• Informacje na temat:

  anna maria jopek i jej maz

Artykuły na temat: anna maria jopek i jej maz
 • Pat Metheny i Anna Maria Jopek zakończyli nagrania

  W sobotę, 12 października, w warszawskim studiu S4 przy ul. Woronicza, zakończyła się trwająca 6 dni sesja nagraniowa słynnego amerykańskiego gitarzysty Pata Metheny'ego i polskiej wokalistki Anny Marii Jopek. Zaraz po wyjściu ze studia, artyści spotkali się z dziennikarzami i na gorąco opowiedzieli o swych wrażeniach. Oboje byli bardzo zmęczeni, ale chętnie mówili o swoim najnowszym dziele.

 • A. M. Jopek: Brakuje córeczki

  ..."Strasznie chciałabym mieć córeczkę" - zapowiada Anna Maria Jopek. Popularna wokalistka ma na razie dwójkę synów (jak sama mówi, "bardzo aktywnych") z małżeństwa z Marcinem Kydryńskim.

 • A. M. Jopek ponad podziałami

  ...11 maja ukaże się płyta "ID" Anny Marii Jopek. W nagraniach uczestniczyli znani muzycy, współpracownicy m.in. Petera Gabriela, Stinga, Milesa Davisa i Pata Metheny'ego.

 • Jopek i Kydryński spotkali się ze Stingiem

  Wokalistka Anna Maria Jopek i jej mąż, dziennikarz Marcin Kydryński, spotkali się ze Stingiem. Do rozmowy doszło w Nowym Jorku w prywatnym apartamencie artysty. Kydryński przeprowadził z muzykiem wywiad.

 • "Spełnienie marzeń"

  Anna Maria Jopek to jedna z najbardziej utalentowanych polskich wokalistek. Jej klasę potwierdził fakt, że sam Pat Metheny, światowej sławy gitarzysta, zgodził się nagrać z nią wspólny album. Pomysł(...) przedsięwzięciem w historii polskiej fonografii". Z okazji wydania albumu, Anna Maria Jopek, w rozmowie z Pawłem Amarowiczem opowiedziała, jak doszło do powstania płyty, o pierwszym spotkaniu z Methenym...

 • "Inżynier Mamoń zawsze zwycięża"

  W połowie czerwca 2005 roku ukazała się anglojęzyczna płyta Anny Marii Jopek, zatytułowana "Secret". Znalazły się na niej dobrze znane w Polsce utwory wokalistki, z tekstami przetłumaczonymi na angielski, a także cztery przeróbki znanych światowych przebojów. Oczywiście w tym zestawie nie mogło zabraknąć utworów ukochanego muzyka wokalistki, czyli Stinga. Jopek zaśpiewała więc "I Burn For You...

 • Fryderyki: Wilki górą

  We wtorek, 1 kwietnia, w Warszawie, już po raz dziewiąty wręczono "Fryderyki", nagrody polskiego przemysłu muzycznego. Grupie Wilki, który otrzymała najwięcej, bo aż sześć nominacji, przyznano tyle samo wyróżnień. Niespodzianką był z pewnością fakt, iż ani jednego "Fryderyka" - mimo pięciu nominacji - nie otrzymała Kasia Kowalska. Po dwa "Fryderyki" przypadły Annie Marii Jopek i Lechowi Janerce.

 • Natasza Urbańska po "Rolowaniu": Mam grubą skórę

  Nie milkną echa głośnego "Rolowania" Nataszy Urbańskiej. Podczas wizyty w "Dzień dobry TVN" wypowiedziała się autorka całego zamieszania i jej mąż, reżyser teledysku Janusz Józefowicz.

 • Opole: Wzruszony Marek Grechuta

  ...artysty. Zaśpiewali je m.in. Anna Maria Jopek, Natalia Kukulska, Dorota Miśkiewicz, Maria Peszek, Maryla Rodowicz, Zbigniew Wodecki i zespół Raz Dwa Trzy. Zobacz galerię zdjęć z koncertu Premier...

 • Czego się boisz, gwiazdo?

  ...jakąś fobię. Wiele z tych przypadłości można łatwo uznać za usprawiedliwione. Na przykład strach przed podróżą samolotem. Nie są od niego wolne nawet gwiazdy: Paweł Małaszyński, Anna Maria Jopek, Paulina(...) nieustannym lękiem, w jakim żyje gwiazda muzyki pop, Rihanna? Piosenkarka całkiem serio obawia się... inwazji kosmitów! Zatrudnia nawet specjalistę, który codziennie zdaje jej raport, że naszej planecie żaden...