marcina Kydryńskiego?

 • "Inżynier Mamoń zawsze zwycięża"

  W połowie czerwca 2005 roku ukazała się anglojęzyczna płyta Anny Marii Jopek, zatytułowana "Secret". Znalazły się na niej dobrze znane w Polsce utwory wokalistki, z tekstami przetłumaczonymi na angielski, a także cztery przeróbki znanych światowych przebojów. Oczywiście w tym zestawie nie mogło zabraknąć utworów ukochanego muzyka wokalistki, czyli Stinga. Jopek zaśpiewała więc "I Burn For You